Evelin2506 Evelin2506 komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další díl - další napínavé čtení. Sérii Roberta Huntera rozhodně nikdy nečtu večer před spaním. Chování Angely v chráněném domě mě fakt štvalo. Rozhovor Roberta s vrahem v posledních kapitolách byl podle mě nejslabším místem celé knihy - nějak mi to tam nesedělo. Ale je to jen můj pocit a těším se na příští díl.

27.08.2021 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Napínavé čtení, prokládání minulosti a přítomnosti se mi líbilo. Jen fungování inspektorky Parkerové v rodině s dětmi je mi nějak těžko pochopitelné.

14.09.2020 4 z 5

Osamělý mrtvý muž Osamělý mrtvý muž Václav Erben

Zatím poslední díl kapitána Exnera, který jsem přečetla. Celá série mě docela baví a zavzpomínala jsem na zfilmované díly s Jiřím Kodetem. Hezky napsaný příběh a konec dává tušit, co bude kapitán vyšetřovat příště.

19.08.2020 4 z 5

Ta lepší z nás Ta lepší z nás Alafair Burke

Hezky napsané, od první do poslední kapitoly. Asi největší překvapení pro mě bylo chování Adama ke své ženě (první i druhé) - to jsem nečekala. Doporučuji.

14.02.2020

Tajemství na kůži Tajemství na kůži Alka Joshi

Pro mě velmi hezky napsaná kniha a prostředí děje super. Lakšmí měla těžký život a vše těžce získané. Samotný fakt, že odejde od násilnického manžela a zařídí si nový život ještě neznamená, že si uvědomuje svoji cenu. Místy mi připadala jako prostitutka pro manželky bohatších mužů, kterým nabízela své umění tetování henou místo svého těla a které se k ní podle toho chovaly. Sama Lakšmí toho musela hodně zkousnout - rodiče, manžel, zákaznice. Těším se na pokračování.

18.12.2023 4 z 5

Nás se nezbavíš Nás se nezbavíš Nora Roberts

Kniha se mi líbila. Zápletka dostatečně napínavá a děj má spád. Rozuzlení je jasné ještě před půlkou, ale líbí se mi postupné hledání důkazů a skládání případu.

07.10.2022 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Začátek pro mě byl dost chaoticky a nějak jsem se nemohla začíst. Nicméně zápletka zajímavá. A ten konec je jasný začátek dalšího dílu. Moc se těším.

19.06.2022 4 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Zajímavá zápletka - dost drsné. Pro mě uvěřitelné do té doby, kdy šéfispektorka zasahuje ve Francii. Přesto kniha napsaná v duchu celé série a těším se na další.

06.05.2022 4 z 5

Než udeří stín Než udeří stín J. D. Robb (p)

Kniha (stejně jako celá série) se hezky čte, Dallasová s Roarkem jsou opět sehraní parťáci a musí chránit to co pro ně znamená nejvíc - vlastní rodinu a jeden druhýho (jen se mi zdá, že v tomto díle trochu "změkli").

16.02.2022 4 z 5

Zákon neviny Zákon neviny Michael Connelly

Vše, co má dobrá detektivka mít - líbila se mi a rozhodně nezklamala.

08.12.2021 5 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Klasika, která nikdy (většinou) nezklame. Četla jsem asi po třiceti letech a příběh se mi líbil víc,než jsem si vybavovala. Opět se potvrdilo - všechno je jinak.

29.08.2021 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Děsivé, napínavé a jako vždy překvapivé rozluštění.

25.06.2021 4 z 5

Poprava Poprava Yrsa Sigurðardóttir

Mě se kniha líbila a konec jsem musela vydýchat.

24.04.2021 4 z 5

Katharinina šifra Katharinina šifra Jørn Lier Horst

Kniha se mi líbila, doporučuji.

26.12.2020 4 z 5

Manželé z Cedrové uličky Manželé z Cedrové uličky Anna-Lou Weatherley

Kniha se mi líbila, přečetla jsem velmi rychle.

04.06.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Čekala jsem trochu něco jiného, hlavně ten konec.

07.03.2020 3 z 5

Citlivá průvodkyně Citlivá průvodkyně Natalia de Barbaro

Nedočetla jsem.

22.08.2023 1 z 5

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Kdybych nečetla první díl, tak dám o hvězdičku víc. Když oba díly porovnám, tady je na mě trochu moc politických intrik. Ale jinak Gentry je za "správňáka" a tak to má být.

17.02.2023 3 z 5

Symetrie odplaty Symetrie odplaty Tim Weaver

Jako krátký příběh s Davidem Rakerem jsem očekávala něco jiného.

05.01.2023 1 z 5

Strašák Strašák Michael Connelly

Začátek dost nudný. Nicméně to byl tak úvod do děje a pak se zápletka rozjela. Connely odvedl výkon, na jaký jsem u něho zvyklá a jaký jsem očekávala. Ale zneužití IT v tomto rozsahu a čase pro mě docela nečekané.

05.01.2023 4 z 5