Ebony Ebony komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

OH MY GOD, to nemůže být konec. Prostě ne. Tato série by měla být vhozena do nejhlubšího místa na zemi, protože je velmi, velmi nebezpečná. A proč? Protože mě po poslední větě popadl záchvat a to tak že, jsem ještě na poslední stránku koukala 10 min. Takže proto. Jinak každé písmeno, každé slovo, každá věta, každý odstavec, každá stránka, každá kapitola, prostě celá kniha byla tak ÚŽASNÁ, VÝJIMEČNÁ, PROSTĚ DOKONALÁ. Bylo to tak vše krásně promyšleno, že autorku obdivuju a stala se pro mě někým, od koho bych se jednoho dne chtěla učit. A já věřím, že tohle byl pouhý začátek, že nás čeká jízda, ze které se nikomu nebude chtít vystupovat. A jediný co mi pomáhá zvládat touhu po dalším díle, který díky bohu bude vycházet v dubnu, je pohled na ty skvostné obálky a útěcha, že další díl bude ještě lepší ♡♡♥♥

05.02.2016 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Kniha byla velmi hezky a zajímavě napsaná. Popis draků byl úžasný a Serafína mi přirostla k srdci s Lucianem. Dokonce jsem ani netušila kdo je zrádce. Autorka si s touhle knihou dala opravdu záležet ale hlavně si dala práci vymyslet svět, který jsem ještě před tím nečetla. Takže za mě plný počet hvězdiček

17.01.2016 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Nocte se mi vrylo pod kůži a věřím že tam ještě dlouho zůstane. Na konci jsem prožívala stejné emoce jako hrdinka a doteď se z toho ještě sbírám. Vůbec jsem to nečekala a hodně mě to překvapilo. Zcela jsem ji chápala proč to Calla udělala protože sama mám sestru a i když bych ji nejraději někdy odstřelila na Mars mám ji moc ráda a nedovedu si představit že by se mi mělo to samé stát. Dara jsem si oblíbila jenom přece kdoby ne. Je ten konec mi malém přivodil infarkt protože sotva nastane jeden šok a najednou další a ten se zřejmě bude týkat Dara. Takže knihu doporučuji a modlím se aby si s druhým dílem nakladatalství pospíšilo

30.12.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Nějúžasnější kniha za tento rok. Plná intrik ale hlavně plná tajemství. Do poslední chvíle jsem nevěděla kdo zradí. Ale Ten kdo zradil, TO BYLA SÍLA. Nečekala jsem to a pořád jsem otáčela stránky jestli jsem to pochopila správně. Šarlatová hlídka no comment, prostě jsem s nimi soucítila ale zároveň obdivovala. A Mare skvělá hrdinka a skvěle jsem se do ní vžila. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu, a myslím si že tato série povstane jako Rudý Úsvit. A také si myslím že nás čeká nejedna krutá zrada. Přece každý může ZRADIT ;-)

17.12.2015 5 z 5

Pramen moci Pramen moci Kristina Hlaváčková

Skvěle jsem si u této knihy oddechla a zasmála. Celý svět byl dopodrobna vysvětlen, a já smekam autorce za její jedinečnou fantasy trilogii, která je jedním slovem prostě..... Jedinečná

19.11.2015 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Kniha která Vás nepustí dokud ji nedočtete. Kniha plná emocí, bolesti a zvraceností že o ní ještě přemýšlíte hodně dlouho. Ptáte se jetli by jste udělali to co ostatní a věřili by jste své poslední naději že jenom přece člověk kterého jste milovali je stále při Vás? A co by jste dělali kdy by jste zjistili že ten člověk neodpočíva v pokoji ale je zde uvězněný? A nechali by jste ho jít a pomohli mu dojít k odpočinku nebo by jste se zachovali sobecky jenom proto aby jste měli tu jistotu že důležitý člověk ve Vašem životě je stále vedle Vás? Tato kniha řeší ty to otázky a nalézá pro ně nejvhodnější odpovědi ale ptám se sama sebe a Vás dokázali by jste se vhodnou chvíli také rozhodnout správně? Ve stínu černých ptáků je úžasná kniha pro mládež která neřeší hloupé puberťácké trable ale skutečné chyby světa a lidí

