emilbison emilbison komentáře u knih

Kniha Mormonova Kniha Mormonova neznámý - neuveden

Asi v 17 letech jsem si všiml, že se mi v životě dost jenom lže. OK, V mých 27 letech mi to přišlo úplně jasně, že mi od malička lhali. Všem jsem odpustil, že mi tedy jenom lhali. Tedy ve škole, v televizi a vlastně všude. Hodně jsem se v té době na všechny zlobil, že mě neučili pravdu, proč jsem ztratil 27 let svého života hloupým učením se?? Všem jsem odpustil, ale rodičům jsem odpustit nemohl. Asi za dva měsíce, vstoupila do mé mysli myšlenka, KDO UČIL TVÉ RODIČE ? Odpověděl jsem - jejich rodiče, na to přišla další myšlenka, KDO UČIL JEJICH RODIČE - moje odpověď byla hned zase, jejich rodiče. Po této osobní zkušenosti s myšlenkami, jsem se začal vážně ptát, kde se ztratila PRAVDA?? Na tuto otázku jsem dostal jasnou, živou odpověď za dalších 6 let mého života. Dostal jsem velmi důležitou Knihu Mormonovu. Tato Kniha je živá, čtu ji už 24 let stále dokola. Díky, této Svaté Knize, jsem se mohl jednoduše a jasně naučit komunikovat se samotným Organizátorem a Tvůrcem tohoto jedinečného vesmíru, také našeho života, tedy s Nebeským Otcem. Díky Knize Mormonově mi jasně došlo, jak se ptát Nebeského Otce, na věci kterým nerozumím, na cokoliv co mě není jasné. Miluji Jeho jasné vedení a pomoc. Jedna humorná a pravdivá zkušenost s Nebeským Otcem. Ti co mě znají, ví že slyším na 50 procent. Ptal jsem se a prosil Nebeského Otce o to, aby mi opravil mé uši, abych slyšel na 100 procent. Jeho laskavá a uklidňující odpověď.: Hlavně, že slyšíš MNĚ!!
Moji milí a drazí, pokud člověk chce znát věci, které byly, jsou a budou, musí prosit o radu samotného Boha, jménem Jeho milovaného Syna Ježíše Krista, a bude nám dáno. Takto to funguje velmi jasně a čistě. Takže, učení se z Hůry a ne od lidí, Nebeský Otec nelže, nelhal a nikdy nebude, toto je můj super pevný základ mého života. Myšlenky Boha a lidí, je v tom propastný rozdíl. Takže miluji Knihu Mormonovu, jedinečný návod a vodítko, jak sám komunikovat s Nebeským Otcem. Není to zase tak složité, pokud se nám dostane poznání, JAK?? Cesta je volná. Také jsem jí dostal od misionářu, jsem za ní moc vděčný.

08.10.2020