emily6046 emily6046 komentáře u knih

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Hrej férově je knížka o smutném a tragické příběhu. Nejde jenom o smutný příběh, jde taky o to, že i když nás něco dokáže zlomit, rozervat či roztříštit není vše ztracené. A nejlepším lékem bývá láska. Upřímná a férová láska.

15.02.2016 5 z 5

Akademie Evernight Akademie Evernight Claudia Gray (p)

Tato knížka mě překvapila a musím přiznat, že jsem si ji ani sama nevybrala. Vybrala ji moje kamarádka. Vlastně to byla moje první knížka o upírech, kterou bych nejspíš nikdy nepřečetla, kdyby nebylo mé kamarádky. Dokonce jsem ráda, že jsem ji přečetla. Donutila mě zase číst po šesti letech.
Akademie Evernight je knížka o velké lásce, která přetrvá i v dalších dílech. Je napínavá a jako taková knížka i vzrušující. Takže ji velmi ráda doporučím. Akademie Evernight je opravdu dobrá knížka. Spisovatelka ji velmi dobře napsala.

02.01.2016 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Láska, smutek, boj, smrt, dobrý konec. Všechno tam bylo. Musím ale přiznat, že když měl Tam umřít tak se mi to nechtělo dál číst, ale nakonec jsem se donutila a jsem za to ráda. Jsem ráda, že Laurel a Tamovi to vyšlo a David to nakonec taky vyřešil. I když mi ho bylo hodně líto v té sérii. Hlavní je, že to dobře dopadlo.

14.01.2016 4 z 5