31.10.2015 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Úžasná kniha, do poslední chvíle jsem nevědila jestli mám věřit té kletbě nebo zase že to všechno dělá nějaký člověk. Vlastně jsem cítila s hrdiny a sama jsem nevěděla komu bych měla věřit. Takže za mě 5 hvězdiček protože kniha splnila svůj účel na 100%

28.10.2015 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

“Nejvražednější touha je touha po penězích” Po přečtení Divotání mi na mysl vytanul tento citát ale změněný na “Nejkrutší touha je touha po dalším díle série Divotání a hlavně po Morfeovi”

11.10.2015 5 z 5

Poslední Dračí oko Poslední Dračí oko Alison Goodman

Úžasná kniha. Řadí se mezi moje nej knihy a můžu s jistotou říct že ve mně zanechala hluboké pocity a že na ní budu hodně dlouho vzpomínat. DOPORUČUJI JI VE VŠECH OHLEDECH A POKUD VÁHATE TAK UŽ NEVÁHEJTE ;-)

07.10.2015 5 z 5

První První Kiera Cass

Úžasná, oddechová, čtivá série s překrásným dějem a obálkou. PROSTĚ VÝJIMEČNÁ SÉRIE ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

30.09.2015 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Za 1.Potřebuju nutně druhý díl !!!!!
Za 2.První hrdinka kterou jsem ani jednou nechtěla proplesknout ale naopak s ní ve všem souhlasila. Úplně jsem se s ní dokázala ztotožnit a to se mi stalo poprví.
Za 3.Tato kniha se mi dostala pod kůži a popravdě na ní jen tak nezapomenu.
Za 4.Všem to tu knihu doporučuji a to ve všech ohledech.
Za 5.Nevím komu mám fandit ale o malý kousek má náskok Dorian ♥♥♡♡

21.09.2015 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Přečetla jsem ji jedním dechem. Prostě je tato kniha úžasná a doporučuji ji ve všech ohledech. Jenny jsem fandila už od začátku a Dee tu prostě zbožňuju ale nejvíce zbožňuju Juliana, prostě mi přirostl k srdci a FANDÍM MU.

16.08.2015 5 z 5

Do Poklidné modři Do Poklidné modři Veronica Rossi

Úžasné zakončení celé série ale moc mi bylo líto Uhlíka, jenom přeci byl to hodný klučina. Ale proto kniha více působí realisticky a ne jako že všechno dobře dopadne, protože ať si to přejeme nebo ne, vždy se něco pokazí. Jinak celou sérii doporučuji, protože na 100% stojí za to.

27.05.2015 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

NEMÁM PROSTĚ SLOV. Dopuručuji, protože u mně má kniha jenom klady ☺☺☺

11.05.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

KDE JE DALŠÍ DÍL
To byla moje první myšlenka a ta druhá že je to moje nej série.
Opravdu nádherně napsané, úplně se to četlo samo. Nechyběl ani zamotaný uzel a ani romantika. Abych řekla pravdu vůbec nevím komu z nich mám fandit jestli Aspenovi nebo Maxonovi, takže jsem s hrdinkou na tom stejně. A SELEKCE sama od sebe byla prostě úžasná a příběh výjimečný. Všem DOPORUČUJI PŘEČÍST.

06.09.2014 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Mám jednu dobrou a špatnou zprávu :-)
Ta dobrá je že ještě vyjde 5.díl :-D A ta špatná vyjde až v roce 2015 :-(

19.03.2014 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Jsem hrozně zvědavá koho si Kelsey vybere?

02.02.2014 5 z 5