duben duben komentáře u knih

Četlo se to pěkně, ale pozdější knihy autora jsou psané lépe. Tady jak sám v úvodu píše je to občas trochu zkratkovité, ale bavil jsem se při čtení a to je hlavní.

02.06.2019 4 z 5

Nová hlídka Nová hlídka Sergej Lukjaněnko

Už je to takové překombinované a už je tu moc úvah a málo akce.

19.03.2019 3 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Přišlo mi to trošku slabší, nezvykle jsem se u Kulhánka v půlce knihy lehce nudil. Pak už ale zase děj nepustil a musel jsem to dočíst skoro na jeden zátah. Noční klub se mi ale líbil víc. Pan L příjemně pobavil. Celkově spokojenost.

24.02.2018 4 z 5

Obloha nad Pernem Obloha nad Pernem Anne McCaffrey

Za mě asi nejslabší díl série a to je po Delfínech co říct. Bylo to už takové nemastné neslané, část s ohavníky ukončená tak zvláštně a celý konec mi přišel tak nějak do ztracena. První 4 díly mě moc bavili a zbytek jsem už tak nějak dočetl. Sice to nebylo špatné, ale s těmi prvními se to v čtivosti nedá moc srovnat.

13.10.2015 3 z 5

Všechny pernské Weyry Všechny pernské Weyry Anne McCaffrey

Sem tam sice trošku rozvleklejší, ale i tak se mi to moc líbilo.

10.05.2015 5 z 5

Hrdinové pekel Hrdinové pekel Darren Shan (p)

Pěkné trošku předvídatelné zakončení, ale napsané hodně poutavě a rozhodně tam byla i nějaká zajímavá překvapení.

10.03.2015 5 z 5

Temné volání Temné volání Darren Shan (p)

Paráda, víc směrované do sci-fi než předchozí hororové díly, ale tohle se mi hodně líbilo

10.03.2015 5 z 5

Vlčí ostrov Vlčí ostrov Darren Shan (p)

Tak se to zase moc pěkně rozjelo. Hlášky Grubbse mě baví, takže vyprávění z jeho pohledu jsem si pěkně užíval. Zatím jedna z těch nejlepších knížek celé série.

09.03.2015 4 z 5

Stín smrti Stín smrti Darren Shan (p)

Souhlasím, že už je to překombinované až moc. Zrovna si říkám, jestli to už nedosáhlo bodu, kdy už to je tak na hlavu postavené, že nedává moc smysl číst to dál. Ale už zbývají jen 3 knížky tak to dočtu, třeba se to nebude dál stupňovat, i když soudě dle jiné série co jsem od autora četl v nějaké zlepšení moc nevěřím.

07.03.2015 3 z 5

Démoni apokalypsy Démoni apokalypsy Darren Shan (p)

Trochu předvídatelné, vzhledem k tomu jak dlouhé je celá série. Ale i tak plné zajímavých zvratů. Navíc jsem od toho nemohl odejít dokud jsem to nepřečetl na jeden zátah.

06.03.2015 4 z 5

Massagre Massagre Darren Shan (p)

Příjemná oddechovka, o něco lepší jak první díl a podobně dobrá jako díl druhý.

03.03.2015 5 z 5

Jonathan Livingston Racek Jonathan Livingston Racek Richard David Bach

Pro mě zatím nejúžasnější a nejlepší kniha jakou jsem kdy četl.

02.03.2015 5 z 5

Odlesk duše Odlesk duše Stanislav Duben

Kniha jde koupit v tištěné verzi na http://www.librix.eu/cz/books/detail/odlesk-duse-246/ a nově také o něco levněji v elektronické podobě zde http://ekniha.eu/stanislav-duben-odlesk-duse/?ap_id=duben

04.03.2013