EleanorJane EleanorJane komentáře u knih

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Zde se konečně něco děje. Možná až moc. Upřímně takový konec jsem si nepředstavovala. Místy mi přišel děj trochu až moc neuvěřitelný.

11.06.2018 2 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Kniha spíše pro mladší děvčata. Nijak extra mne neoslovila, ale příběh je krásný. I když mu něco chybí.

11.06.2018 2 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Skvělá knížka. Přečteno během 3 dní, prostě to chcete přečíst! Trošku jsem se bála, že to bude spíš pro puberťáky ale nakonec se z toho vyklubalo něco jako detektivka. A s tím jsem velmi spokojená...

09.04.2018 4 z 5

Ukolébavka Ukolébavka Chuck Palahniuk

Jakože cože? Trošku jsem z toho byla zmatená, ale uchvacující nápad. Nic podobného jsem zatím nečetla...

Kosti zmizelých Kosti zmizelých Kathy Reichs

Další z promyšlených případů Tempe.

Temné kosti Temné kosti Kathy Reichs

Další excelentní dílo této autorky.

Kosti jsou věčné Kosti jsou věčné Kathy Reichs

Tak jako další její knihy, je i tato prostě skvělá... Doporučuji, pokud máte rádi detektivky a humor.

Pavoučí kosti Pavoučí kosti Kathy Reichs

Tuto knihu jsem objevila náhodou a byla to pro mě první kniha od autorky. A velká lovestory mohla začít... Okamžitě jsem se zamilovala do jejího stylu. Úžasně promyšlený případ. Prostě excelentní...

07.04.2018 3 z 5

Proč? 13x proto Proč? 13x proto Jay Asher

Na knihu jsem narazila díky zmínce o seriálu. Hned mi bylo jasné že si nejdřív přečtu knížku. A dobře jsem udělala. Upřímně nechápu, že je určena pro dívky od 14 let. Knížka o sebevraždě v dětské knihovně? A pak že agresi způsobují počítačové hry a filmy.

03.04.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

No thrilerem bych tuto knihu zrovna nenazvala. Psychologická.. tak to ano. Trošku jsem se ztrácela ve větším množství postav. Vhodnější spíše pro ženy.

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Svět je vážně malý a o náhody není nouze. Vše souvisí se vším. Nečekaná zápletka o lidské zvrhlosti.

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Zajímavý námět. Kniha plná zajímavých a překvapivých situací, Prostě vás nutí číst dál a dál.

25.03.2018 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Zajímavý námět, člověka přímo nutí číst dál, aby se dozvěděl kdo. Malinko jsem ale byla nakonec zklamaná, nicméně jsem díky této knížce prostě musela přečíst i další její knihy.

25.03.2018 3 z 5