ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Opravdu skvělá kniha, která je plná emocí, lásky, smutku ale i vtipu.
Jsem ráda že jsem si knihu přečetla, protože opravdu Alice dokázala hodně a příběh dokáže otevřít oči všem, kdo si myslí že to nejde.

29.10.2021 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Perfektní a hlavně nenáročná kniha. Konec mi byl jasný už téměř od začátku, ale i přesto se se děj četl moc dobře.

24.10.2021 5 z 5

Dvanáct šancí na nevěru Dvanáct šancí na nevěru Libor Hörbe

Tahle kniha mě hodně mile překvapila. Ze začátku jsem si myslela, že to bude docela nuda, ale už během pár stránek jsem změnila názor. Ten konec děje mě tedy dost dostal. Celá kniha se četla dost dobře.

14.10.2021 5 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Za mě krásná a vtipná kniha. Parádně se četla a není nějak náročná. Prostě oddechovka.

08.10.2021 5 z 5

Vánoční polibek v Notting Hillu Vánoční polibek v Notting Hillu Mandy Baggot

Za mě super kniha, pohodová oddechovka a líbil se mi velmi děj. A ta atmosféra byla prostě úžasná, díky které jsem se začala těšit na Vánoce. A kdybych knihu četla opravdu v zimě tak bych se od čtení asi nedostala vůbec.
Takže jsem tak spokojená, že si musím přečíst všechny knihy od autorky.

28.09.2021 5 z 5

Psáno životem Psáno životem Lucy Keating

Kniha měla opravdu zajímavé téma. Je to dobrá oddechovka a pěkně se čte.

23.09.2021 4 z 5

Nedostižní Nedostižní Alyson Noël

Kniha mě ze začátku nějak neoslovila, ale při čtení dalších stran mě nakonec děj vtáhl. Dobře se četla, takže za chvíli přečteno.

18.09.2021 4 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Kniha se mi velmi dobře četla a je super, že má kniha krátké kapitoly.

08.09.2021 5 z 5

Nevinný klient Nevinný klient Scott Pratt

Kniha se mi snadno a rychle četla. Nebylo to žádné složité čtení a děj byl zajímavý.

05.09.2021 5 z 5

Stínová válka Stínová válka Bret Witter

Pro mě kniha prostě není to pravé. Pokud bych se o tyhle věci zajímala tak bych byla nadšená.

01.09.2021 1 z 5

Vdova z Wall Street Vdova z Wall Street Randy Susan Meyers

Kniha sice nemá nějaké napínavé pasáže nebo nějaký ten pád, ale i přesto se mi kniha líbila. Četla se krásně, ale jak je děj psaný během asi 50 let tak bylo občas těžší se zorientovat co a jak se vlastně vše děje.

31.08.2021 5 z 5

Údolí panenek Údolí panenek Jacqueline Susann

Kniha se mi dobře četla, děj nebyl nějak přitažený za vlasy, ale svým způsobem to bylo místy dost napínavé.

19.08.2021 5 z 5

Kniha mě vtáhla od samého začátku do děje. Pro mě skvělý a napínavý příběh, občas teda nějaké pasáže byly prostě "nechutné". Ale knihu jsem dočetla s nadšením a vůbec jsem se u děje nenudila.

13.08.2021 5 z 5

Dlouhý krok do tmy Dlouhý krok do tmy Tomáš Bandžuch

Kniha se mi četla dobře. Příběh byl velmi zajímavý a napínavý.

08.08.2021 4 z 5

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Kniha se mi dobře četla. Příběh byl zajímavý, ale pro mě trošku chaotický. A ten konec....no snad bude pokračování.

02.08.2021 4 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Ze začátku mě kniha nějak nechystla, ale jak jsem četla dál, tak mě vtáhla. Děj ze současnosti mě opravdu pohltil, i když byl občas "přitažen za vlasy". A děj z minulosti, byl zajímavý.
Kniha se mi dobře četla, když jsem jí přišla o něco víc na chuť.

30.07.2021 5 z 5

Stále single? Stále single? Angela Spera

Pro single holky je to úžasné čtení. Mě osobně zaujala obálka knihy. Jinak při čtení mě něco hodně pobavilo, ale u něčeho jsem se trošku nudila.

25.07.2021 3 z 5

Za hranicí fantazie Za hranicí fantazie Michaela Mitroci

Kniha se mi líbila a četla se velmi dobře. Pro mě oddechovka. Líbí se mi že autorka nepíše úplně do podrobna např. dovolenou, že to shrne na pár stránek a není to pořád dokola co se děje. Na konci jsem si i trošku poplakala.

23.07.2021 5 z 5

Žena z čísla 24 Žena z čísla 24 Juliet Ashton

Po prvních pár přečtených stranách jsem si myslela, že to bude nudná kniha kterou asi odložím. Ale pak jsem se začetla a z knihy jsem byla velmi příjemně překvapená.
Kniha se dobře četla a příběh nebyl nějak náročný a velmi se mi líbil. Prostě taková parádní oddechovka.

21.07.2021 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Sérii jsem dočetla, ale trvalo mi to déle díky stylu psaní. Celý třetí díl jsem čekala trošku napětí nebo něco a to bylo jen na chviličku. Ale co bylo po tom dítěti to bylo děsné. Kate se chovala jako 3 leté dítě kterému nechci dát hračku. A Dominic se aspoň změnil a díky tomu dávám knize 4*.

13.07.2021 4 z 5