domina domina komentáře u knih

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Ony jsou tyto knihy všechny stejné, ale já je stejně miluju. Líbila se mi.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Prostě další Krásná pohádka a já pohádky miluji ????. Kniha se mi líbila

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Tahle kniha se mi líbila. Dobře se četla, byla vtipná, neopakovaly se neustále stejné fráze.

01.06.2018 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Spíš hodně podprůměrná kniha

20.02.2021 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Podobné Božskému bastardovi. Pěkné

05.06.2020 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Nemůžu si pomoct, ale kniha se mi nelíbila. Byla utahaná, zdlouhavá, rozhovory nudné až trapné. Hlavní postava Avery nesympatická, protivná. Nechápu, co na ní Cam viděl a proč chtěl s takovou osobou být. Až na konci jsem se zbavila averze vůči Avery. A anonymy? Opravdu by si holka po takové zkušenosti nechala posílat půl roku anonymy a výhrůžky a nic s tím nedělala? V podstatě ani mobil nepotřebovala. S nikým mluvit nechtěla, nikomu neodpovídala, žádné zpravy nečetla, rodiče nechtěli mluvit s ní... Snad budou ostatní knihy lepší.

07.06.2019 2 z 5

Otoč se tváří ke slunci Otoč se tváří ke slunci Ivana Andrews

Obyčejný příběh. Kniha milá, čte se dobře, ale není to nic světoborného. Neurazí, nenadchne.

26.05.2019 3 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Příběh trochu zamotaný až bláznivý, ale sama vím, že i takové příběhy se odehrávají, takže proč ne. Pěkné napsáno, jsem ráda, že se Mia dokázala postavit násilníkovi.

23.05.2019 4 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Tento díl se mi líbil nejvíc. Krásné završení série. Akorát Grace mě občas trochu štvala. A přála bych si také takové kamarády ????

19.04.2019 5 z 5

Četla jsem mnoho mnoho knih s touto tématikou, možná víc než by bylo zdrávo, tahle patří mezi ty horší a nudnější

09.04.2019 3 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Mám autorku ráda, kniha byla pěkná, akorát se vlastně celá půlka opakuje. Jednou to prožívá Greta a pak ti znovu popisuje v knize Elec.

16.03.2019 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Sladká, velmi rychle přečtená knížka. Akorát že od věty Zítra přijede můj bratr bylo jasné, jak to bude vše pokračovat. Ale přesto jsem spokojená.

22.02.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Na staré kolena čtu knihy pro mládež ????. A líbí se mi.

Omyl Omyl Elle Kennedy

Líbila se mi

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Kniha se dobře čte, autorky mám ráda obě, ale možná jsem čekala trochu víc.

22.10.2018 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Kniha je pěkná, akorát na léto, dobře se čte. Vi Keeland začíná patřit mezi moje oblíbené autorky. Jen konec mi přišel strašně useklý kostrbatý a zápletka s Eddiemu...myslela jsem, že se buď prokáže, že nevraždil nebo že bude aspoň víc popsáno, co jo k tomu vedlo, jak se to stalo.

18.08.2018 5 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Strašná blbost. Na tuto knížku jsem čekala asi týden, něž jsem ji sehnala a pak jsem se tloukla do hlavy. Kniha o tom, jak je někdo neskutečné prase, ale dokáže si to sám pro sebe zdůvodnit.

30.10.2013 1 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Pěkná kravina. Ještě že to bylo tak krátké..

10.09.2021 1 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Překvapilo mě že knihu napsal muž

07.03.2021 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Připomíná mi to spíš styl Vii Kelland než Lauren, ale je to celkem milá oddechovka

28.12.2020 3 z 5