ErčaV. ErčaV. komentáře u knih

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná a dobře čtivá kniha. Časové osy se dobře proplétaly, takže za mě ještě zajímavější. Kniha mě chytla a bavila do samého konce.

06.03.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se četla velmi dobře, děj byl napínavý a perfektně se prolinalo vyprávění osob. Teď můžu mrknout na film.

05.11.2021 5 z 5

Tohle je opravdu nádherná kniha. Těžký osud, spousta emocí a i když má pár stran, tak je to skvělé čtení.

28.12.2023 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Zakončení série bylo opět super čtení. Vůbec nelituji toho, že jsem se do série pustila.
Čtení bylo napínavé a koncem jsem byla mile překvapená.

17.06.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Pro mě další skvěle čtivý příběh ze série. Až do konce jsem čekala jak příběh dopadne, ale takový konec jsem nečekala.

15.05.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi napínavý příběh a pěkně čtivá kniha. Určitě si přečtu i další knihy.

14.02.2021 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Toto je opravdu dobrá kniha. Čte se dobře, má zajímavý děj a prostě to jede. Líbí se mi jak autorka pěkně popíše postavy a zároveň to není popis na zbytečné strany.

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Kniha se velmi dobře četla a má opravdu zajímavý děj. Závěr opravdu překvapil.

30.08.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha mě chytla hned od samého začátku. Parádně se čte a děj pěkně plyne. Je opravdu napínavá a těžce se odkládá. Občas jsem v tom viděla i svoji tchýni. Opravdu knihu doporučuji přečíst.

13.02.2022 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Perfektní a hlavně nenáročná kniha. Konec mi byl jasný už téměř od začátku, ale i přesto se se děj četl moc dobře.

24.10.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Jako další kniha co mě velmi bavila a četla se sama jako celá série. Už se moc těším na další díl.

20.05.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super kniha, velmi napínavý a čtivý příběh, od kterého se nejde jen tak odtrhnout.

13.05.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další bezva kniha. Úžasné čtení a i když mi bylo jasné kdo za vraždami stojí, tak jsem byla koncem naprosto překvapená.
Celý příběh je čtivý a napínavý.

25.05.2021 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Ze začátku jsem si říkala, že to bude taková ta typická trochu nudnější oddechovka. Ano oddechovka to byla, ale děj se mi moc líbil. Takové pasáže kde jí lidé z ničeho nic pomůžou, dají jí jídlo zadarmo, a podobně to bylo trošku přitažené za vlasy. Jinak se kniha četla opravdu skvěle a celkově děj se mi moc líbil.

03.10.2023 5 z 5

Krámek se starožitnostmi Krámek se starožitnostmi Paula Brackston

Nejprve jsem si říkala, že to asi nebude kniha pro mě. Po pár stránkách jsem se začetla a začala mě opravdu baví. Čte se dobře, je opravdu zajímavá a líbil se průběh děje. Opravdu se těším na další díl.

09.10.2022 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Pokračování bylo taky velmi úžasné a líbilo se mi že má lepší zápletku než první díl. A i tento díl pěkně plynul a četl se moc dobře. Takové to pěkné, oddechové ženské čtení.

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Tahle kniha je prostě WAU. Tolik témat jako domácí násilí, šikana nebo nějaké rodinné trable. Kniha mě chytla hned od začátku a bavila mě opravdu hodně. Je dost napínavá a prostě jsem čekala až se vše dořeší. Opravdu SUPER.
Teď mrknu na seriál pro srovnání :)

08.09.2023 5 z 5

Krvavý leden Krvavý leden Alan Parks

Za mě dost drsná detektivka, kde je vidět že to psal chlap. Drsné vyjadřování, popisování mrtvého těla, bordel, drogy a chlast. Kniha se četla dobře. Bylo zajímavé jak to u zločinu funguje s vlivnými lidmi.

06.11.2022 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Tenhle díl se mi líbil nejvíc kvůli ději. Ale jinak jako oba předchozí díly - výborně se kniha četla, oddechové čtení.

Utajená dcera Utajená dcera Kelly Rimmer

Kniha se mi velmi dobře četla, děj plynul. Nedovedu si podobnou situaci představit, že se opravdu něco podobného dělo. A musí být opravdu děsné pro mámu vzdát se dítěte, i když si ho chce moc nechat.

08.06.2022 5 z 5