DracoMalfoy DracoMalfoy komentáře u knih

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Měla jsem v plánu dát jednu, na konci jsem si to rozmyslela a dala dvě. Nesedl mi styl psaní, humor a navíc jsem četla mnohem hezčí romantické knihy.

18.02.2017 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Oddechová knížka na jedno odpoledne která Vám na rtech vykouzlí takový ten připitomělý úsměv. Vysoké ohodnocení proto, že mi neskutečně zvedla náladu. Jinak taková ta romantická knížka pro náctileté.

17.02.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce byla skvělá. Pravda, možná je to knížka spíše pro náctileté, jenže to nic nezmění na faktu, že bych si ji koupila znova. Jsem tu jediná co tak strašně miluje Celestu? Né fakt! Jedna z mála věcí co bych knize vytkla, je krása. Každý občan, každá postava zde je prostě krásná, žádný velký nos, příliš malé oči, malá prsa... nic. Všichni perfektní. Popravdě? Nedokáži si to představit.

17.02.2017 4 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Na to, kolik to má procent.... Zajímavý námět, fajn. Ale způsob a (některé z) chování postav mě vyloženě štvalo. Chápejte, když se celou knihu řeší problém, který autor omílá dokolečka.. Sofii od začátku nesnáším, sympatie jsem k ní našla jen jednou na samém závěru... pak zase zmizely... Namyšlená koza, víc k ní nemám. Agátku jsem měla fakt hodně ráda, v jejím snažení jsem našla sama sebe. Jako ozvláštnění četby určitě, ale můj šálek kávy to není.

17.02.2017 2 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Fakt jsem na to byla hodně zvědavá, ve výsledku mě to však nijak extra nenadchlo. Chvilkame jsem se bavila, občas mě zaujalo emocionální podání ... nic moc. Koupila jsem si ji kvůli Levithanovi (Greena moc nemusím), ale ani ten neexceloval. Na druhou notu, slovní zásobu mají oba autorové moc pěknou.

16.01.2017 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Už od začátku se mi líbí nápad. Do hlavních postav jsem se absolutně zamilovala.Myslím, že je to obecně nejlepší dílo od Levithana, které jsem zatím četla.

16.01.2017 5 z 5