Eliška12 Eliška12 komentáře u knih

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Na tuto knihu jsem slyšela velmi dobré ohlasy a tak jsem se rozhodla si ji taky přečíst . Počáteční nadšení ale vystřídal šok . Nevěřila jsem tomu , že Aza je tak moc nemocná a nedokázala jsem si představit život jako měla ona . Pořád jen bakterie ... Podle mně se kniha jakoby stále opakuje , jen je ta ,, spirála " vždy o něco víc utažená ...

12.10.2018 3 z 5

Ještě jsme ve válce: Příběhy 20. století Ještě jsme ve válce: Příběhy 20. století Adam Drda

Kruté ale reálné . Tolik lidí zemřelo i když nic neudělali . Kniha byla pěkná , ale některé komiksy se mi moc nelíbily . Moc se mi líbí , že v knize nezapomněli i na velmi statečné ženy . Knihu bych doporučila hlavně všem milovníkům historie . Hlavním poučením pro mně je : Pravda vítězí , ne hned , ale vždy .

12.10.2018 3 z 5

Opravdové vítězství Opravdové vítězství Zuzana Francková

Mně se tato kniha moc líbila . Zuzanu Franckovou mám ráda a její knihy taky , takže zklamání se nekonalo . Děj byl plynulý a napínavý , některé části se mi hodně líbily . Barču obdivuju . Její život je plný zklamání a přicházejí další , ale ona se i přesto nevzdává . Knihu doporučuji všem , ale hlavně holkám se slabostí pro koníky .

24.09.2018 3 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Tak této knize se opravdu nešlo nezasmát :)
Opravdu jsem si nemyslela ,že jsou kočky tak chytré :) Pusheen mně naučila jak upéct sušenky nebo jak si udělat pizzu :) Super , jen je škoda , že nevyšlo víc dílů , hned bych si je přečetla . Nejlepší na tom ale je jak rychle se to čte . Knihu si přečetly i mé kamarádky , které nic nečtou a proto může všem jen doporučit .

23.09.2018 3 z 5

Purpurová stuha Purpurová stuha Kathleen Weise

Super kniha ,ale ten konec jsem fakt nečekala a dost mně zarazil . Vzala jsem si poučení , takže kniha je podle mně hezká , ale za ten konec musím odečíst nějakou tu hvězdičku :( Myslela jsem , že to skončí úplně jinak :) Ale o konci už stačí . Celkově je jinak kniha skvěle propracovaná a taky mně dost zaujalo střídání komiksu z normálním textem . Dala bych 3,5 hvězdičky , ale bohužel to nejde , tak jenom tři .

23.09.2018 3 z 5

Superkrávy a moře trapasů Superkrávy a moře trapasů A. Audhild Solberg

Nesouhlasím s rashmi , mně osobně se víc líbil druhý díl , ve kterém se děj víc rozvinul a byl napínavější než jsem si myslela . Sérii o superkrávách jsem už jednou četla , ale pořád mně baví a líbí se mi . Vůbec jsem nečekala ten konec , ale bohužel ho nemůžu prozradit , protože by to byl spoiler :) Nejlepší na tom je , že moje kamarádka sérii čte taky , jen já jsem o díl napřed a je fakt těžký ten konec neprozradit :) Celkově si myslím , že kniha má doopravdy super poučení a kdyby to šlo tak bych dala ještě o půl hvězdy víc .

06.09.2018 3 z 5

Holka na hlídání Holka na hlídání Jacqueline Wilson

Pěkná kniha , moc obdivuju jak se Sadie dokázala starat o děti někdy lépe než dospělí .Kniha je sice spíš pro mladší , ale jako všechny od Jacqueline je vhodná pro všechny . Některé části byly i docela vtipné i když pro Sadie často musely být velmi náročné .

01.09.2018 3 z 5

Můj milý deníčku 6 – Pomoc... tohle je fakt Zapadákov! Můj milý deníčku 6 – Pomoc... tohle je fakt Zapadákov! Jim Benton

Hezká kniha ,ale už podobná ostatním z této série . Nechápu kde autor bere pořád tolik inspirace , když už ta série má více jak 10 dílů . Je tam hodně obrázků a rychle se to čte a proto mně to ještě trošku baví , ale jsem zvědavá jestli mně to bude bavit i po dočtení celé této série .

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Od Cathy Cassidy už jsem něco četla dříve a líbilo se mi to o dost víc než tohle . Přišlo mi strašně deprimující jak autorka popisovala Judinu mámu , která pořád pila a snažila se to všemožně zatajit a nebo i to jak Jude zemřela babička . Líbil se mi obal , ale znovu bych knihu rozhodně nečetla . Některé další knihy bych si od autorky ale ráda přečetla .

