Ekniha. Ekniha. komentáře u knih

Búrka Búrka Iveta Klemanová

(SPOILER) Keď sa rozhodneš niečo urobiť, už nieje priestor rozhodnut sa druhýkrát

Búrka ktorá válcuje bookstagram doslova a do pismena

Ako ja som sa tešila, čítala som autorkinu prvotinu Nesud kým nevieš takze som mala predstavu do čoho idem :)

Ale mám jednu výhradu, malú ale od začiatku

Milujem začiatok keď vás pribeh hneď vtiahne do deja a tu ho máme skvelý náš Elliot nedostal čo chcel a Louisa so svojou prorizlou pusou neustúpila

Prvý dojem zanechal svoje a tu začínajú nevraživé pohľady kedy vám vzbĺknu aj nohavičky

Zhoda náhod ktoré nasledujú je neuveriteľná až famózna a ja som sa culila jak malá a čakala keď tieto iskierky prepuknú v požiar

Elliot majiteľ klubu tak ten je milášik, ale žiadneho badboya nečakajte, tohto chlapa budete milovať..
a Louisa letuška sa k nemu dokonale hodí s tou jej pusou a odvahou postaviť sa mu

Môže vydržať vzťah známeho nezadaneho boháča a letušky bez povšimnutia médií a okolia? Myslím že odpoved pozname..

a keď jedna búrka prehrmí prichádza ďalšia ale nezabudnite .. po búrke vyjde slnko a príde dúha a my si na ňu prídeme tiež

Pretože koniec bola dúha ako čerešnička na zaver

20.07.2023 4 z 5

Na ceste k sobášu Na ceste k sobášu Julia Quinn

Wow!Tak toto bolo niečo!
Malo to absolútne všetko, zápletku drama trochu Dark, spice wow!
Sobáš z donútenia/dohodnuté manzelstvo a predsa trochu inak

Nečakala som že Gregory to takto vypáli, no už od začiatku nám autorka hodí prológ a ten bol absolútne top

Ale poďme od začiatku

Gregory romantik, hľadá lásku a chce velku lasku na prvý pohlad.. no čo ak jeho amor trafí tesne vedľa?
Lucy.. vždy druha.. ale čo ak napokon

On chce inú, iná chce iného, ona chce jeho ale musí si vziať iného.. stratili ste sa? O to mi išlo

Tak toto bolo perfektne, títo dvaja majú boží chémiu a keď konečne Gregory pochopí čo má rovno pod nosom vychádza na povrch jeho pravá tvar ala alfa jaskynný muž

+Môžte sa tesit na Dark časť, ja som bola nadšená

20.07.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

3 bratia a 3 kamarátky predvídavé? Áno. Vadí? Ne!

Hate to Love? Super! Bohatý kluk sa vracia spat a vyhľadá holku ktorej ublížil? Áno!

Obalka boží , námet klišé ale super to ja môžem.
Ale bohužiaľ tu to končí

Kde je prasteny humor ktorý vie napísať iba Penelope??? Kam sa vytratil? Rich a Kira chémia 0 slovom nulová fakt nic ani iskra..

Celú knihu som čakala niečo čokoľvek bohužiaľ humor bratov mi nestačil a kamarátky Kiry no proste Penelope to rozhodne vie vyhrotiť viac!

Ta obalka zlepšuje trosku hodnotenie, ďalšiemu dielu dám ale určite šancu. Pretože Penelope to vie!

A určite treba vyskúšať možno vám sadne lepšie, pretože ja stále vravím že neexistuje zla kniha, preto menšie reelsko muselo byt

20.07.2023 3 z 5

Mezi tebou a nebem Mezi tebou a nebem Hope Marks

Už dlho sa mi nestalo že som prečítala knihu na jedno čítanie a práve táto 195str. knižka to dokázala..

