dexterman dexterman komentáře u knih

Gianluigi Buffon: superman Gigi Gianluigi Buffon: superman Gigi Zdeněk Pavlis

Kniha se četla dobře . Jen občas tiskařské chyby ve slovech byli opravdu otravne . Nicméně kniha byla dost zajímavá . Do jejího přečtení jsem toho o Buffonovi moc nevěděl . Zdeněk Pavlis píše opravdu velice poutavě . Jediné co opravdu vadilo byli ty tiskařské chyby . Jinak ale kniha velice zajímavá . Doporučuji ji všem fandùm , nejen Juventusu

24.10.2017 3 z 5

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

Kniha druha pro nne daleko lepši než ta první . Děj mà spád . Ilustrace stejně dobra jako V první knize . Tohle mne opravdu bavilo daleko více .

10.10.2017 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha první Batman: Ticho: Kniha první Jeph Loeb

No upřímě to docela nudilo . A to je batman můj oblíbenec . Což se nestává tak snadno aby mě nudil zrovna on . Příběh je takový dost rozvláčný . Zapojení Supermana nebylo na škodu . Ilustrace také pěkná . No doufám však , že kniha druhá bude lepší .

09.10.2017 3 z 5

Petr Čech - Nový život Arsenal Petr Čech - Nový život Arsenal Petr Čermák

No tak tohle se nepovedlo . Tak 95 věci dokonale opsané z první knihy . Takže se člověk hodně nudí pokud první knihu četl . Ja mám problém to dočíst už tak půl roku . Doufám že si autor sáhne hluboko do svědomí . Mohl by napsat knihu o někom jiném než pořád jakoby se snažit rozšiřovat to co už bylo vlastně jednou napsáno a řečeno .

24.09.2017 2 z 5

Já, Steve Já, Steve George Beahm

Jaký byl vlastně Jobs ? tak takovou otázku si pokládám už dlouho , Tato kniha ve které jsou popsány jeho postoje , názory toho docela dost odhaluje . Je to ovšem velice krátká kniha . Těžko říct jaký vlastně byl . Podle toho co jsem zatím přečetl to byl velmi ambiciozní a cílevědomí člověk se kterým bylo dost těžké pracovat . Jeho názory a potřeba něco převratného vyrobit dávali jeho kolegům asi dost zabrat . K samotné knize . Je opravdu velice krátká a je to na čtení tak do vlaku .

22.09.2017 4 z 5

Steve Jobs komiks Steve Jobs komiks neznámý - neuveden

Řekl bych že tady ač velice rychle bylo řečeno vše podstatné . Komiks byl pro mne bohužel velice krátký . Klidně bych uvítal více stran . Ilustrace jsou však dokonalé což této krátké publikaci dodává jakousi neodolatelnost. Velice dobré i když krátké počtení. Které dá nahlédnout převážně jen do profesionálního a pracovního života Steva Jobse

21.09.2017 4 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Tak pokud tohle udělá HBO jako sin off tak se těším Sice Musím říct že v poslední povídce jsem se už ztrácel kdo ke komu vlastně patři a jak to je . Jinak ale podle mého kniha napsána famozně . Četlo se to samo . Autor na mne udělal velice dobrý dojem . Je to mé první setkání z jeho tvorbou . Pokud je takto podobně psána Ha o trůny tak se velmi těším . Jediné co trochu kazilo dojem byl překlad a pár tiskařských překlepů . Jinak jsem se ale Bavil

20.09.2017 5 z 5

Spánembohem: Příběh Kurta Cobaina v obrazech Spánembohem: Příběh Kurta Cobaina v obrazech Barnaby Legg

Komix docela povedený co se týče ilustrací . Jinak příběh znám takže nic oslňujícího . Navíc se mi to občas i blbě četlo . Tvar písmen a vůbec . Je to jinak celkem fajn ale opravdu nic převratného to není . Přitom to mělo takový pocenciál který ani nevím co zničilo .

