dorkas dorkas komentáře u knih

Modrooký chlapec Modrooký chlapec Danielle Steel

Steelová patrí medzi autorky, ku ktorým raz za čas zablúdim, keď potrebujem vypnúť od každodenných starostí a naladiť sa na riadnu dávku romantiky - bohužial v tomto prípade bolo romantiky v knihe veľmi málo :/ Chápem a uznávam, že problémy ako týrané, opustené a zneužívanie detí (nielen sexuálne), sexuálne otroctvo, vojny a s tým spojené ďalšie problémy sa nás v dnešnom svete hlboko dotýkajú a treba ich riešiť, nie pred nimi zatvárať oči - ale skĺbené všetko v jednej "romantickej" knihe mi neprišlo ako to pravé orechové.
Za mňa tri hviezdy a knihu radím do sekcie - raz a dosť.

17.04.2017 3 z 5

Barvy smyslnosti Barvy smyslnosti Vina Jackson

zvrhlé, perverzné, úchylné, pošahané... a hlavne nudné!

neprepracované, nereálne a pritiahnuté za vlasy... napadá ma ešte toľko negatív, ktorými by sa táto "kniha" dala opísať

17.08.2016 1 z 5

Žhavé stíny Žhavé stíny Jennifer Ambers

Námet sa mi zdal vynikajúci, prostredie, do ktorého knihu zasadili taktiež... Nakoniec to však všetko vyznelo ako slabá a podpriemerná poviedka, ktorej príbeh je totálne odfláknutý a písanie navyše ani nie je dotiahnuté do konca :/

Medzi určitými pasážami boli doslova priepasti (priepasti, pretože skoky je slabé slovo). Keby niekto okopíroval námet, doplnil zopár strán a dej trochu vyšperkoval a doladil detaily ako prvá by som mu zatlieskala :D

03.08.2016 2 z 5

Manželský zväzok Manželský zväzok Jennifer Probst

Pôvodne som plánovala dať 4 hviezdy, ako skvelé ukončenie rodinnej ságy Conteových... ALE na môj vkus bol koniec knihy dosť "odfláknutý", vsetko sa zbehlo moc rýchlo, vsetko sa behom sekundy vyriešilo... Celú knihu sa točilo o slávnostnom otvorení megaúžasného hotela a nakoniec ani ťuk :/ Mne osobne to tam proste chýbalo a určite by som záver knihy ešte trochu "dopilovala"

07.11.2015 3 z 5