Ak čakáte klasicku linku, ste na omyle .. autorka dokazala niečo fenomenálne … postavila lásku Jamesa a Frey na inú úroveň .. máme tu oba pohľady a ten Freyin som zhltla aj s navijákom.. doslova som cítila energiu a bezmocnosť otvoriť oči.. kedy vnímate okolie ale neviete to dať najavo

Máme tu príbeh v príbehu? Bola som zvedavá ako sa tento pribeh vyvinie a on začal tak že všetko spolu zapadlo, vznášate sa nad ním všetko sa dozvedáme postupne

Na konci som nechápala Jamesove chovanie a mala chuť kričať .. zakazaná láska toľko odmietania presvedčenia a zrazu sa zachoval takto?!
Ja neviem prečo to tí chlapi vždy pos*erú :)..

Túto jednohubku si urcite zamilujete Ale aj tak mám menšie výhrady .. a neviem sa rozhodnut či tu chcem menej drám alebo viac strán.. ? Rozhodne bonus :D

26.05.2024 5 z 5

Corrupt: Skazení Corrupt: Skazení Penelope Douglas

…Chceme to čo chceme. Trhala ma a ja som si nebol istý, či mi na tom záležalo “…

Michael, Kai, Will, Damon štyria jazdci prichádzajú.. v nasledujúcej recenzii vás ale nič nepripravi na tento pribeh…

Bude to skazené, choré, budú sa s vami zahraváť, nútiť hrať ich hru.. pretože Diablova noc začína..

Napriek všetkému budete v ich moci, stanete sa hračkou v ich svete a budete si to užívať? Rozhodne! Pretože toto OMG! Penelope je majsterka.. dokázala niečo fenomenálne! Vytvorila štyroch jazdcov ktorým nechcete skrižiť cestu ale zároveň chcete byť v tom s nimi

Bolo to žhavé choré skazené úžasné, buď to budete milovat alebo nenavidiet.. a ten koniec?! Nie nie nie.. mám v hlave tisíc otázok a potrebujem odpovede..
táto kniha nieje pre každého, rozhodne to bude vyzva!

04.05.2024 5 z 5

Zjizveni Zjizveni Emily McIntire

Retelling?! Jasné ze to chcem čítať .. tu máme retelling na levieho kráľa..tak poďme na to..ale

Asi pôjdem proti múru ale táto kniha ma rozpoltila.. normálne po dočítani som rozmýšľala či sa mi to páčilo alebo nie

Dark v každom smere.. čierna ako duša Tristana tak surové, drsné .. temné.. brutálne..

Normálne som čakala že Tristan je schopný všetkého aj ublížiť Sare
V tejto knihe to išlo so mnou ako na horskej dráhe.. začiatok super stred no a koniec to opäť vyskočilo

Dostaneme tu ozaj morálne šedeho darebáka so všetkým a bez pozlátka.. dostaneme odpovede pochopíme prečo ale miestami som mala pocit že Tristan je proste druhý Johny Wick

v konečnom dôsledku super ale viac sa mi páčil 1.diel

14.03.2024 4 z 5

Náhodný gól Náhodný gól Teagan Hunter

Poznáte nejakú sériu, ktorá je diel od dielu lepšia? Rozhodne vám jednu predstavím.. 1.diel na scénu prišiel Collin a Harper a ja som bola nadšená, prišiel 2.diel a myslela som že Collina nik neprekoná.. omyl .. hneď ako prišiel Rhodes a trop Kraska a zviera vedela som že mám favorita… a OMYL.. tu prichádza 3.diel

Trop náhodne tehotenstvo?.. možno budete mat pochybnosti.. ale autorka dokázala napísať pribeh že ..

Vieme o čo v príbehu ide.. ale ako k tomu prišlo? Jasne detaily nemyslím … uvod myslím nečakal ani sám Lowell a prvotné zoznámenie top.. sarkazmus a hate to Love spojené s chémiou? OMG! No počkajte keď príde ku gólu…

Ak čakáte že ďalej vás nič neprekvapí, omyl … k tejto knihe by mali dávať upozornenie k sklonom k násiliu.. ako povedzme si uskrtit Lowella budete chcieť každú chvíľu ....

