Dixinka Dixinka komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Velké zklamání. čekala jsem větší zápletku a drama. Jak se říká, prostě mě to nechytlo, ale druhý díl, určitě přečtu.

29.11.2018 2 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Přečteno téměř jedním dechem. Nedalo se od knihy odpoutat. Určitě si přečtu další knihy od autora.

15.11.2018 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Moc pěkný, napínavý detektivní román. Určitě si přečtu i další díly.

30.10.2018 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Číst se to dalo, ale žádné veledílo to tedy není. Cením si vtipnosti.

18.10.2018 3 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Úžasné!

13.10.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Moc pěkný příběh. I když už jsem trošku pokročilá, hodně jsem cítila s Azou.

07.09.2018 5 z 5

108 haiku 108 haiku Jakub Zeman

Pěkná poezie a postřehy.

15.08.2018 4 z 5

Psychosomatická prvouka Psychosomatická prvouka Radkin Honzák

Přečteno jedním dechem. Moc pěkné a poučné

14.04.2018 5 z 5

Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Na hranici života a smrti: 25 rozhovorů s předními českými lékaři Marie Frajtová

Nádherná kniha. Není to jen o rozhovorech, ale je to o životě a poslání. Moc pěkné

12.04.2018 5 z 5

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Tak kromě cca 2 vtipů, jsem v knize satiru Jirotky hledala marně. Možná bylo celé ovlivněno autorem, jeho pověstí. Velké zklamání.

28.01.2018 2 z 5

Neobyčejný čtenář Neobyčejný čtenář Alan Bennett

Vtipné. Líbil se mi popis toho, jak se čtenář mění a zahryzává se do četby. Připomíná mi to sebe a mnohé další známé, kteří našli cestu ke knihám a četbě.

17.09.2017 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Druhý díl byl rozhodně lepší než první. Ale jeden od druhého nelze oddělit. Zatím co jsme se v prvním dílu seznamovali s postavami v tomhle díle byl celý příběh rozvinut a na konci ten zvrat ....fantastické. Ještě, že už mám třetí díl po ruce a vzhůru za dobrodružstvím!

11.12.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Opět perfektní. Nesbo nezklamal.

27.11.2016 5 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Krásné, zajímavé, poučné čtení. Určitě si chci přečíst i další knihy tohoto autora. Doufám, že myšlenky ve mě zakoření a budu se jimi řídit.

30.10.2016 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Fantastické. Napínavé čtení od prvního písmene až po to poslední. Takové rozuzlení jsme nečekala.

02.10.2016 5 z 5

Karel IV. - Ilustrovaný život a doba Karel IV. - Ilustrovaný život a doba Renáta Fučíková

Hezké čtení i ilustrace. Kniha potěšila. Stručný životopis napsaný zábavnou formou.

16.08.2016 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Pěkná kniha. Dobrá zápletka. Odpočinkové, letní rozjímání.

12.06.2016 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Úžasná kniha. Napětí až do posledního řádku. Už se nemůžu dočkat dalších knih autorů.

23.12.2015 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Bavila jsem se od prvního písmene po poslední. Dobře napsaný celý příběh. Fakt je Jo Nesbo čím dál lepší, jen ať píše ještě hodně dlouho.

31.08.2015 5 z 5

Já o koze, on o voze… Já o koze, on o voze… Simona Monyová (p)

Kniha začíná humorem, ale končí svým způsobem smutně. Naštěstí to ve všech manželství není stejné.

26.06.2015 4 z 5