Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Poslední sbohem Poslední sbohem Lee Child

Nezklamala, zápletka plně ve stylu Jacka Reachera. Jeho přístup je stejný bez rozdílu, jestli byl major nebo je tulák.

24.11.2022 4 z 5

Lepší být mrtvý Lepší být mrtvý Lee Child

Neurazí. Určitě slabší díl série. Reacher řeší zamotaný případ dost zaměřený na technologie, výbušniny a podle mě hodně nepravděpodobný, když odborníci nic netuší a Jack, který pomalu neumí ani používat mobil vše vyřeší. Jenže - jde přece o REACHERA!!!!
Další díl určitě dám.

10.08.2022 3 z 5

Království slepých Království slepých Louise Penny

Hodně povedený díl. Armand byl jako vždy skvělý. Jsem zvědavá, co bude řešit příště, když to vypadá, že u policie zkončil. No, máme se na co těšit....

08.06.2022 4 z 5

Šedý muž Šedý muž Mark Greaney

Kniha se mi líbila, jen ten konec byl trochu přetažený. Těším se na další pokračování.

25.02.2022 4 z 5

Noc, kdy zemřela Noc, kdy zemřela Jenny Blackhurst

První dvě třetiny knihy nic moc, závěr byl super, takový konec jsem nečekala.

16.02.2022 4 z 5

Vraždy s odstupem Vraždy s odstupem Michaela Mužíková

Asi v půlce jsem věděla,kdo je vrah a práce policistů nic moc.

24.04.2021 2 z 5

Temný proud Temný proud Lincoln Child

Napínavé čtení a zápletka z těch uvěřitelných. Kniha se četla hezky, chybělo mi podrobnější odhalení dvojitého agenta. Postava Constance je pro mě stále záhadou, ale možná za pár dílů rozklíčuji a pochopím. Nebo se vrátím k dílu, kde se objevila, přečtu znovu a pozorněji?

10.04.2021 4 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Četla jsem kvůli výzvě.

30.11.2020 1 z 5

Údolí strachu Údolí strachu Arthur Conan Doyle

Kniha se mi líbila. Druhá část rozhodně větší napětí.

03.11.2020 4 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Pro mě velké množství mrtvol a velké zklamání.

10.10.2020 2 z 5

Nezbytná opatření Nezbytná opatření Antonín Mazáč

Česká kriminálka a podle mě zdařilá - milé překvapení.

09.07.2020 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Kniha se mi líbila, hezky se četla, líbilo se mi propojení s předchozím případem. Vadila mi urputnost až zaslepenost při snaze usvědčit otce - syna za každou cenu. Těším se na další pokračování.

22.06.2020 4 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Za mě jeden ze slabších příběhů s Reacherem. Děj byl dost předvídatelný, pomalý. A co ten konec - ...něco jako dovolená, zasloužíme si ji... Tohle mi moc nejde k mé představě drsňáka a samotáře Reachera. Ale i tak se na další knihy těším.

24.04.2020 3 z 5

Půlnoční linka Půlnoční linka Lee Child

Zajímavá zápletka, ale víc se mi líbí, když Reacher vystupuje jako vlk samotář. Navíc akcí v garáži sněžných pluhů mě Jack zklamal - pro mě už za čarou. Následující noc v motelu mi přišla nesmyslná. V celé knize jediná narážka na vzájemné jiskření - na tyhle dveře bych zaklepal - a pak tohle. Za mě slabší díl, ale i tak se těším na další pokračování.

05.03.2020 3 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Knihu jsem si pořídila jako audioknihu do auta. Začátek byl dost těžkopádný, s každou další kapitolou se děj zrychloval. Zcela jsem postrádala nějaké řešení smrti bývalého vedoucího základny - sice to byl padouch, ale mě to tam chybělo. Moc mi nesedělo měnění hlasu pro ženské postavy.

25.02.2020

Tajemství tří Tajemství tří Stella Phillips

Nenadchne ani neurazí.

18.02.2020 3 z 5

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

Začátek byl podle mě dost nijaký, ale v průběhu bylo víc a víc napětí. Nebylo to špatné čtení, jen já osobně nemám ráda rozuzlení, které je podle mě nepravděpodobné. Ale podle komentářů, které jsem si přečetla, budu se snažit sehnat celou řadu a vzít to od začátku.

17.02.2020 4 z 5

Noční směna Noční směna Alex Finlay

Povedená detektivka - zajímavá zápletka, překvapivý konec.

03.01.2024 4 z 5

Druhá žena Druhá žena Michael Robotham

Nemohla jsem se zabrat. Knihu jsem dočetla, zápletka dobrá, ale čekala jsem víc.
Další knihu série si přesto přečtu.

12.09.2023 3 z 5

Volný pád Volný pád Lee Child

Knihu jsem dost dlouho sháněla a tak jsem byla natěšená. Podle mě každý díl, kde Reacher problém neřeší sám, je slabší. Nicméně mě zápletka bavila.

17.10.2022 3 z 5