Chcela som povedať že mám ďalšieho favorita série .. ale myslím že dočasne …pretože hallo?! Smith a Emília ..?! už sa na nich teraz teším

Po tomto už nebude odporúčanie ak máte radi hokejovú romancu na štýl Elle ale hokejovú romancu štýl Teagan

27.02.2024 5 z 5

Atlasov paradox Atlasov paradox Alexene Farol Follmuth

Musím povedať že keď som siahla po tejto knižke úplne som nevedela do coho idem.. čo očakávať o čo vlastne pôjde..
Už po pár stránkach sa tam že ale začali diať veci a tu nastal bod zlomu.. myslela som ze môžem zacat čítať 2. diel aj keď som nečítala prvý?! mega omyl.. Takze Atlasova šestka nesmie chýbať a ideme od začiatku

Na začiatku som mala menší problém s postavami ..veľa postáv na raz.. nejak si ich spojiť ale to sa rýchlo zmenilo

Poznáte Dark akadémiu? Alebo čítali ste? Normálne nechápem prečo nieje táto kniha vidieť viac

Všetko su sny.. pričarované prizraky.. kto si koho pricaruje je jeden kolotoč ..
Dobre sledujte a aj tak budete prekvapený.. čo kde kedy..
Animácie, ilúzie.. nie su magické su mágiou samotnou

Tristan, Dalton Atlas Libby, Callum budete chcieť vedieť viac..
Je celkom zložité tu niečo viac napísať aby som neprezradila niečo dôležité, ideálne ísť do tohto úplne na slepo.. ja som mala pocit že som v strede diania avengerov

Ale jedno je iste kto je tu ten “zly a kto dobrý..? Myseľ vás ovládne

PS: milujem tuto knihu už len kvôli ilustráciám.. moja prvá a proste krása

20.12.2023 4 z 5

Lore Lore Alexandra Bracken

.Ak kedysi boli hrdinovia, teraz su všetci preč. Zostali len príšery..

Máte radi mytológiu?

Tento žáner je mimo môj čitaci komfort ale ak sa do toho pustite,dáte novému šancu neviete prestať !

CadmisovciAchilesovci..AténaAristos na začiatku knihy máme super prehľad.. ku ktoremu som sa ja vracala.. pretože je pravda že som sa občas stratila..

Lovci bohov nesmrteľnosť boje legendamýty
Agon WOW kde začať .. toto vás strhne hneď od začiatku.. jedna akcia strieda druhu.. a Lore je neskutočná bojovníčka

Z vyhnanstva sa stane spojenectvo.. ale pozor komu verit! A s kym spojíte svoj osud..

Lore .. rýchla ..silna nebojacna.. temperamentná tu začína príbeh .. boj proti zlu.. proti bohom proti hnevu..

Tu viacmenej romantickú linku nečakajte i keď niečo tam bude :) a ten kúsok som ani nedychala Castor..Van.. týchto bojovníkov milujem

svet mýtov a bohov prichádza už čoskoro

budu okolo krúžiť na začiatku knihy som ju tam hľadala ale od polovice ani neviem ako sa to strhlo a neprestala čítať že mi ani nechýbala..

svet mýtov a bohov prichádza

30.11.2023 5 z 5

Diablo Diablo Michaela Brnková

Dobrý príbeh nemá koniec..
Pozor : Nenechajte sa oklamať touto farebnou obálkoua pripravte sa..

Vysokoškolské prostredie
Dark
mafia

Toto bolo čo?! Mateo co si to vyviedol?! omg! zhave sexi vtipne..
Ak máte radi príbehy z vysokoškolského prostredia hodna holka zly kluk Dark toto si užijete a počkajte si na Rómea a Julliet ..ale poďme od začiatku..

Žiadny hluchý úvod nečakajte pretože Mateo a Vivian to rozbalia od začiatku pretože no povedzme si na rovinu co Mateo chce to dostane .. Viv nemá šancu

Vivian aaaa tieto hrdinky milujem.. skvelá.. chce niečo sama..bez dozoru vyletieť z hniezda slobodu ale doslova narazí na Matea a tam niet inej cesty a tu sa doslova začína ich pribeh

Ale kým na začiatku som si užívala Diabla a anjela zrazu nastal boom v podobe Jareda.. ako hallo!!! Čože?! Môj psycho radar bol v pozore na 200%

myslela som že Diablo bol žhavy ale pozor autorka si s nami pohráva pretože ako príde na scénu Jared kniha vám doslova vybuchne chémiou .. a Jezisi ten koniec to ako fakt?!

30.11.2023 5 z 5