domina domina komentáře u knih

Rocker Rocker B.B. Easton

B.B. opět nezklamala. Super

15.11.2020 5 z 5

Rychlost Rychlost B.B. Easton

Ano...to je můj šálek kávy

14.11.2020 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Mám knihy od Ward i Keelland ráda, ale tahle se prostě nepovedla. Místy byla tak trapná, že jsem se za věty autorky až styděla.

02.11.2020 2 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Postavy byly sympatické, ale dej mi přišel strašně urychlený. Pomalu jako bych četla obsah, jak co nejvíc vyspádovat a zrychlit děj

16.09.2020 3 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Pěkný obal. Kniha je spíš divná slátanina.

14.09.2020 2 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Chtěla jsem dočíst celou sérii, ale že bych z toho byla nějak odvázaná se říct nedá. Přeskakovala jsem docela dost stránky, protože mě to moc nebavilo

13.09.2020 3 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha mě nijak moc nenadchla. Příběh nebyl ničím zajímavý. Konec ukvapený. Za dva dny si nebudu pamatovat o čem jsem četla.

25.06.2020 3 z 5

Pred nami Pred nami Anna Todd

Nemůžu si pomoct, ale nic moc. Sice pár detailů navíc kniha prozradila, ale v podstatě byla nepřesná, složitě napsaná, hlavně asi do poloviny, kde se vše motalo a nebylo poznat pomalu kdo a kdy to zrovna píše. Druhá půlka už byla lepší. Vadily mi detaily jako třeba, že Tessa měla tepláky a vypadala v nich mladší a hned na to se psalo že má ošklivou pytlovitou sukni. Prostě buď je blbý překlad, nebo to autorka už trochu přepískla.

17.06.2020 3 z 5

Neandrtálka našla člověka Neandrtálka našla člověka Penny Reid

První díl se mi líbil víc, ale jinak celkem pěkné čtení. Akorát jsem se tolik nepobavila.

28.05.2020 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc. I když ten urychlený hodně neuvěřitelný konec..těžko by drogový boss jen tak přehlídl ztrátu zboží za milion dolců..

23.06.2019 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Četla jsem to snad týden. Ne, že by příběh nebyl zajímavý, ale prostě jsem se nemohla začíst.

21.06.2019 3 z 5

Důvěřuj mi Důvěřuj mi J. Lynn (p)

Bylo to lepší než první kniha. Ne tak utahané a ukňourané.

10.06.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Ano, konečně po dlouhé době kniha, která se mi líbila. Sice to občas drhlo, proto 4*, ale četlo se to samo.

01.06.2019 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Kniha nebyla zas tak špatná, jen mi přišla špatně přeložena. Jako fakt frnda? Číča? No nevím, nezní to moc erotický ani náznakem. A též bylo v příběhu dost nepřesností, například když ji přikázal, aby si sundala kalhotky a schoval je u sebe v kapse. Pak když dojeli přímo do jeho pokoje, tak si sundala podprsenku a kalhotky...které byly v jeho kapse .. nebo když od něj odcházela. Že seběhla do svého pokoje. Jenže předtím tak bylo napsáno, že se z jeho patra nedá dostat jinak než použitím jeho otisků a snímku sítnice.. tak jak se z tama dostala. Nebo když říkala, že ho zná pár týdnů a přitom tam byla max týden. Prostě nesedí detaily.

11.05.2019 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

America se chová divně, Maxon se chová jak kdyby byl v harému a vybíral si na každý den jinou. Král je tyran a královna tomu přihlíží. Jediní sympatičtí jsou snad severní povstalci. Ať tak nebo tak nemohla jsem se od knížky odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. A je na jednu stranu skvělá a na druhou se mi nelíbily povahy postav, ale stejně jsem je milovala a bála se o ně.

08.05.2019 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První půlka knihy mě nebavila vůbec, v paláci mě už bavila více. Obě hlavní postavy mi však docela lezly na nervy.

08.05.2019 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha je sice pro mnohem mladší čtenáře, ale mě se velmi líbila. Tak nějak si sama představuji hierarchii světa. Jako by promluvila moje vlastní fantazie. Anna není nudná ani otravná, což se stává málokdo, aby byla hlavní postava sympatická.

28.04.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Moc moc povedená kniha, několikrát jsem si pobrečela. Líbilo se mi, že hlavní postavy nejsou žádní ufňukánci a nic před sebou netají a také že oba udělají co je třeba pro šťastný život..a obálka se také povedla.

10.04.2019 5 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Jsem fakt zklamaná, že svým oblíbeným autorkám neudělím víc hvězdiček, ale kniha byla prostě hrozná. Neměla bych ji asi ani hodnotit, protože jsem ji vlastně nepřečetla. Prvních 400 stran (ve čtečce) jsem se trápila nudným dějem a pak už jsem si přečetla jen pár stránek uprostřed a posledních padesát do konce. Ještě se mi nestalo, abych se do knihy opravdu nedokázala začíst, až teď poprvé. A fakt mě mrzí, že zrovna u oblíbených autorek jsem tak kritická. A než jsem přečetla těch pár stránek, musela jsem si mezitím spravit chuť jinou knihou a zase pokračovat tímhle brakem.

09.04.2019 2 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli se mi kniha líbila nebo ne. Některé části byly fakt dobré, ale velká část byla až trapná. Prvních dvěsta stran mělo tolikrát v textu slovo obsese, až mi to lezlo těžce na nervy. No hlavní postava je prostě magor. Její chování kontakt vadilo.

29.03.2019 3 z 5