Nejtemnější polibek

Nejtemnější polibek https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376685/bmid_nejtemnejsi-polibek-EvI-376685.jpg 4 131 16

Nebezpečí ji rozpaluje. Vášeň ji činí nebezpečnou. Riley Jensonová loví zloduchy – a dělá to s osobitým stylem. Riley s upíří krví kolující v žilách a s nadpřirozeným vlkodlačím čichem na nebezpečí nosí lodičky z hadí kůže a nekompromisně se vrhá do nejnovějšího případu: má chytit vražedkyni, jejímiž obětmi jsou promiskuitní ženy z lepší společnosti a bohatí a mocní muži, s nimiž se scházely. Pro Riley však případ nabere mrazivý zvrat, když se objeví druhý zabiják, který za sebou nechává cestičku ze zohavených těl: šílený mladý upír, který si vybírá oběti na základě minulosti poznamenané tragédií. Riley ví, že má dostatek schopností i důvtipu k tomu, aby chytila dva sériové vrahy najednou… dokud jeden z nich neudeří na její vlastní pevně sevřený klan – a dokud do jejího života opět nevstoupí jeden sexy upír, aby jí pomohl při lovu. Jmenuje se Quinn. Žije snad už celou věčnost, prolil krev a dělil se o rozkoše… a je jediným mužem, nad nímž nemá Riley absolutně žádnou kontrolu…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

The Darkest Kiss , 2008

Duchoslp
27.12.2021 4 z 5

Tentokrát má proti sobě Riley dva silné protivníky, navíc jeden z nich zasáhne přímo její nejbližší. V jejím osobním životě se znovu objevuje Quinn a snad se blýská na lepší časy.

Luigi1
15.07.2021 5 z 5

Stále ve svižném tempu,které se mi moc líbí.Návrat Quinn opět tento díl pozvedl.

denniys
12.06.2021 2 z 5

Jupí, vrátil se Quinn.. Nic jiného pozitivního mě nenapadá. Každý díl této série je v podstatě stejný, mívám okamžiky, kdy bych i ty 3 hvězdičky dala, ale nemohu z respektu k jiným knihám a svému měřítku hodnocení.

Laf
31.03.2021 5 z 5

Další výborné pokračování. Neustále se něco zajímavého dělo, že se mi ani kniha nechtěla dávat z ruky. Super čtení. Můžu jen doporučit :)

Zuzka_Zuu
12.01.2021 5 z 5

Skvělá! Doporučuji :)

Turante
30.12.2019 5 z 5

Tenhle díl se mi asi zatím líbil nejvíc, snad se to v dalším moc po...

havrmoni
23.10.2019 5 z 5

Tak jo, chci další díly. Je to sice fantasy, ale bavila mě ta krimi v tom. Hledání pachatelů a ty lidi nelidi to bylo fajn. Řadím autora do oblíbených. Mám ráda příběhy, kde nejsou rušivé prvky typu: nevěřím na nadpřirozeno a takové ty naivní hrdinky hozené do takového světa. Toto bylo dobré právě v tom, že lidi vědí a žijí s tím a v tom.

Majdusak
03.03.2019 5 z 5

Tentokrát mi to nějak rychleji ubíhalo. Také jsem ráda za Rileyinu milostnou linku, která se konečně začíná rýsovat tak, jak jsem si tajně přála. Její pátrání bylo tentokrát napínavé, kočičí zlodušky jsem se skoro bála. Keri Arthur mě tedy jako čtenáře rozhodně neztrácí. :)

iveta3444
31.12.2018 5 z 5

Super. Četla se dobře.

Nikidree
30.12.2018 5 z 5

Stejně jako předchozí díly, se i tento četl velmi dobře. A bohužel pro mě i velmi rychle. Spráskla jsem ho za den. Ani ne tak proto, že bych se od něj nemohla samým napětím odtrhnout, ale byla jsem zvědavá, jak to vlastně celé dopadne.
Avšak si už začínám pomalu říkat, kolik dílů ještě bude. Přeci jen dějově jsou knihy více méně samostatné. Pouze Riley a převážně její život se vyvíjí skrz celou sérii. A nerada bych, aby autorka těžila pouze z napětí čtenářů, s kým Riley nakonec vlastně skončí, a celou sérii zbytečně protahovala. To by byla velká škoda.
Kniha ale jinak super a těším se na další.

Mark.
30.12.2018 5 z 5

Po pár dnech jsem uvažovala, zda jsem knihu opravdu četla. A četla. Moc mi toho v hlavě z ní nezůstalo. Musela jsem si ji prolistovat. Příběh nebyl nijak zvlášť zapamatovatelný ani napínavý. Ovšem kniha se četla velmi dobře a stránky rychle ubíhaly. Až moc rychle.

Lethania
11.11.2018 4 z 5

Slabší díl než díly předchozí. Vtipné pasáže se mi zdály umělé jako by je tam autorka na poslední chvíli napsala. Konec ale zachránil celkový dojem. Další díl mě určitě nemine.

janno69
09.11.2018 5 z 5

Díl od dílu, lepší a lepší.... Jen zase musím čekat, až vyjde další :-( doufám, že to bude velmi brzy.

Samery
14.09.2018 5 z 5

Tuhle sérii mám moc ráda. Příběh má spád, postavy mají klady i negativa, což se mi moc líbí. Vytváří to dojem reálných postav. Strach i nejistota Riley je mi velmi sympatická a nemohu se tedy dočkat dalších knih v sérii.

Evule114
18.05.2018 5 z 5

Opravdová jednohubka. Naprosto dokonalá, ale škoda, že je tak malá :-(. Riley se čte opravdu sama. Taky jsem byla moc ráda, že se zde objevil Kade, toho jsem si moc oblíbila :-) a jsem ráda, že se stal spolupracovníkem a také jsem ráda, že si Riley opět začala s Quinnem. Jen to čekání na další díly je hrozné :-(.. tahle autorka mě prostě dostala svým stylem :-)

MarkettT
28.04.2018 5 z 5

Nemám slov.. prostě bomba
SPOILER
To s Liandrem, až mi slza ukápla, bála jsem se, že to dopadne zle. Konečně se Riley rozhodla správně, těším se na další! ♥

upíři vlkodlaci

Keri Arthur