Ethys Ethys komentáře u knih

Osmý trpaslík pana Háby Osmý trpaslík pana Háby Miloslav Jágr

Pri cteni knihy jsem se vratila do detstvi.

10.11.2022 5 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Pro čtení jsem nevěřila svým očím. Opravdu fantastický svět.

27.09.2022 5 z 5

Anežka a král: Jediná láska Přemysla Otakara II. Anežka a král: Jediná láska Přemysla Otakara II. Jaroslava Černá

Moc pekne napsany pribeh.

21.08.2022 5 z 5

Smrtící slovo Smrtící slovo Genevieve Cogman

Bohužel me tento díl nenadchl stejne jako ty předchozí, doufám, že ten další bude lepší.

04.04.2022 3 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Na knihu jsem se tesila, precetla ji za par hodin. Diky ni jsem ziskala zajimavy pohled na zivot, ale neco mi tam chybelo.

19.03.2022 4 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Co jiného říct, čekala jsem leccos, ale tohle jsem nečekala.

19.03.2022 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Autor mě opět překvapil, to jsem nečekala. Knihu doporučuji všem milovníkům nesba.

28.12.2021 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Dej posledniho dilu se mi zdal dost předvídatelný. Zaver odpovida tomu, že je to četba pro mlade.

28.12.2021 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Nejlepší dil z celé serie. Kniha mě úplně pohltila.

25.12.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Napsano pekne a srozumitelne kniha se rychle cte. Presto bych knihu znova necetla, toto tema neni nic pro mě.

09.12.2021 4 z 5

Deník malého Minecrafťáka: Únikovka Deník malého Minecrafťáka: Únikovka Cube Kid (p)

Boží, kniha pobavila mě i mého syna (6) let. Krásné dobrodružství ze světa Minecraft.

06.12.2021

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Moc pekne se kniha cetla.

07.10.2021 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Běžně nečtu tento typ knih a se spoustou scén jsem se musela duševně popasovat. Ale nakonec vyhrála zvědavost, co všechno ještě autor s hrdinou dokáže vymyslet a jak příběh bude pokračovat.

10.07.2021 3 z 5

Černá ruka: Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké historie Černá ruka: Válka mezi geniálním detektivem a nejnebezpečnějším tajným spolkem americké historie Stephan Talty

Na příběh jsem se těšila. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Na mě kniha obsahuje moc faktu.

13.05.2021 2 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

Četlo se skoro samo, jen jsem se trochu ztratila v postavách a závěr mi unikl.

16.04.2021 3 z 5

Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Strašidlo se mi moc líbilo. V obraze jsou dlouhé popisné pasáže, které mě nebavili, ale příběh byl zajímavý.

13.03.2021 4 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Četla jsem synovi před spaním, začátek mi moc zábavný nepřišel, ale od půlky měla kniha spád. Příběh knihy mě tedy dost překvapil, to mohl vymyslet opravdu jen Nesbo.

13.03.2021 5 z 5

Holubí letka má pro strach uděláno Holubí letka má pro strach uděláno Andrew McDonald

Holubí letka opět nezklamala, musím se přiznat, že už jsme se tolik s dětmi nesmály, ale bude to tím, že jsme styl psaní knihy vstřebaly a nebylo to pro nás nové.

04.03.2021 5 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Přečteno za 2 hodiny. Za mě klasický brakovy příběh.

15.02.2021 1 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Četla se skoro sama, opravdu jsem věřila, ze kapela existuje.

14.02.2021