Eponka Eponka komentáře u knih

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Kdo četl všechny předchozí díly tak ví že tyhle knížky se čtou samy opět nezklamala. Čtivé napínavé a dost se toho tam dělo tak ze, žádná nuda . Plně doporucuji :)

18.01.2019 5 z 5

Slza Slza Lauren Kate

No dost rychle vám vše dojte kord po tom co vám to tam sami i napíšou tak že žádné pořádné překvapení ani nadšení. Řekla bych že to byla taková oddechová knížka nenadchne ani nemrzí že jste jí četli :). Třeba druhý díl bude lepší ale konec byl dost chaotický :/.

15.01.2019 3 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Nebylo to špatně čtení dost mě to bavilo ale něco tomu občas chybělo možná ty zdlouhavé nutné úryvky co se tam nachází. Doufám že další díl bude lepší ????

12.01.2019 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Napíšu to jednoduše další super díl těším se na třetí :) . Hrozně čtivé zajímavé a plno zvratů :)

10.01.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Úžasně čtivá a napínavá knížka, rychle vás to vtáhne a jen tak nepustí. Postavy jsou zajímavé a kreativní, tak že se vůbec nenudíte kord po tom co autorka to pěkně zamotá. Je to romantické napínavé a po přečtení se nebudete moct dočkat dalšího dílu. Moc se mi líbí, že je to psané s pohledu více osob.

02.01.2019 5 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Je to velice podobné ale přitom úplně jiné. Řekla bych, že mě to i více bavilo vážně super četlo se to jedním dechem a bylo tam moc zajímavých a napínavých částí. Autorka jako vždy nezklamala.

23.12.2018 5 z 5

Někteří ztratili vše Někteří ztratili vše Nancy Lindsay Jones Holder

Ten to díl byl pro mě největší nuda. Prostě hrozně dlouho o všem spekulovali než vůbec se něco stalo a závěr na který všichni dlouho čekají byl na 2 stránky ???? pro mě zklamání

18.12.2018 2 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Docela nudné čtení až na části kde byl Julian. Ten tomu dával trochu šťávu pokud nebude další pokračování tak je to celkově dost nudná série. Jenny prostě měla zůstat s ním.

06.12.2018 3 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Zajímavé pokračování občas mě to lehce nudilo. Doufám že v dalším díle to bude lepší a vůbec by mi nevadilo kdy by ten tokrat vyhrálo zlo ????

16.11.2018 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Pokud chcete román a čtivou knížku kde je úžasný sex jen do toho :) začala jsem ji číst v 10h večer s skončila ve 4 ráno :D

27.10.2018 4 z 5

Mia a já: Ohňový jednorožec Mia a já: Ohňový jednorožec Isabella Mohn

Rozhodně to není kniha pro děti tím :) jak je těžce napsaná :/ polovina slov rozhodně dítě nepochopí četla jsem jí se svojí 8 letou ségrou která miluje pohádky a hlavně jednorožce prostě odpad nic víc.

28.05.2018 odpad!

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Nejlepší díl s celé série prostě pokud jste nečetli první díl tak tahle série vážně stojí za to úžasně napsané hrozně čtivé prostě za mě top :)

10.05.2018 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Tak za mě ten to díl zatím nejvíce napínavý :) konečně se to pořádně rozjíždí a hlavní hrdinka jde konečně do sebe a ne že se furt tomu vyhýbá :) líbí se mi že i když si myslíte že hlavní nebo důležité postavy by měli vydržet na živu tak to tady není :D furt mě to překvapuje :)

02.05.2018 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

No moc pěkné čtivé napínavé velice zajímavé :) tak že jako pokračování super a doufám že bude i čtvrtý díl proto že je to hezky načaté na další knížku :)

Král Král J. R. Ward (p)

Moje nejoblíbenější série prostě at už přečtu 50díl nebo první furt mě to bude bavit proto že autorka to píše čtivě napínavě dosti sexuálně a nezapomíná na detaily :D. Vedlejší postavy jsou super že to není celá knížka jen o jednom páru :) za mě prostě top.

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Co k tomu dodat přečetla jsem jí snad stejně rychle jako první díl za 3dny :D. Už čtu další díl tak že velice doufám že kvalita nebude klesat a bude mě knížka furt překvapovat.

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Konečně zas po dlouhé době něco jiného :). Líbí se mi že hlavní hrdinka našemu idolovi neskočila kolem krku během 5 stran :) ale odolává. Velice čtivá a napínavá knížka která vás bude furt překvapovat. Tak že plně doporučuji všem co mají rádi krásné kluky a romantické scény :)

12.04.2018 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Lehká romantická knížka co zaplácne den ale mě rozhodně nepohltila spíš jsem se těšila až jí dočtu . Občas i nudná :/ čekala jsem více sexuálních scén podle názvu knížky :D chtěla jsem dát 2* ale pak jsem si říkala že mi občas i zvedla koutky tak 3*

12.04.2018 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Velmi čtivá knížka. Knížka vám zajistí, napínavý příběh který se furt zajímavě mění a vyvíjí. Hlavní hrdinka Celaena je hrdinka ale ne tím přeslazeným způsobem což je za mě plus. Tak že láska, boj, intriky, lehce fantasy možná kdy by věk postav byl větší bylo by to asi lepší ale zas jejich náhlé a zajímavé rozhodnutí dost sedí na jejich věk ;) za mě knížka kterou rozhodně budu mít ve své knihovně a ráda si ji přečtu znovu.

14.03.2018 5 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

čím dál tím slabší knížky..... Noel prožívá plno smrtí svých blízkých a napadení jediný kdo jí s toho pomáhá pořádně je Derren a ten ve finále skončí s jinou.... ten konec je celkově na nic autorka si dá tolik záležet na Noel která ve finále má mrtvého kluka a toho kterého miluje mít nemůže proto že on miluje Larissu i ji vážně super konec :) .

03.04.2016 3 z 5