Zákon neviny přehled

Zákon neviny https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481202/bmid_zakon-neviny-HG7-481202.jpg 5 114 114

Michael Haller čelí závažnému obvinění: je podezřelý z vraždy svého bývalého klienta. Případ je přidělen soudci, který Hallera nemá příliš v lásce, protože se v minulosti úspěšně odvolal proti jeho rozsudkům, a pošle ho rovnou do vězení. Haller se musí bránit a zároveň bojovat o život v prostředí, kde mu hrozí nebezpečí nejen od dozorců a spoluvězňů, z nichž některé poslal před soud, ale také od těch, kteří na něj vraždu hodili.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Slovart (ČR)

The Law of Innocence , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zákon neviny. Přihlašte se a napište ho.

Ivan F
18.10.2023 4 z 5

Nevlastný brat Harryho Boscha, teda losangeleský právnik Mickey Haller sa na vlastnej koži zoznámi so skúsenosťami svojich klientov, keď sa ocitne za mrežami ako podozrivý z vraždy. Ako vždy, aj tento Connellyho román je takmer dokonalý, venuje pozornosť aj najmenším detailom, má naštudované ako funguje proces v americkom justičnom systéme. Takže slovami svojho autora, musí Mickey Haller uplatniť zákon o nevine, ktorý hovorí, že obžalovaný musí nielen dokázať, že je nevinný, ale aj identifikovať skutočného vinníka zločinu, z ktorého je obvinený. Do románu Connelly vložil tiež prvé náznaky pandémie Covid 19, ktorá sa začala čínskom Wu-chane a má vplyv aj na Mickeyho, ktorý rozhodne nechce zostať vo vezení a umrieť v ňom, zvlášt v dobe covidovej.

hanap
04.05.2023 5 z 5

Mám ráda příběhy ze soudních síni a tento je výborně napsaný. Časem si výhledám I předchozí díly.

Luigi1
26.02.2023 5 z 5

Skvěle napsaná právnická detektivka

Knižní novinky (22. týden)

30.05.2021

Kniha Zákon neviny v seznamech