EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Nádhera, krása.....uff, je to zkrátka nadpozemský příběh psaný anděly :-)

07.10.2017 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Mě osobně se knížka moc líbila. Hodně jsem si na začátku pořvala, to jo, ale rozhodně si někdy přečtu znova. Krásný, smutný i intenzivní příběh o tom, jak se vyrovnat se smrtí, okořeněný romantikou, bolestí i láskou :-D

16.06.2015 5 z 5

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Naprosto perfektní, neotřelá , napínavá, až temná....skvělá kombinace a styl psaní si mě podmanili. Čtečku jsem skoro nemohla vypnout, dokud jsem nebyla na samém konci.

04.02.2023 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Velmi velmi silný příběh, již jsme podobný okusili už u Coleen Hoover. Každá trochu jiná a svým způsobem hodně surová. Každopádně jsem se začetla hned a pustilo mě to až na úplném konci.

11.08.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak to tedy byla síla. Jakožto matka dvou dcer jsem občas musela prodýchávat. Konec překvapil, čekala jsem mnoho, ale tohle tedy ne. Jinak i přes opravdu, ale opravdu jiný typ knížky než jsem zvyklá u této autorky, jsem se od ní nemohla odtrhnout.

05.06.2020 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Byla jsem do toho zažraná až po uši a bavila se. Pro mně krásně zakončeno.

20.11.2019 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Pokud by byla možnost dát i hvězd více, tak tam ode mne jsou. Wau...to tedy byla jízda a smekám před autorkou. Tak neuvěřitelně jsem se do příběhu vcítila, že jsem myslela, že jsem sama v jeskyni a modlím se o záchranu. Fakt super a hned jdu na Faju :-D

08.03.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Krása, prostě tahle kombinace nikdy neomrzí a evidentně to autorky dohromady fakticky umí :-D

20.02.2018 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Přečteno jedním dechem a nádhera :-D Mám ráda tyhle slaďárny mezi nej kamarádem bráchy a jeho malé sestřičky :-D I když je to klišé, tak pro mě není nikdy dost :-D :-D

04.02.2016 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Naprostá zvrácená pecka opět od snad MISTRA Cartera. Je to masakr od samého začátku až do konce a upozorňuji, že knihu nejde odložit. Četla jsem po večerech sama doma s dětmi a teda musím říct, že o to to byl šílenější prožitek. Ten chlap prostě nemůže být normální....

23.02.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

No ty bláho.....já jsem čekala hodně, ale toto mě dostalo až do kolen. Řvala jsem jak želva snad od půlky knihy. Krásné a mistrovsky napsáno. Nemohla jsem ani odložit.

21.03.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

To byla emocionální jízda teda.......bylo to naprosto perfektní, jak to bylo.

21.03.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Ač už nejsem cílová skupina, tak tyhle Young adultky prostě miluji, natož pak když se jedná o českou autorku a rozhodně mě knížka nezklamala. Naopak jsem se usmívala, jak sluníčko na jaře.

21.11.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Pořád jsem tak nějak čekala, co se bude dít, ale i tak jsem byla velmi mile překvapena a četla se skoro sama. Práce Animant je asi sen každého knihomola.

07.03.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tak to byla parádní jízda ve stylu mafie. Moc jsem si to užila.

04.02.2020 5 z 5

Manželstvo z rozumu Manželstvo z rozumu Kristan Higgins

Opět jsem se fakticky dobře bavila. Z Honor a jejími prarodiči obzvlášť se nedalo nesmát :-D

28.08.2016

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Wau....to byla ale smršť :-D Robert Hunter je od teď můj TOP knižní detektiv :-) A jedeme dál......

22.03.2016 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá kniha. Fakt jsem se bavila, ty hlášky........těším se na další díly :-D

26.02.2016 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tak za mě se kniha fakt líbila. Nevím, zkrátka mám ráda takové škádlení a popichování a to mě baví. Kniha mě rozhodně nezklamala, až na konec samozřejmě :-( Kdo to má jako zase vydržet????

06.08.2015 5 z 5

Přání! Přání! Leandra Sold (p)

Byla to nádhera. Mrazův svět na mě z knihy úplně dýchal chlad. Kniha byla od samého začátku velmi poutavá a plná emocí. Nejednou jsem utírala slzičku. Přání mě velmi mile překvapilo a mám takový dojem, že od přečtení si každý dá pozor na to, co si v životě bude přát. Nikdy nevíš, kdo tě poslouchá.

10.12.2022 5 z 5