dusan27 dusan27 komentáře u knih

Padreho klan: Thriller zo zákulisia policajnej mafie Padreho klan: Thriller zo zákulisia policajnej mafie Marek Vagovič

Keby to bola fikcia, bola by to veľmi smiešna kniha. No aj tak som sa pri nej dosť nasmial až do okamihu kedy som si uvedomil čo bolo predlohou.

20.07.2023 5 z 5

Prezident – dvadsať dní na prežitie Prezident – dvadsať dní na prežitie Andrej Kiska

Až na ten kovbojský koniec to bolo výrazne lepšie ako som čakal. :)

24.04.2023 4 z 5

Moja čínska dekáda Moja čínska dekáda Pavel Dvořák ml.

Perfektná kniha. Približuje množstvo vecí, ktoré sa nám ani nesnívali ako funguje svet a aké sú zvyky v Číne. Doplnená o videá a ďalší obsah je to asi naj kniha posledných rokov čo som čítal.

23.12.2022 5 z 5

Zaujímavá kniha. :) Mala by byť povinným čítaním.

16.04.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Trochu sa to vlieklo, ale ako vždy dobré. :)

26.11.2020 5 z 5

Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum Muž z domu naproti, čo mi prešiel cez rozum Marek Boško

Na konci mi bolo ľúto, že kniha je taká krátka. No príbeh ma stále nútil ísť ďalej, bol som zvedavý ako to dopadne a ako mu prešiel cez rozum. Dobrá kniha na odľahčenie. :)

22.11.2019 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Kniha bola viac ako dobrá, len ten koniec sa mi zdalo že sa moc naťahoval. Inak perfektný príbeh a Nesbova tradičná prepracovanosť postáv, príbehu...

10.11.2019 4 z 5

Zvláštne šťastie Zvláštne šťastie Maxim E. Matkin

Iná ako ostatné Matkinovky, no tiež výborná.

12.02.2019 5 z 5