EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Ďáblova nevěsta Ďáblova nevěsta Alexander Stainforth (p)

Knížka se mi četla velmi dobře a jako oddechovka dokonalá.

27.08.2019 5 z 5

Láska k nakousnutí Láska k nakousnutí Alexander Stainforth (p)

Opět jsem se skvěle začetla a bavila jsem se. Jen tak dál.

22.08.2019 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor David Kaps

Velmi mile překvapila. Děj mě hned vtáhl do sebe a já stále nevěděla a byla na vážkách, kdo je tedy padouch....jednohubka na večer.

21.08.2019 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Knížka se mi moc líbila a četla se sama. Celkově velmi povedená fantasy s měniči a vypravěči.

12.08.2019 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Opět fantastická jízda pod mořem i na souši a konec mě totálně opět rozsekal.....a budu vyčkávat na další díl

07.08.2019 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

No jo no, už asi nikdy nepůjdu spát, než kouknu do skříně....mrazení, zatajený dech, to vše vás bude provázet při čtení této knihy.

31.07.2019 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

No docela jsem se začetla, vtáhlo mě to do děje. Doporučuji určitě.

28.07.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Pro mně byla Galerie asi zatím nejslabší za celou sérii, ale posledních pár stránek stálo za to. Možná to bylo tím mírným vrahem, na to nejsem u Cartera zvyklá :-)

23.07.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Wau.....to byla opět skvělá chuťovka. Naprosto vás to vtáhne do děje ať je plný krvavých sr**** nebo ne :-D

23.07.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak další šílená jízda s Robertem Hunterem za mnou a opět paráda

19.07.2019 5 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Druhý díl série začínající autorky mě naprosto pohltil do svého světa...nedokázala jsem se odtrhnout od čtení. Postavy jsem si zamilovala snad ještě více. Děj byl od začátku do konce naprosto poutavý. Opravdu, ale opravdu se moc těším na Inferno a tímto chci knihy vřele doporučit. Obraťte se přímo na autorku a můžete mít knihu i s věnováním.

15.07.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Teda to byla zase jízda ve stylu Cartera. To bylo opět parádní počteníčko, od kterého se nešlo odtrhnout.

14.07.2019 5 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Osud si vždycky cestu najde :-)

07.07.2019 5 z 5

Na útěku Na útěku Lenka Dostálová

Naprostá paráda :-D

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Moc krásná oddechová knížka na léto :-)

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Ale jo, dalo se to číst, ale na Nabíječe už zkrátka asi nikdy nedosáhne. To je vysoká laťka :-)

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Myslím si, že mě nemůže žádná kniha od této autorky zklamat. Bavila jsem se, jako pokaždé. Těším se na další části.

29.06.2019 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Druhy díl se mi snad líbil i více a Tea i Erika jsem si ještě vice zamilovala. Autorovi gratuluji k velmi povedené MM romanci

21.06.2019 5 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Další skvělý díl téhle série :-D

19.06.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Opět další skvělá Lanczovka. Vřele doporučuji a kdo by chtěl, mám ji na prodej :-)

11.06.2019 5 z 5