EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Je to hodně zvrácená série a proto možná tak žádaná :-D Obdivuji spisovatele za jejich představivost a um hodit to na papír :-)

21.11.2018 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Moc pěkná knížka :-D

16.11.2018 5 z 5

Láska nie je lotéria Láska nie je lotéria Kasie West

Taková krásná oddychovka o tom, jak jsou lidé falešní :-P

13.11.2018 5 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Jsem strašně ráda, že jsem si tuhle minisérii koupila a rozhodně nebyla zklamaná, ba naopak....druhy díl byl ještě propracovanější než první a za mě super ????

09.11.2018 5 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

To byla tedy jízda....wau, jsem fakt ráda, že jsem se do této série pustila a zamilovala se. Spisovatelka to opravdu umí a svět gríš a bossů má vymakaný do puntíčku. Kaze Brekrra bych ráda poznala osobně, kdyby to šlo :-)

05.11.2018 5 z 5

Aerie Aerie Maria Dahvana Headley

Skvělá kniha, skvělá série.....plná zvláštních tvorů, agentů a překvapení :-D Moc se mi líbila :-)

12.09.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Super :-D

08.08.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Super, zase víme více a teď opět budeme čekat.

09.06.2018 5 z 5

Znám tě? Znám tě? Nika Peas (p)

Knížka se mi moc líbila :-)

27.02.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Skvělá knížka, nedalo se od ní odtrhnout. Miluji pohádkové moderni příběhy a tenhle mě rozhodně nezklamal

21.02.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Krása, prostě tahle kombinace nikdy neomrzí a evidentně to autorky dohromady fakticky umí :-D

20.02.2018 5 z 5

Mesačné svetlo na Nightingale Way Mesačné svetlo na Nightingale Way Samantha Young

Nádherné zakončení celé série Dublin :-D Zamilovala jsem si je postupně všechny, samozřejmě Joss a Braden byli TOP :-D Rozhodně si celou sérii dám za čas znovu :-)

30.12.2017 5 z 5

Tohle je mé Berkeley Tohle je mé Berkeley Adriana Michálková

Po přečtení nové série Sedmé nebe této začínající autorky, jsem ani chvíli neváhala a přečetla i Berkeley a musím říct, že knížka má velký potenciál, stejně jako další díly....můžu vám říct jedno.....na konci to teprve začíná a já se už moc těším na pokračování. Zamilovala jsem si Jamieho a Meg se vůbec nedivím, jakým způsobem se pere se svou životní situací....však kdo by tohle všechno zvládal v 16-17 letech?? Jejich otce bych vymazala z paměti a Trina je super tetička. Moc a moc fandím Jamiemu :-D Jsem rozhodně team JAMIE :-D
Sourozenecký vztah Ty a Meg je veliké plus, i když bych někdy Taye zastřelila za ty jeho tajnosti :-P

13.11.2017 5 z 5

Divoká karta Divoká karta Lora Leigh

Knížka se mi moc líbila a děj byl napínavý od začátku až do konce :-D

10.11.2017 5 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

Supr fantasy, moc povedená...svět ptáků, létajících velryb a žraloků byl fakt skvěle vyšperkovaný :-D¨

30.10.2017 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Jsem nedočkavá. Druhý díl se mi líbil snad i více :-D

22.10.2017 5 z 5

Hra na lásku a nenávisť Hra na lásku a nenávisť Sally Thorne

Perfektní knížka pro chladné večery nejen plná lásky, hašteření, ale i humoru :-D Doporučuji :-)

11.10.2017 5 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Nádhera, krása.....uff, je to zkrátka nadpozemský příběh psaný anděly :-)

07.10.2017 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Řekla bych, že to byla parádní jízda, ale on to byl dálkový let na plný motor :-D Super, opět jsem se nezklamala :-D

29.09.2017 5 z 5

Verum Verum Courtney Cole

Asi jsem to tušila....autorka zřejmě chtěla, aby čtenář lehce zešílel a to se rozhodně stalo, hlavně na konci :-( Zamilovala jsem se do děje a doufám, že bude pokračování dříve než tohle....

24.09.2017 5 z 5