drabkovice drabkovice komentáře u knih

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Super knížka, další z řad Gerritsenové...líbí se mi promyšlenost a zápletka děje autorky :)
Spoiler: Ač to může znít fakt divně, byla jsem ráda, že autorka nechala zemřít Ballarda, jinak by to byl moc idylický a přeslazený konec :D

10.02.2018 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Panebožeeee!!! Naprostá dokonalost! Jinak se to doopravdy rict neda...Jsou to dva dny, co jsem knížku dočetla, ale stále nemůžu vstřebat požitky z ní!...nečekala jsem, že autorka muže stále posunout uz tak dost vysokou laťku. Ale povedlo a vznikl naprosto úžasný příběh! Nemůžu se dočkat na pátý díl. Jen to asi obrečím, že je to už poslední díl :o nějak se mi nechce od našich hrdinů odlučovat. A nejvíc od Aelin a Manon, které jsme si totálně zamilovala! Bude to težké rozloučení :D

12.10.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Panebože!! Tohle je něco totálně skvělého! Ani slovy nejde vyjádřit, jak moc nadšená jsem z téhle knížky. Strašně moc se mi líbila, i když jsem trochu pozapomněla děj, jelikož jsem Cress četla nejmíň před rokem. Ale ani to mi nedokázalo ubrat požitek ze čtení a knížku jsem si víc než užila! A 750 stránek jsem doslova zhltala jedním dechem. Nejvíc jsem si oblíbila milou a skvělou Iko :D. Jen mě mrzí, že tohle byl konečný díl. Doufám, že další knihy od této skvělé autorky mi také zanechají tak skvělý zážítek ♥

31.01.2017 5 z 5

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Když jsem si u této knihy četla komentáře, docela jsem se lekla těch špatných komentářů a hodnocení. Ale nenechala jsem se odradit a udělala jsem dobře :) Kniha se mi velmi líbila. Příběh napínavý, spoustu zvratů, akce, lásky...Určitě se kouknu na seriál :)

28.07.2016 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Tak takhle knížka byla něco..začátek (asi tak do půlky) jsem nemohla za boha přečíst. Nebavilo mě to, a nechtěla jsem to moc číst...Ale druhá polovina mě naprosto oslovila..až tak že dávám pět hvězdiček...a Z tohohle by byl skvělý film :)

20.02.2016 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Tohle bylo skvělý!!! Moc se mi to líbilo! Obálka se mi moc líbí, děj by super...Jenom jsem zvědavá, co bude v ostatních dílech. Tady mi přišel děj celkem už ukončený :) krom hledání vraha :D

05.08.2015 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Knížka se mi velmi líbila, jelikož jsme v ní potkali spousty různých osobností :) Jak tlusté lidi, tak hubené, šprty - rebely :D, hodné - zlé...:) Prostě jenom na doporučení :)

13.11.2014 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Úžasná knížka....moc se mi líbila. Na poslední díl jsem čekala dlouho a těšila jsem se na něj. A jako vždy, nezklamal!

25.02.2014 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Kniha mě obalem vůbec nezaujala. Ale po prvních stránkách jsem věděla, že bude super. A taky že jo. Krásná knížka :)

16.02.2014 5 z 5

Holky to chtěj jinak Holky to chtěj jinak Jo Brand

Moc se mi tato knížka nelíbila...takový smíšený děj....nevim, asi bych to znova číst nechtěla :(

26.05.2013 2 z 5