Eeper242 Eeper242 komentáře u knih

Posledná šanca Posledná šanca Andy Weir

Super kniha od Andyho Weira. Určite odporúčam aj pre tých, ktorí čítali Marťana.

27.02.2024 5 z 5

Nečakané dedičstvo / Doktor Ox Nečakané dedičstvo / Doktor Ox Jules Verne

Nečakané dedičstvo bol lepší príbeh ako doktor Ox, ale aj tak to stále nie je najhoršie. Je to super kniha a určite ju doporučujem, hlavne tým, čo majú radi spisovateľa J. Verna :)

01.07.2022 5 z 5

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Dobrá kniha, a fakt fascinujúca. Všetkým, ktorý čítajú knihy túto knihu vrelo doporučujem, najme keď majú radi spisovateľa J. Verna :)

20.06.2022 5 z 5

Cesta na Mesiac Cesta na Mesiac Jules Verne

Ta kniha je fantastická! Moja prvá kniha od Verna a docela je super. Už sa teším na ďalšiu.
Vrelo doporučujem :)

25.05.2022 5 z 5

Nebola práve najlepšia.Stratilo to ako písala @midone kúzlo a kvalitu.

19.04.2022 2 z 5

Malý Mikuláš zasa vystrája Malý Mikuláš zasa vystrája René Goscinny

Dobrá kniha. Odporúčam každému :)

19.04.2022 5 z 5

Umenie pretekať v daždi Umenie pretekať v daždi Garth Stein

Musím povedať že je to poučná kniha o živote. Páči sami. Vrelo Odporúčam každému a
nezabudnite: Auto smeruje tam, kam smerujú vaše oči. :)

19.04.2022 5 z 5

Ja sa z tých rodičov raz zbláznim Ja sa z tých rodičov raz zbláznim Pete Johnson

Je to veľmi vtipná a zábavná časť.Už sa teším,keď si prečítam pokračovanie a,samozrejme ju doporučujem pre deti aj dospelých :)

01.04.2022 5 z 5

Kód apokalypsy Kód apokalypsy Alex Scarrow

Je to veľmi dobrá kniha.Odporúčam ju.

16.01.2022 5 z 5

Jedinečný nůž Jedinečný nůž Philip Pullman

dobrá kniha.je veľmi pekná a dobrá a doporučujem ju :)

14.11.2021 5 z 5

Predátoři Predátoři Alex Scarrow

veľmi napínavá kniha hlavne na konci.Čakal som trošku skôr tu zmenu ale inak je super a doporučujem ju :)

14.11.2021 5 z 5

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

Veľmi dobrá kniha.Je mi trochu ľúto boba.Ale inak veľmi pekná a doporučujem ju :)

31.10.2021 5 z 5

Zlatý kompas Zlatý kompas Philip Pullman

veľmi,
veľmi pekná kniha.Najviac som sa tešil na toho medveďa a Lyru s alethiometrom.teraz pozerám sertiál.A knihu doporučujem :):):)

16.10.2021 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Dobrý diel.Netušil som že v narnii vy pukne taký boj.Inak pekná a doporučujem ju :):):)

01.10.2021 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

strieborná stolička by mala byť radšej šiesta.Dobrý a napínavý diel.Inak pekná a doporučujem ju :):):):):)

16.09.2021 5 z 5

Artemis Fowl a časový paradox Artemis Fowl a časový paradox Eoin Colfer

tento diel je fakt super.Je to o tom čo zbožnujem.
inak je dobrý a doporučujem ju :):):):)

16.09.2021 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Táto kniha by mala byť skôr piata než tretia.Na konci troško smutná ale už sa teším na ďalšiu časť.Pekna a doporučujem ju :)

31.08.2021 5 z 5

Artemis Fowl a ztracený ostrov Artemis Fowl a ztracený ostrov Eoin Colfer

Pekný diel.Nápad s démonmy je fakt super.A páčilo sa mi aj to že mal tú mágiu.Prekvapilo ma aj tá minerva.Inak fantastický diel a doporučujem ju

26.08.2021 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

tento diel je fakt dobrý a dost ma zaujal :)

20.08.2021 5 z 5

Opalin podraz Opalin podraz Eoin Colfer