EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Líbila se mi, oddechovka.

12.12.2019 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Byla jsem do toho zažraná až po uši a bavila se. Pro mně krásně zakončeno.

20.11.2019 5 z 5

Spasitel Spasitel J. R. Ward (p)

Uaaaa.....skvělý díl. Fakt jako každý další má zkrátka něco do sebe a tenhle byl zase prostě boží.

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tak to byla pecka teda.....velmi velmi intenzivně jsem vnímala, co museli oba prožívat. Krásně zpracované vážné téma, které je v dnešní době bohužel hodně rozšířené. Paní spisovatelka je holt Paní Spisovatelka a já její knihy naprosto zbožňuji.

Soudný den Soudný den Adriana Michálková

Nevím jak popsat stav mé mysli, když jsem Soudný den dočetla včera v noci......byla jsem z toho všeho totálně rozsekaná a na mraky.....v dobrém slova smyslu, ve velmi dobrém :-D Vůbec moje mysl nebere v potaz, že Soudný den je u konce a Kassiel s Ellie jsou šťastní a žijí si svůj sen, nemluvě o Adamovi alias ....... to teda byla pecka. Tolik pocitů ve mně snad ještě žádná série nevyvolala. Plakala jsem, smála se, okusovala nehty, bála se, prostě skvělý a nádherný prožitek a pokud váháte s tím do čtení jít, tak opravdu neváhejte. Adriana je skvělá autorka a moc jí fandím :-D Miluji vám Kassieli, Ellie a Adame a rozhodně se k vám ráda vrátím :-D

14.11.2019 5 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Oproti první knize mně tato až tak nedostala. Bohužel.

14.11.2019 3 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Tak tohle se teda srovnávat s Odstíny ani nedá.....jiný příběh, jiný hrdina/hrdinka, ale za mně moc ne....přečetla jsem, to ano, ale že bych se k ní vrátila, to ne.

31.10.2019 3 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Opět skvělý díl. Hokejisti prostě jedou :-)

22.10.2019 5 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Tak Inferno ve mně vyvolalo mnoho různých pocitů a předčilo to mé očekávání a mnohem mnohem více. Za Adama i Ellie jsem uronila ne jednu slzičku a s Kassielem a Ellie zároveň v jejich snech, jako bych tam s nimi byla. Neskutečně krásný děj, poutavý od začátku až do samého konce Inferna. Každičký kousek do sebe přesně zapadl, jako nebeské puzzle. Neuvěřitelné. Nesmírně se těším na Soudný den a strašně se těším na Adamův příběh....Adriano moc a moc ti děkuji za tento nádherný zážitek :-) S každým dalším dílem si říkám, že tady rozhodně neplatí, že první byl nej....tady to graduje na každé stránce a nenechá vás vychladnout.

19.10.2019 5 z 5

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Nemůžu jinak než dát opět 5* Každý další díl je skvělý a pokaždé mě stejně něčím dostane.

15.10.2019 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Přečteno, líbilo se, tečka :-D

09.10.2019 5 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Opět a zase Sigma nezklamala a zachránila svět. Jen je mi strašně moc líto konce a jsem zvědavá s jakou vervou se do boje s Bratrstvem vrhne Gray.

07.10.2019 5 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Nádherný, silný, temný, ale i velice krásný příběh dvou zlomených lidí pokračuje v ještě horším snu, než v jaký doufali. Je strašná škoda, že první díl skončil v tak šíleně vypjaté situaci, pokud by to bylo dohromady, asi by z toho byl ještě silnější požitek. Každopádně mi ukáplo i pár slziček, jinak nádhera.

30.09.2019 5 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Druhý díl byl opět parádní jízda nebo mám říct let?? Moc se mi námět na perutě místo andělů líbil a doporučuji. Děj mě naplno pohltil, dokud nebyl konec.

27.09.2019 5 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Kniha se mi četla velmi dobře a hned se pouštím do pokračování.

25.09.2019 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Opět nádherná knížka plná emočního vypětí...krásný příběh lásky dvou rozbitých srdíček.

21.09.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Naprostá paráda....jízda zvaná Lucien je u konce a teda doufám, že zůstane u ledu. Nevím jestli bych zvládla další jeho šílenství. Pane Carter, byla to bomba....a co teď? Co mám jako po tomhle číst ??!

17.09.2019 5 z 5

Zmije Zmije Bex Hogan

Skvělá, napínavá, tajemná, trochu šílená......to vše a mnohem více najdete v téhle knize.

12.09.2019 5 z 5

Vzestup slečny Notleyové Vzestup slečny Notleyové Rachael Anderson

Trochu slabší než první díl, ale líbilo se mi to.

01.09.2019 4 z 5

Pád lorda Draysona Pád lorda Draysona Rachael Anderson

Knížka mě velmi bavila a Lord Drayson se k Lucy náramně hodil. Chemie mezi nimi jiskřila od samého začátku. Líbilo se mi číst, co si př sebe navzájem nachystali.

29.08.2019 5 z 5