01.09.2018 3 z 5

Můj milý deníčku 2. rok – Proč mám řešit blbosti? Můj milý deníčku 2. rok – Proč mám řešit blbosti? Jim Benton

Knížky ze série Můj milý deníčku se sice rychle čtou , ale jejich obsah už mi začíná přicházet dost podobný . Je to pěkná kniha ve které se toho sice moc neděje , ale přsto je zajímavá a oddechová . Je tam spousta obrázků a je docela vtipná a proto mně ještě stále baví .

01.09.2018 3 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Kniha mně docela bavila ,ale pode hodnocení kamarádky jsem od ní očekávala víc . I přesto se mi docela líbila . Jana mně tím svým věčným lhaním ale docela štvala . Konec byl doopravdy neočekáváný a hodně se mi líbil . Myslím , že tato kniha může mít v sobě počení pro všechny .

Nový domov Nový domov Gabi Adam

Hezká kniha ,ale byla docela dost předvídatelná a taková malinko nereálná . Přesto se mi líbí nápad udělat takovou sérii pro milovníky koní , protože si myslím , že se jim může docela líbit . Mně se líbí a proto tu sérii dočtu i když mi připadá trochu průměrná .

Diablo Můj vysněný kůň Diablo Můj vysněný kůň Gabi Adam

Pěkná oddechovka ,ale některé části mně trošku nudily . Jinak se mi hlavně líbilo , jak byl příběh propojený s cirkusem a Rolanda jim pomáhala s hledáním . Celá kniha byla napínavá , ale někdy se i trochu dalo předvídat co se tam stane a proto jsem se rozhodla dát tři hvězdy . Rozhodně se ale těším na další díly .

Potom Potom Morris Gleitzman

Tato kniha byla tak , úžasně napsaná , ale svým obsahem tak strašná , že se to nedá ani popsat . Kniha mně velmi překvapila už od pohledu a anotace . Věděla jsem , že bude skvělá , ale až takhle jsem si nemyslela . Úžasný příběh Zeldy a Felixe byl tak napínavý , že jsem z toho nemohla spát . Kniha byla plná zvratů a okamžiků , kdy všichni mohli přijít o život . Na knize se mi nelíbila ta spousta krve , nacistů a mrtvých , ale to k 2. světové válce asi patří :( Po přečtení jsem se zamýšlela nad otázkou : Musela touha po moci a slávě Německa zabít tolik lidí ?

20.08.2018 4 z 5

Můj milý deníčku (2. rok) - To se můžeš vsadit! Můj milý deníčku (2. rok) - To se můžeš vsadit! Jim Benton

Knihy ze série Můj milý deníčku jsou v pohodě ,ale už mi přijde , že se děj začíná trochu opakovat :(
Protože se deníčky rychle čtou , tak je budu číst dál, i když mně malinko nudí . Některé části jsou ale lepší než jiné a to se mi na tom taky docela líbí .

20.08.2018 3 z 5

39 pater 39 pater Andy Griffiths

Konečně vyšel další díl Ztřeštěného domu na stromě a já jsem si při čtení této knihy příjemně oddechla . Je to kniha , která je pro mladší i starší . Kniha má spoustu obrázků a proto se rychle čte . Trochu mi vadí hodně vymyšlené příběhy a to tato kniha byla . Moc se mi ale líbí , že se líbí dospělým i malým .

20.08.2018 3 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Řeknu to jedním slovem : Úžasné .
Nechápu , jak autorka mohla vměstnat tak obsáhlý děj do jedné knihy . Moc se mi líbil obal , ale to není rozhodně vše . Super děj , nečekané změny a drsná romantika dodaly knížce tu správnou štávu . Můžu ji doporučit , úplně všem holkám . Jediné ,co mohu vytknou je dost zabíjení , které nemám ráda .

17.08.2018 4 z 5

Deník vlogerky Deník vlogerky Tim Collins

Hezká kniha , napsaná formou deníku . Kniha byla přehledná , ze života a docela se mi líbilo . Hodně rychle se četla a má pěkný obal . Takových oddechových knih bych mohla číst spoustu :)

17.08.2018 3 z 5

Čtyřnozí kamarádi Čtyřnozí kamarádi Debra L. Green

Další přečtená kniha o Kájovi Super Frájovi a můj názor zůstává stále nezměněn . Celá série je vtipná a pěkná , spíš pro kluky , ale může se líbit všem :)

12.08.2018 3 z 5

Akta usoužené puberťačky Akta usoužené puberťačky Ros Asquith

Na začátku mně kniha vůbec nezaujala a tak jsem se snažila ji dočíst asi třikrát :) Pak jsem se ale začetla a přišla mi trochu lepší . Přemýšlela jsem , jestli mám dát dvě nebo tři hvězdičky , ale nakonec jsem se rozhodla pro tři , když tam byl tak nabitý ( i když trošku rychlý ) konec . Celou knihu mi přišlo , že si Letty hrozně moc stěžovala :) Každopádně si zkusím přečíst od autorky něco dalšího ,a budu doufat , že její ostatní knihy nebudou tak slabé jako tato .

12.08.2018 3 z 5