Emik87 Online Emik87 komentáře u knih

Sherlock Holmes a  Krvavá zrada Sherlock Holmes a Krvavá zrada Mark A Latham

Sherlocka Holmese miluju, ale tohle mě opravdu nezaujalo. Zbytečně spletité a to vyústění....no opravdu jednou stačilo.

23.05.2024 3 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

No tak tohle byla síla. Opravdu mě ani na chviličku nenapadla pointa. Knížka je psaná čtivě a nedovedla jsem se od ní odtrhnout. Je pravda, že netuším do jaké míry by se toto mohlo skutečně stát. Ať už vyšetřování vraždy (téměř žádné vyšetřování, policie se chytí toho nejjednoduššího vysvětlení) nebo poměrů v psychiatrické léčebně.

20.05.2024 5 z 5

Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie – Zákulisí promyšlených vražd Kompletní utajené zápisníky Agathy Christie – Zákulisí promyšlených vražd John Curran

Skvělá kniha zápisků královny detektivek. Považuji se za velkého znalce jejího díla, ale tato kniha mi velmi rozšířila obzory. Do jisté míry je to ukázka jejího životopisu, ale zároveň ožívají i příběhy a postavy. Doporučuji.

19.05.2024 5 z 5

Sherlock Holmes a mlčení Spravedlnosti Sherlock Holmes a mlčení Spravedlnosti Donald Michael Thomas

Příjemné čtení, ale je pravda, že některé případy byly trochu zbytečně komplikované.

02.05.2024 4 z 5

Prokletí Sherlocka Holmese Prokletí Sherlocka Holmese Nicholas Meyer

Kokain je prostě svinstvo!!! I když tentokrát dojde díky němu k setkání slavného detektiva a slavného psychiatra. A kde je Holmes, tam je případ.

28.04.2024 4 z 5

Tajné dokumenty Sherlocka Holmese Tajné dokumenty Sherlocka Holmese June Valerie Thomson

Knížku jsem si opravdu užila. Samé skvělé případy :)

28.04.2024 4 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Fantasy rozhodně nepatří k mému oblíbenému žánru. Ale Vlku zaslíbená je napsaná poměrně čtivě, takže jsem knížku nakonec přelouskala. Tyhle krevní pakty, kněžky a vlci nejsou nic pro mě a hlavně se pořád opakuje to samé. Krev a boj s lesem pořád dokola.

27.04.2024 3 z 5

Sherlock Holmes na stopě: Sbírka hádanek Sherlock Holmes na stopě: Sbírka hádanek Gareth Moore

Hádanky, které příjemně protáhnou mozkové závity.

24.04.2024 4 z 5

Kněžím, přemilým synům Panny Marie Kněžím, přemilým synům Panny Marie kolektiv autorů

Kniha mapující Mariánské kněžské hnutí je plná textů k rozjímání od Panny Marie. Opravdu povznášející, povzbudivé a hodnotné.

23.04.2024 5 z 5

Dr. Watson dělá zázraky Dr. Watson dělá zázraky Vladimír Tůma

Holmese prostě Scotland Yard potřebuje v každé době. A vždycky je to v rámci zajímavého případu. Rozhodně doporučuju ke čtení.

17.04.2024 5 z 5

Stockholmský oktáv Stockholmský oktáv Karen Engelmann

Moc se mi to míchání ezoteriky a historie nelíbilo.

14.04.2024 2 z 5

Ti naši v nebi Ti naši v nebi Helena Šiprová

Svatí a blahoslavení se vztahem k naší zemi...někteří ne příliš známí. Krátké životopisy jsou doplněny fotografiemi.

01.04.2024 5 z 5

Rozjímavý růženec Rozjímavý růženec Grzegorz Ryś

Výborný průvodce pro modlitbu růžence. Krátké, ale velmi podnětné úvahy.

01.04.2024 5 z 5

Hanácký pitaval: Skutečné kriminální příběhy Hanácký pitaval: Skutečné kriminální příběhy kolektiv autorů

Výborné pokračování Olomouckého Pitavala. Plno zajímavých informací je doplněno fotografiemi.

31.03.2024 5 z 5

Trénink paměti: Cvičení pro zdravý mozek celostní týdenní program Trénink paměti: Cvičení pro zdravý mozek celostní týdenní program Bettina M. Jasper

Spousta dobrých nápadů na trénink paměti. Ale také na zdravé stravování, zlepšení životního stylu a trocha cvičení.

31.03.2024 4 z 5

Dotyky nebe a země Dotyky nebe a země Pavel Zahradníček

Kniha obsahuje příběhy, které vedou k zamyšlení. Je v ní také hodně fotografií, které příběhy dokreslují. Rozhodně doporučuju. Některé příběhy nejsou moc známé.

31.03.2024 5 z 5

Dozvuky mých lásek Dozvuky mých lásek Graeme Simsion

Přiznávám, že příběh mě moc nezaujal. Přišel mi takový plytký, bez nápadu...taková telenovela.

28.03.2024 2 z 5

Eskulapova hůl, lampa a kříž Eskulapova hůl, lampa a kříž Jitka Krausová

Kniha je plná kratších životopisů úžasných lidí. Ne jen lékařů, ale také např. misionářů. Je to velmi inspirativní.

17.03.2024 5 z 5

Pokušení být šťastní Pokušení být šťastní Lorenzo Marone

Osobně mě kniha moc neuchvátila. Jedná se o jednoduchý příběh s poněkud plytce popsanými postavami.

15.03.2024 1 z 5

Úniková hra. Sherlock Holmes - největší případ Úniková hra. Sherlock Holmes - největší případ Alex Woolf

Naprosto skvělá únikovka ve formě knihy.

29.02.2024 5 z 5