essterkaa essterkaa komentáře u knih

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha mě velmi zaujala. Opravdu poutavý příběh žen, které to v životě - obzvlášť za komunismu - neměly vůbec lehké. Za takovéto knihy jsem všeobecně velmi ráda, protože nám odhalují špatné stránky nedaleké minulosti, ke které v dnešní době má bohužel hodně lidí opět sklon. Díky za ni! :)

14.04.2017 5 z 5

YOUCAT - Příprava na biřmování YOUCAT - Příprava na biřmování Bernhard Meuser

Suprově zkrácená verze katechismu a zároveň skvělá příprava k biřmování. Doporučuji! :)

06.04.2017 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Upřímně mě knížka dost zklamala. Děj mně přišel strašně zdlouhavý, klidně by to mohlo být kratší..

06.04.2017 3 z 5

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Hoši od Bobří řeky patří k nejoblíbenějším knihám mého dětství. Kniha skvěle ukazuje skautské zásady a do značné míry jsem se jí i inspirovala ve vedení skautské družinky. Vřele doporučuji! :)

23.03.2017 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Když jsem knížku dostala k Vánocům, tak jsem z ní popravdě nebyla moc nadšená. Jakmile mě ale velmi inteligentní, často ironický humor vtáhl dovnitř, nemohla jsem přestat číst. Moc se mi líbí, jak je autorka v knize (blogu) opravdu upřímná a na nic si nehraje. (aspoň doufám :D) :)) Vřele doporučuji fanouškům filmového průmyslu! :)

06.03.2017 3 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Knížka se mi velmi líbila. Díky ní jsem si hodně uvědomila, jak se v této době, v naší malé republice, máme krásně. :)

28.02.2017 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Ze začátku se kniha zdá být pouhým románkem, který se ale v polovině knihy změní ve zjištění, které musíte číst dál a dál, abyste pochopili. I když jsem knihu přečetla téměř jedním dechem, přišlo mi až absurdní, jak bylo všechno propojené.

22.02.2017 4 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Tato kniha mě doslova vtáhla svým záhadným dějem již od začátku a nepustila až do konce. Poselství lásky je další z věcí, které mě velmi zaujalo, jelikož v dnešním světě je lásky opravdu potřeba. Knihu vřele doporučuji, je opravdu skvělá! :)

14.02.2017 4 z 5