dreamhex dreamhex komentáře u knih

To To Stephen King

Nemá cenu se rozepisovat, Kingova nejlepší knížka.

23.11.2016 5 z 5

Pár zajímavých myšlenek, které se točí pořád a pořád dokola. Kniha určitě není (ani nemá být) žádným návodem jak zbohatnout, spíše má působit jako motivace. V podstatě by se vše dalo shrnout na pár stran ne-li slov. Osobně mě více zaujala kniha "Restart: Průvodce podnikatelským minimalismem" , která jde rovnou k věci, žádné zbytečné řeči okolo. V této knize jsem se nedozvěděl nic, co bych už dávno nevěděl.

23.11.2016 2 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Carrie trochu předběhla její pověst, před čtením je třeba brát ohled na to, že to je autorův první (vydaný) román. Postavy nejsou zpracované tak jako u dalších Kingových románů, jen nevím jestli bych knížku řadil mezi horrory, v podstatě se nemáte kde bát. I přes to všechno je Carrie poměrně zajímavým dílem a obsahuje pár zajímavých prvků. Fanoušci Kinga určitě nebudou zklamaní.

23.11.2016 4 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Kinga mám rád, ale upřímně nechápu chválu Temné Věže, snažil jsem se vydržet, jednou to o čem lidé mluví přece přijít musí! Nepřišlo, postavy jsou prostě nezajímavé, děj téměř žádný, svět mě nijak nezaujal, kdyby to nebyl King, tak nedočtu ani Pistolníka, natož třetí knihu. Koupil jsem si i čtvrtý díl, ale pokud ho někdy přečtu, tak to bude moje poslední kniha z této série.

19.11.2016 2 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Po nudném dílu Temné Věže (fanoušci Kinga právě zalapali po dechu) se ke mně dostal Dallas 63. Za mě jedna z nejlepších knížek od Kinga, příběh hezky plyne, samozřejmě by šel napsat i na méně stran, ale takový už King je, Někomu může připadat začátek pomalejší, ale vyplatí se vydržet. Posledních cca 150 stran mě bavilo natolik, že jsem obětoval spánek a skončil až v pět ráno, jen abych se dozvěděl jak to celé dopadne.

18.11.2016 5 z 5