EvaSupovic EvaSupovic komentáře u knih

Seznam snů a neřestí Seznam snů a neřestí Alison Bliss

Skvělá oddechovka od všední reality.

11.08.2020 5 z 5

Kluk odvedle Kluk odvedle Kasie West

Krásná klasická West oddechovka , i když již několik let nejsem cílová skupina, tak tyhle chuťovky si vždycky ráda přečtu.

11.08.2020 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden byl stejně skvělý jako Bentley, takže zaručuji skvělý zážitek.

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Skvělý díl plný tajemství a zvratů a určitě se povedl. Od začátku jsem Cardanovi fandila.

04.08.2020 5 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Miluji vás Adame, Ellie, Kassieli.... navěky......jako tohle mě opravdu teprve dostalo do kolen a to v dobrém slova smyslu. Nedokážu ani popsat všechny pocity při čtení tohoto posledního dílu a nebojím se říct, že nejlepšího z celé ságy Sedmého nebe. Strašně moc obdivuji Adrianu za to, že dokázala napsat něco tak nádherného, co vezme člověka za srdce. A budu doufat, že bude pokračovat v tomhle duchu, kdy bude lidem svými slovy rozdávat radost ze života.

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Nakonec jsem knihu dočetla , ale pár much má.....je rozhodně pro mladší populaci, a tak to kočkování bych asi brala. Některé momenty se často opakovaly, ale celkový dojem byl dobrý.

14.07.2020 4 z 5

Rudé svitky magie Rudé svitky magie Cassandra Clare (p)

Uff....já prostě žeru Magnuse i Aleka a moc jim fandím. Miluji celou fantasy ságu o lovcích stínů a celém stínovém světě.

10.07.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Opět se to povedlo a bylo to místy ale jo těžké čtení, ale se vším se poprali a konec byl sladký .

10.07.2020 5 z 5

Dívka s labutí Dívka s labutí Sabina Zelená

Po přečtení Stmívá se dřív pro mě byla tato kniha jasná volba a věděla jsem dopředu, že nebudu litovat, navíc k tomu podpořím českou autorku. A opravdu jsem byla naprosto unešena a totálně jsem prožívala všechny emoce spolu s Alicí i Jonášem. Vřele doporučuji.

08.06.2020 5 z 5

Stmívá se dřív Stmívá se dřív Sabina Zelená

Knížka se mi moc líbila. A četla se skoro sama. Tak nějak jsem si myslela, co se Hynkovi stalo a doufala v jejich šťastný konec. Rozhodně se to povedlo a teď jdu na další autorčinu knížku.

06.06.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak to tedy byla síla. Jakožto matka dvou dcer jsem občas musela prodýchávat. Konec překvapil, čekala jsem mnoho, ale tohle tedy ne. Jinak i přes opravdu, ale opravdu jiný typ knížky než jsem zvyklá u této autorky, jsem se od ní nemohla odtrhnout.

05.06.2020 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Další série, do které jsem se naprosto zamilovala. Doufejme, že pokračování půjde taky ta dobře.

05.05.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Příběh se mi líbil, četlo se to samo. Taková pěkná jednohubka.

28.04.2020 5 z 5

Třpytící se město Třpytící se město Lenka Bandurová

Včera jsem dočetla a byla to naprostá paráda a Lence moc fandím. Moc se těším, že bude pokračování. Život Ley a Thomase mě uchvátil a díky Lence jsem se cítila, jako bych ty místa navštívila spolu s nimi. Lenka píše opravdu poutavě. Vtáhne vás to a nepustí, dokud nebudete u konce. Miluji smyšlené světy a to jak si s nimi pohrává autorka mě zkrátka fakt bavilo.

28.04.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Joooooo, tak to mě teda dostalo. Všechny díly do jednoho jsou top a tenhle jsem slupla zase jak malinu.

22.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Bavila jsem se, jako u každé její knihy. Série s hokejisty jsou fakt povedené.

20.04.2020 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Opět skvělá kniha. Děj mě vtáhl a nedalo se přestat číst.

20.04.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Jako první díl ze série a těším se že jste na další. Emmy a Bentley mě moc bavili.

28.03.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Naprostá paráda. To tedy byla jízda do poslední stránky. Tahle série bude mít u mě čestné místo.

28.03.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Pořád jsem tak nějak čekala, co se bude dít, ale i tak jsem byla velmi mile překvapena a četla se skoro sama. Práce Animant je asi sen každého knihomola.

07.03.2020 5 z 5