EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Easy? Easy? Tammara Webber

Jedna z nejlepších Young adultek, co jsem četla :-) Doporučuji všem :-)

12.01.2015 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Bylo to opět skvělé, tak nějak jsem celou knížku ještě čekala nějakou jobovku, že zjistí nakonec, že tohle fakt neudělali, jako byla třeba Pravda nebo lež, ale celkově se mi knížka moc líbila.

02.01.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Krásná letní romance pro nenáročné.

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Tak Hříšné dopisy byly asi jedny z nejkrásnějších knih, co jsem četla. Tak moc citlivý příběh, až mě celou stáhl sebou a já to celé prožívala s nimi. Dokonce jsem si i pobrečela.

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Po přečtení této knihy jsem na konci nějak nevěděla hlavu patu, docela mě rozložila, ale vtáhla mě do sebe a těším se na další díl .

Láska online Láska online Penelope Ward

Nádherná knížka, nádherný příběh.

07.03.2020 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Uff.....jak to mám popsat, když jsem to ještě nestačila vstřebat?? Jako smekám před autorkou, jak dokáže upoutat....nemohla jsem opět přestat číst a i slziček pár ukáplo. Skvělý díl.

12.12.2019 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Opět skvělý díl. Hokejisti prostě jedou :-)

22.10.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Druhý díl série začínající autorky mě naprosto pohltil do svého světa...nedokázala jsem se odtrhnout od čtení. Postavy jsem si zamilovala snad ještě více. Děj byl od začátku do konce naprosto poutavý. Opravdu, ale opravdu se moc těším na Inferno a tímto chci knihy vřele doporučit. Obraťte se přímo na autorku a můžete mít knihu i s věnováním.

15.07.2019 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Moc krásná oddechová knížka na léto :-)

02.07.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Myslím si, že mě nemůže žádná kniha od této autorky zklamat. Bavila jsem se, jako pokaždé. Těším se na další části.

29.06.2019 5 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Nádherné zakončení celé série Dublin :-D Zamilovala jsem si je postupně všechny, samozřejmě Joss a Braden byli TOP :-D Rozhodně si celou sérii dám za čas znovu :-)

30.12.2017 5 z 5

Tohle je mé Berkeley Tohle je mé Berkeley Adriana Michálková

Po přečtení nové série Sedmé nebe této začínající autorky, jsem ani chvíli neváhala a přečetla i Berkeley a musím říct, že knížka má velký potenciál, stejně jako další díly....můžu vám říct jedno.....na konci to teprve začíná a já se už moc těším na pokračování. Zamilovala jsem si Jamieho a Meg se vůbec nedivím, jakým způsobem se pere se svou životní situací....však kdo by tohle všechno zvládal v 16-17 letech?? Jejich otce bych vymazala z paměti a Trina je super tetička. Moc a moc fandím Jamiemu :-D Jsem rozhodně team JAMIE :-D
Sourozenecký vztah Ty a Meg je veliké plus, i když bych někdy Taye zastřelila za ty jeho tajnosti :-P

13.11.2017 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Tuhle autorku mám zkrátka ráda, protože příběhy jsou uvěřitelné, reálné a moc se po každé bavím :-D

17.09.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jo, super série a Elle nezklamala a nedočkavě budu čekat na navazující sérii :-D

10.04.2017 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Dean byl naprosto skvělý a miláček :-D

11.02.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Autorka mně ještě nezklamala žádnou knihou, kterou dosud vydala a ani tahle nebyla vyjímkou :-)

18.09.2016 5 z 5

Krásná oddychovka na večer, protkaná spousty a spousty úryvků z děl pana Shakespeara :-D Mimochodem tahle knížka mi jen potvrdila, že není třeba dávat do každé knihy spoustu a spoustu sexu, ale stačí jen to napětí mezi dvěma spřízněnými dušemi a bylo to super :-D Mělo to zkrátka své kouzlo :-)

21.04.2016 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Opět 5 * a Colea jsem milovala už z předchozích částí, takže jsem se nebála, že bych nemilovala jeho příběh. Zkrátka musím dát poklonu autorce, jak se zhostila každého zvlášť i pohromadě

11.02.2016 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay