ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Vyznamenání Vyznamenání Danielle Steel

Opravdu nádherná a čtivá kniha. Líbí se mi že se děj neodehrává jen v jedné časové ose a je popsán život osoby. Dál je úžasné, že není vše jen růžové a že hlavní postava zažila jak úspěchy tak i ztráty.

21.10.2022 5 z 5

Pršení je super, tati! Pršení je super, tati! Benjamin Brooks-Dutton

Ze začátku mě kniha kniha bavila, ale opravdu asi 50 stran. Ano je to smutné téma a každý o někoho v životě přijde, já sama během jednoho roku přišla nejprve o babičku, pak o tatínka a nakonec o dědečka, ale nepotřebuji z toho psát hned knihu.
Přišlo mi že autor píše pořád dokola to samé, ale trochu jinak sepsané. Myslím si že by to bohatě stačilo na polovinu stránek maximálně.

18.10.2022 1 z 5

Chlapec v lese Chlapec v lese Carter Wilson

Kniha se četla dobře a děj byl zajímavý. Ale myslím si že tam bylo několik zbytečných pasáží a vražedkyně byla dost nechutná. Jsem ráda že jsem knihu dočetla, ale podruhé bych se k ní už nevrátila.

14.10.2022 3 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Nejprve jsem si říkala, že to asi nebude kniha pro mě. Po pár stránkách jsem se začetla a začala mě opravdu baví. Čte se dobře, je opravdu zajímavá a líbil se průběh děje. Opravdu se těším na další díl.

09.10.2022 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Kniha byla opravdu úžasná. Už jak byla nalezena druhá mrtvá holčička, jsem se nedokázala odtrhnout, protože mě zajímalo kdo za tím je. To že se sama hlavní hrdinka řezala z psychických důvodu, tomu věřím, každý má své psychické problémy. Takže za mě super čtení a překvapivý konec, kdo to vlastně udělal.

02.10.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Opravdu skvělá kniha od začátku až do konce. Napínavý děj s každou stránkou. Když jsem si myslela že tahle pasáž tam být nemusela, tak se zrovna něco stane, že tam prostě chybět nesmí. Bavily mě obě hlavní postavy a docela i pěkně propletené cestičky.

28.09.2022 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Tenhle díl se mi líbil nejvíc kvůli ději. Ale jinak jako oba předchozí díly - výborně se kniha četla, oddechové čtení.

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Pokračování bylo taky velmi úžasné a líbilo se mi že má lepší zápletku než první díl. A i tento díl pěkně plynul a četl se moc dobře. Takové to pěkné, oddechové ženské čtení.

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Toto je opravdu dobrá kniha. Čte se dobře, má zajímavý děj a prostě to jede. Líbí se mi jak autorka pěkně popíše postavy a zároveň to není popis na zbytečné strany.

Božská hra Božská hra Danny Tobey

Kniha se mi dobře četla. Děj byl hodně zajímavý a kdyby tohle byla skutečnost, tak je kniha dost děsivá. Líbilo se mi že děj byl i dost propletený, takže pořád tam bylo nějaké překvapení.

16.09.2022 4 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Příjemná oddechovka. Chvílemi jsem se i zasmála, ale některé pasáže kdyby tam nebyly, tak by se nic nestalo.

07.09.2022 4 z 5

Jestli odejdeš... Jestli odejdeš... Adele Parks

Kniha se čte opravdu velmi dobře díky skvělým popisům a díky nim je opravdu silná. Děj se mi opravdu hodně líbil, byl napínavý až do konce jak to vše dopadne.

04.09.2022 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Kniha se velmi dobře četla a má opravdu zajímavý děj. Závěr opravdu překvapil.

30.08.2022 5 z 5

Marta spí Marta spí Romy Hausmann

Kniha se čte dobře, to ano. Děj zajímavý, ale místy nudný a občas jsem nechápala nějaké postavy. Trvalo mi než jsem se do knihy začetla, ale zase jak se děj rozjel, tak to bylo lepší.

25.08.2022 3 z 5

Co se o ní říká Co se o ní říká Kristyn Kusek Lewis

Kniha se četla hodně dobře. Prostě taková super oddechovka a klasika jako na vesnici, klepy. Za mě kniha stojí za přečtení je to na takové nenáročné čtení.

17.08.2022 3 z 5

Udělám ti ze života peklo Udělám ti ze života peklo Ellen Berg

Opravdu hodně povedená kniha. Děj byl zábavný i když jde o nevěru. Moc mě bavila.

22.07.2022 5 z 5

Pravidla se mají porušovat Pravidla se mají porušovat Natalie Williamson

Kniha se dobře četla a děj byl pěkný. Kniha je opravdu spíše pro mladé dívky. Ty z toho budou nadšené.

22.07.2022 3 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Ze začátku jsem si myslela že knihu odložím, ale pak se děj začal rozjíždět a tím to bylo zajímavější. Podle názvu knihy jsem čekala úplně něco jiného.

16.07.2022 5 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Tohle je moje první kniha od autorky a musím uznat že je opravdu skvělá. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a děj byl skvělý. Jsem ráda že to není jako některé romány, že je vše perfektní a jakoby se nikomu nic nestane. Celý děj mě opravdu pohltil každou stránkou. Knihu doporučuji všem co mají rádi romány.

10.07.2022 5 z 5

Tonoucí Tonoucí Paula Treick DeBoard

Kniha se četla sama, byla zajímavá a i ten děj byl dobře vymyšlený. Jen by mě zajímalo jak to dopadlo s Kelsey. Sice kniha skončila otevřeným koncem, ale i tak byla bezvadná.

07.07.2022 4 z 5