Domkar9116 Domkar9116 komentáře u knih

Maddox Maddox Melanie Moreland

Autorka jede ve svém tempu. Tento a druhý díl hodnotím stejně. Nesednu si z toho vyloženě na zadek, ale je to moc fajn čtení. Vše se opět točí kolem romantiky, sexu, přátelství, nebezpečí. Pokud hledáte právě to, tak to tady najdete. Doporučuji.

05.05.2023 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Lepší jak první díl. Vše tam bylo předvídatelné, ale vůbec to nevadilo, protože člověk tak úplně neočekává detektivku. Plný počet hvězdiček nedávám z toho důvodu, že jsem si z toho úplně nesedla na zadek. Ale je to takový ten lepší průměr. Opět je příběh hezky četl a děj ubíhal. A najednou konec knihy. Jdu na Maddoxe.

01.05.2023 4 z 5

Pán temnot Pán temnot Elizabeth Hoyt

Když už máte nasazenou laťku hodně vysoko co se týká milostných románů, je těžké najít autora a příběh, který by vás bavil.. Nicméně Elizabeth Hoyt se to stále daří. Opět krásný příběh, čtivě napsané, postavy, které si zamilujete. Moc se těším na další díl !!

24.07.2022 5 z 5

Skandální vášeň Skandální vášeň Elizabeth Hoyt

Opět perfektní. Kniha se četla sama stejně jako předchozí dva díly. Tato autorka se řadí mezi mé Top autorky historických románů a myslím, že další kniha bude opět pecka a já se nemůžu dočkat...pět hvězd jak vyšitých

02.06.2021 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

(SPOILER) Musela jsem se trochu přenést přes nezáživný začátek, než se začalo něco dít, ale pak to mělo spád. Kniha se četla sama. Občas mi vadily Dlouhé, zbytečné pasáže a opakující se děj, pak ten konec byl takový,, jakoby najednou trochu uspěchaný mi přišel. Ale celkově, bezva kniha, kterou jsem si užila a protože to byla první od autorky jdu hned na další a to něco znamená .

23.05.2021 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Čtivá kniha, příběh z válečného období, konec trochu šokující, ale něco mi v knize chybělo...proto 4 hvězdy

20.11.2017 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Nebylo to špatné. Ale knihu jsem několikrát odložila, asi ve mně nedokázala vyvolat takový ten pocit: "musím číst dál jinak se zblázním". Ale četla se dobře. Jdu na další díl

29.04.2023 3 z 5

Ďábel nosí kilt Ďábel nosí kilt Suzanne Enoch

Prvních pár stránek jsem se nemohla začíst, ale pak už to bylo dobré a četlo se hezky. Příběh ani postavy nebyly špatné, ale mám nasazenou laťku vysoko od Lisy Kleypas a proto mě toto tolik neuchvátilo. Ale tím nechci psát, že je to špatné to vůbec. Spíš takový lepší průměr v tomto žánru.

20.08.2021 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Mně tam strašně něco chybělo. Chvilkama to vypadalo, že se to rozjede, ale děj se nějak táhnul, pak teda přišla zápletka a pak se to zase nějak táhlo. Napsané je to dobře, ale já jsem se tentokrát nemohla dočkat až knihu dočtu.

19.06.2021 3 z 5

Kde jsi, lásko? Kde jsi, lásko? Lisa Kleypas

Ouu, první kniha od Lisy, kterou jsem zatím nedočetla. Nechytlavá, příběh nic moc, postavy nic moc, ano je to její prvotina a je to celkem znát...Snad se k ní někdy vrátím a alespoň jí dočtu. Jinak vše ostatní od Lisy je prostě THE BEST, MUST HAVE,...a všecky tyhle věci :-D :-D

21.05.2018 3 z 5