Ellnesa Ellnesa komentáře u knih

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Poutavá knížka, která vás donutí přemýšlet nad shodama náhod a tajemnem.
Chloe mi přirostla k srdci, ake i ostatní hrdiny jsem mĕla ráda.

13.07.2014 4 z 5

Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Ráda objevuju nové české autory a na Irenu nezanevřu. Jsem ale radši, když mi postavy přijdou sympatické. V tomhle případě mi Aneta nesedla. Ale kniha to není špatná.

03.08.2015 2 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Kniha byla opravdu čtivá a s nadsázkou se dá říci, že mi kniha zlomila srdce. Je to skvělá kniha, při které opravdu nevíte co je pravda a co ne. A nakonec se vám chce brečet... Doporučuju!

09.07.2015 5 z 5

Tance nág Tance nág Renata Štulcová

Když jsem byla mladší, tak se mi knížka líbila, ale teď už tolik ne. Je to kniha spíš pro mladší a "fantasymaniaky" :)

09.07.2015 3 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Jedna z nejúžasnĕjších knih! Kniha rychle ubíhá a vy tam chcete být místo Amy, protože Roger je hroznĕ sladký! Skvĕlé jsou i fotky a playlisty přímo na míru. Na léto jako dĕlané, rozhodnĕ doporučuju!

06.07.2015 5 z 5

Cizí slovo láska Cizí slovo láska Erin McCahanová

Kniha je reálná, což je skvĕlé. Jsou tam popsány ty bezvýznamné detaily, které vĕtšinou knižní postavy nevnímají. Další plus. A přemýšlivost Josie taky není na škodu. Takže za mĕ je to jedna z nejlepších YA, ale chyby tam občas stejnĕ jsou.

06.07.2015 4 z 5

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Mám docela ráda formu emailů, tweetů a blogů, je to neotřelý. Ale naopak příběh neotřelý nebyl. Knížku jsem si ale vzala jako oddechovku na pláž, takže to svůj účel splnilo. Docela mě to bavilo, mám ráda letní lásky. Takže - od knížky nic nečekejte, berte ji vážně jako odreagování a možná budete překvapeni :-)

25.07.2014 4 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Knížka mĕ uchvátila stejně jako Drahokamy! Zamilovala jsem si vĕtšinu postav. A podlehla spolu s Liv Henrymu.
Příbĕh má nápad, neokoukanost a je hroznĕ čtivý. Miluju tuhle knížku a tĕším se na další díl!!!

02.07.2014 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha se odvíjela podle klasického vzorce Míšiných knih, takže nic extra nečekejte. Jediným ozvláštnĕním jsou ilustrace a námĕt sirén. Kniha není tak hrozná jako Syn pekel, ale i tak bych ji doporučila jedinĕ neználkům Míši Burdové nebo hodnĕ nenáročným čtenářům.

06.07.2015 3 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Klobouk dolů autorce, protože i přes svůj věk mě její kniha okouzlila víc než knihy starších autorů. Kniha má trochu pomalejší start, ala pak se to rozjede. celou dobu jsem tápala, kdo může za Solitaire.co.uk být a konec jsem vůbec nečekala. Mojí nejoblíbenější částí knihy je asi konec, kde to všechno graduje a je to hrozně silný. Tori jsem měla občas chuť trošinku přizabít, ale měla jsem jí ráda a občas si malinko připadala jako ona :)
Kniha se mi prostě moc líbila! Doporučuju!

29.12.2014 5 z 5