Emma8 Emma8 komentáře u knih

Ve filmu je tento díl můj nejoblíbenější, ale knížky o Herrym Potterovi jsou úžasné všechny.

26.08.2015 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Tak ten konec jsem teda opravdu nečekala. Nerada se s touto nejskvělejší triologií loučím, ale určitě se k ní ještě mnoho krát vrátím. Děkuji skvělé autorce Kerstin Gierové za celou super triologii drahokamů!

SPOILER
Už od 1. dílu jsem trochu tušila kvůli tomu prologu a epilogu, kdo jsou Gwendolini rodiče. Nějak jsem na to pak zapomněla.Ale v tomto díle jsem se dozvěděla, že to bylo tak, jak jsem si myslela.

01.09.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Mělo to nečekaný, ale překrásný konec...

06.05.2016 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Úplně super knížka (což jsem taky čekala). Víc se mi ale líbila rozhlasová hra, kterou jsem si asi 3x poslechla před čtením této knihy.

16.09.2015 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Tuto knihu jsme měli jako povinnou četbu a nudila mě tak, že jsem ji skoro nedočetla...

31.08.2015 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úplně úžasná knížka, která chytne za srdce. Hodně jsem si oblíbila Louisu, která byla velmi originální a zábavná, ale Willovi to nestačilo. Film taky není špatný, ale knížka je mnohem lepší.

06.08.2017 5 z 5

Ano, velice PODIVNÉ, ale přesto krásné...

10.04.2016 4 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

suprově promyšlené

08.10.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Nudilo mě to už pak tak, že jsem to nedčetla do konce, i když mě docela pořád zajímá, co je za zdí. Možná to ještě časem dočtu.

16.09.2015 1 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Horší než první díl. Musím se přiznat, že na konci už jsem se musela nutit ke čtení.

16.09.2015 3 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tento díl byl stejně dobrý jako ten první.Četl se jedním dechem.Zamilovala jsem si snad skoro všechny postavy (hlavně Xemeriuse).

01.09.2015 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Konečně je tady ta nájemná vražedkyně, kterou jsem v Calaeně v prvním díle moc neviděla. Konec se mi moc líbil a nečekala jsem ho, ale vůbec nechápu, proč se Calaena musela tolik naštvat na Chaola.

06.08.2017 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Moc pěkné :)

14.03.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Tento první díl je ze včech nejlepší.

16.09.2015 5 z 5

Rozbité zrcadlo Rozbité zrcadlo Alina Bronsky

Hrůza. Dočetla jsem to do konce, protože jsem si myslela, že se něco dozvím, ale nestalo se tak.

07.09.2015 1 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Doporučuji!

26.08.2015 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Nikdy jsem nečetla knížku na toto téma, které je velmi originální a to u této knížky nejvíce oceňuji. Taky ale musím uznat, že selekce je mnohem lepší a jde vidět, že autorka psala tuto knížku jako svou první. 3* dávám za originalitu a pěkný konec.

05.05.2017 3 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Je to úžasná série. Tento díl se mi zdál tak hrozně skutečný:(

19.03.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a nemůžu se dočkat dalšího dílu...

26.04.2016 5 z 5