Duchoslp Duchoslp komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Druhý díl se mi líbil trošku víc než ten první. Kate a Tristan jsou velice nesourodá, ale opravdu efektivní dvojce amatérských vyšetřovatelů. Děj má spád a knížka se čte opravdu dobře.

01.08.2023 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Tohle vypadá jako dobrý začátek série. Kate má své chyby, ale je silnější než vypadá. Napínavé čtení, kde se Kate a Tristan krok za krokem blíží rozuzlení

29.07.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Minulý díl byl trošku slabší, ale tentokrát už je Josie zase zpět v plné parádě. Vidí souvislosti tam, kde jiní ne a postupně rozplétá nitky případu. Super čtení

27.04.2024 5 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Tohle vypadá na novou vydařenou sérii. Začátek se rozbíhá trošku pomaleji, ale druhá polovina je skvělá a naprosto Vás vtáhne do děje. Logan má proti sobě soupeře, kterého úplně nečekal. Super čtení

02.09.2022 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Měla jsem strach, aby třetí díl nebyl trošku slabší, ale laťka určitě neklesá. Kate a Tristan vyšetřují hodně vychladlý případ a jejich vyšetřování není snadné. Knížka se čte opravdu dobře a těším se na další díl

04.08.2023 4 z 5

V mysli vraha V mysli vraha Mike Omer

Dvojka Zoe a Tatum se k sobě opravdu hodí. Dohromady mají ten správný náboj, výborně se doplňují a mají potenciál rozlousknout každý případ. Knížku jsem přečetla jedním dechem a hned jdu na další

01.08.2021 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Tak tohle byla fakt pecka. Tentokrát to bylo víc o psychice a temných emocích se kterými se potýká i Josie. Mělo to spád a motiv Svatyně, byl hodně dobrý

01.05.2024 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Podle mě zatím nejlepší díl. Při tomto vyšetřování konečně nakoukneme do Jossie minulosti. Děj má spád a nechcete přestat číst, dokud nejste na konci

15.04.2024 4 z 5

Vražedné pohádky Vražedné pohádky Andreas Gruber

I třetí díl byl naprosto skvělý. Tentokrát to byla hodně osobní honička. A konec, naprosté překvapení, to jsem fakt nečekala

04.06.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Právě jsem dočetla a jsem nadšená. Třetí díl byl naprosto skvělý. Unesený autobus, psychopat s úchylkou na Egypt a agenti, kam se podíváš. Jsem zvědavá na čtyřku.

16.06.2021 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Inspektor Logan v novém působišti se starou partou řeší další případ. Podezřelých je víc než dost a samozřejmě nechybí ani překvapeni na konci. Super čtení

24.08.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Opravdu super čtení. Případy Kate a Tristana neztrácejí šťávu. Děj má spád a je bez zbytečných klíček. Tentokrát nás pátrání zavede na stopu ztraceného chlapce a jako vždy nic nezůstane neodhaleno

12.08.2023 4 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Tak tahle knížka není pro citlivé povahy. Naprosto propracované metody šikany, ponižování a násilí nejen na rodině, vlastních dětech a blízkých. Naprosto nepochopitelné, ale zároveň fascinující, jak jeden člověk dokáže zmanipulovat své okolí

08.09.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

I když se časově vracíme úplně na začátek, kdy se celý tým poprvé potkává, nic tomu neubírá na atraktivitě. Děj má spád a vzájemné poznávání tomu dodává nový nádech. Super moc se mi knížka líbila.

11.03.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Právě jsem dočetla čtvrtý díl a moc se mi líbil. Děj má spád, všechny nitky jsou pořádně propletené a rozmotat je dá Lottie pořádně zabrat.

31.08.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Druhá knížka byla ještě lepší než ta první. Děj měl spád, nebyl vůbec zbytečně překombinovaný. Najdete tady všechny postavy z první knížky Tilly, Poe a samozřejmě nechybí ani záporák, který ani s propracovaným plánem neuspěje.

15.07.2021 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Případ, který musí Josie vyřešit se tentokrát týká její kolegyně. Josie je jediná, která věří v její nevinu. Jako vždy má děj spád a nemůžete se odtrhnout, dokud není konec

17.04.2024 4 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl byl stejně dobrý jako ten první. Knížka je opravdu čtivá, pořad se něco děje, Jossie má plné ruce s případem, který se ji osobně dotýká. Jako policistka je víc než úspěšná, ale v partnerských vztazích to tak růžové není

13.04.2024 4 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Jestli se mi první díl s Lacey líbil, tak druhý je pecka. Přečetla jsem jedním dechem. Téma je hodně dobré a jsem opravdu zvědavá na další díl

12.03.2024 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak tohle se mi opravdu líbilo. Skvělá zápletka, dějové zvraty, nechybí napětí a bombastické překvapení na závěr.

06.03.2024 5 z 5