eeeviko eeeviko komentáře u knih

miluju, miluju, miluju geniální propojení symboliky, promyšlený příběh, jehož autorem je matematik....kniha mého dětství, kterou jsem důkladně pochopila až na vysoké =)

21.09.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Oproti druhému "nudnému" dílu mě tenhle zaujal víc. Těhotenství? Očekávané, ale alespoň reagoval pan Stín trochu po svém. Konec pro mě osobně skvělý (tím myslím zápletku, Anninu odhodlanost apod.), rozčileně jsem ho hltala, i když konec mi byl jasný. Ten doslov o druhém dítěti a blabla bych vypustila. Ráda se k sérii vrátím, až budu mít zase dlouhou osamělou chvíli =D

20.09.2013 5 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Zase jedna z knížek, co mě rozbrečela...ale souhlas, že některé pasáže bych vystřihla. Závěr mě pohltil a dostal, ikdyž jsem ho tak nějak čekala.

20.09.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak, tak...zhltla jsem díl první, rychle, rychle šup na druhý...a trošku zklamání...drsný sadistický Christian se zázrakem změní? =D a závěr mě rozsekal (v negativní slova smyslu). Svatba????????!!!!!!!!!!!! Spadáme do slaďoučkých románků...jen tento občas protíná krapet netradiční sex, který je ale (ruku na srdce) popisován stále stejně...no nic...třetí díl přede mnou

08.08.2013 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nejprve jsem knihu záměrně ignorovala, protože její propagace byla příliš vtíravá. Včera jsem ji ale otevřela. Přečteno jedním dechem. Sexuální scény...no budiž, některé věci...fujky...ale jinak jsem četla se zatajeným dechem a v některý případech se i podivila (třeba tomu, že je Ana panna)....doporučuji všem, co nejsou v oblasti sexu puritáni =D

01.08.2013 5 z 5