Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Studie ohně Studie ohně Maria V. Snyder

(SPOILER) Třetí díl byl trošku slabší než první dva, možná to bylo i tím jak o sobě Jelena pochybuje a hledá své místo ve světě kouzel. Naštěstí to v druhé polovině zase rozjede a na plné čáře zvítězí a porazí všechny protivníky

19.03.2022 4 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Knížka se mi líbila. Je to taková směsice od každého trošku. Něco z magie něco z romantiky a nechybí ani dívka, která se z týraného dítěte stane chytrou a odhodlanou bojovnicí se kterou se osud nemazlí. Těším se na další díl

15.03.2022 4 z 5

Vábení Měsíce Vábení Měsíce Petra Kvasničková

Děj je poměrně lehce předvídatelný, nečekejte žádné velké zápletky. Možná bych to přirovnala ke Stmívání jen ve vlkodlačí podobě. Takové lehké čtení na jedno odpoledne

06.03.2022 3 z 5

Inkoust a pečeť Inkoust a pečeť Kevin Hearne

Byla jsem zvědavá jaká bude tahle série, ale byla jsem trošku zklamaná Atticus mi přijde mnohem lepší. Motiv kreslených magických pečetí je fajn, jen by to chtělo trošku více akce.

05.03.2022 3 z 5

Ještě než musí Ještě než musí Blake Pierce

Další super knížka v řadě. Jsem ráda že se konečně Makenzie a Jared dali dohromady. I tento případ má spád ale vrah je pořád o krok napřed.

04.02.2022 4 z 5

Ještě než vezme Ještě než vezme Blake Pierce

Makenzie a její nový parťák vyšetřují další případ zmizelých žen. A navíc to vypadá že by se mohl na obzoru objevit nový vztah. Těším se na další díl

31.01.2022 4 z 5

Ještě než požehná Ještě než požehná Blake Pierce

I tento díl byl napínavý a měl spád jako všechny ostatní. Makenzie je velmi chytrá, jen trošku svéhlavá a blíží se čas vypořádat se s přízraky minulosti

27.01.2022 4 z 5

Ještě než spatří Ještě než spatří Blake Pierce

I druhý díl měl spád. Makenzie absolvuje akademii v Quanticu a zároveň vyšetřuje další případ. Vše jí komplikuje její problém s autoritami a zákulisní boje přímo v FBI.

23.01.2022 4 z 5

Slib mrtvým Slib mrtvým Victoria Jenkins

Závěrečný díl nebyl špatný. Tři případy, které musí Alex a Chloe vyšetřit spolu zdánlivě nesouvisí. Ale jak se ukáže nic není, jak se zdá.

19.01.2022 4 z 5

Smrtící touha Smrtící touha Keri Arthur

Riley se tentokrát postaví čarodějnicím a jako vždy vyhrává. O to víc se autorka vyžívá v jejím milostném životě a bohužel stále bez happy-endu.

04.01.2022 4 z 5

Nejtemnější polibek Nejtemnější polibek Keri Arthur

Tentokrát má proti sobě Riley dva silné protivníky, navíc jeden z nich zasáhne přímo její nejbližší. V jejím osobním životě se znovu objevuje Quinn a snad se blýská na lepší časy.

27.12.2021 4 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Riley poznává své nové schopnosti a dokáže vyřešit každý případ, ale její osobní život se zase ocitá v troskách

25.12.2021 4 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

V tomto díle se objevují noví záporáci a to démoni. I s nimi se Riley vypořádá a okolnosti jí donutí i k zásadnímu rozhodnutí týkající se jejího partnera.

20.12.2021 4 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Riley se v této knize podaří dokončit část svého poslání a ukáže se, že se její schopností pořád rozvíjejí

18.12.2021 4 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Pokud se čtenář povznese nad Riley sexuální apetit, dostává se k dobrodružství plné intrik a magie. Takové oddechové čtení.

14.12.2021 3 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Taková romantika s nádechem nadpřirozena. Pohodové čtení, které neurazí, ale ani výrazně nenadchne.

12.12.2021 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne. Zajímavé čtení, které vás vtáhne do děje a prožíváte ho spolu s Panenkou, která postupně odkrývá, že všechno není, jak se na první pohled zdá. Boj 13leté holčičky proti psychicky labilní matce

04.12.2021 4 z 5

Zmizení Zmizení Amanda Quick (p)

Taková rychlovka na jedno odpoledne. Žádné hluboké myšlenky nečekejte. Tajná agentura zabývající se paranormálními jevy a vládní komplot. Klasika

29.11.2021 3 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Série Hadrový panák se mi líbila, ale Imitátor mě zklamal. Děj byl zbytečně rozkouskovaný a místy zbytečně překombinovaný, detektivové jen bezradně sledují vraždícího profesora, který jim pořád uniká.

15.10.2021 3 z 5

Vrány Vrány Kass Morgan

Mám ráda knížky o magii a tato má všeho tak akorát. Magie, čarodějnice, elitní dívčí klub. Super. Děj měl spád, jen závěrečné odhalení zase takovým překvapením nebylo. Nicméně doufám, že bude i další díl

08.10.2021 4 z 5