30.08.2017 3 z 5

Heath Ledger - Ilustrovaná biografie Heath Ledger - Ilustrovaná biografie Chris Roberts

Hodnocení udělím až po úplném přečtení . Zatím nicméně asi takto . Kniha mne opravdu moc nebavi . Asi to je tím že mi nikdy Heath k srdci moc nepřirostl . Hlavní negativa vidím v tom , že vám kniha dokonale vyspojleruje celý děj různých filmů na kterých Heath pracoval . Takže se pak už na ně nemusíte ani dívat . Pozitivum jsou krásné obrázky v publikaci a taky fakt že jsem se dozvěděl i pár zajímavostí které jsem netušil . Oceňuji popsaný život tohoto nadaného mladíka . Nebyl talentovaný jen na filmy . Jeho názory v knize nejsou nějak přikrášlené což je také plus . Nicméně jak jsem psal kniha mi úplně nesedí a celkově působí průměrným dojmem . Hodnocení udělím až po úplném přečtení publikace . Tak hodnocení uděleno . Celkově nakonec hodnotím knihu jako dobrou

26.08.2017 3 z 5

Astonishing X-Men: Nadaní Astonishing X-Men: Nadaní Joss Whedon

Tuhle partu prostě nejde nemilovat . Řekl bych že to bylo napsáno dobře . Nicméně téma jako takové už se řešilo ve filmovém x - men poslední vzdor . Autoři mohli aspoň za mne zvolit jiné téma samotného příběhu . Jinak komix celkem rychle utekl . Mohlo to mít klidně o pár stránek víc . Celkově to ale bavilo a ilustrace na jedničku

22.08.2017 5 z 5

Návrat Návrat Joseph Michael Straczynski

Krasne ilustrace . Napínavý příběh . No u tohoto komixu jsem byl jak přikovaný . Nemam co bych vytkl . Tohle je pravý spider-man jak ma bejt . Doporučuji

15.08.2017 5 z 5

Avengers: Rozpad Avengers: Rozpad Brian Michael Bendis

Celkem dobre čtení . I když si myslim že příběh mohl byt o něco lepši . Kresba jako taková byla dost povedena . Nemohu se však zbavit dojmu že příběh sem tam aspoň pro mne působil nudně . Nicméně tento komix bych přece jen doporučil . Ale boužel nic světoborneho to neni

13.07.2017 3 z 5

Petr Čech: Mr. Perfect Petr Čech: Mr. Perfect Zdeněk Pavlis

Tak další biografie našeho Petra Čecha . Celkem se povedla . Jelikož jsem však četl Biografii kterou napsal Petr Čermák moc nového jsem se nedozvěděl . Kniha je však napsaná velice zajímavým stylem . Jako fotbalového fandu mne nenudila a čtení rychle uteklo. Popsání cesty Petra Čecha v této knize je ale velice řekl bych rychlé. Kniha má málo stran , které popisují jednotlivé události jeho života . Klidně by to sneslo pár kapitol navíc aby jeho etapy nepůsobily tak krátce. Nicméně jsem se velice bavil . Doufám , že se jednou dočkáme biografie kterou napíše sám Petr Čech . Kdybych měl srovnat tuto knihu a knihu od Petra Čermáka tak bych řekl že pan Čermák šel více do podrobností v Čechově životě . Přesto má tato publikace své kouzlo a já ji mohu všem jen doporučit .

06.05.2017 5 z 5

Adele Adele Chas Newkey-Burden

Adele mam hrozně rad . Kniha je napsána velice dobře . Hlavně vtipně prokládaná tím co Adéle kdy řekla . Hlavně její postoj ke slávě je velice humorný . Tahle kniha je příkladem toho že nezáleží na tom jak vypadáte . Publikace velice dobra . Však jediné minus vidím v neustálém srovnávání s Amy W . Což opravdu vadí když to čtete několikrát za sebou .pusobi to pak dost otravně

02.04.2017 4 z 5

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

Tak Arrow má knihu . Po strašné čtvrté řadě kterou jsem vyloženě protrpěl tady přišla kniha od které jsem nevěděl co čekat . Nakonec jsem záměrně oddaloval její přečtení . Nechtěl jsem se s ní rozloučit . Skvěle napsaná . Četlo se to skoro samo . Snad poprvé se mi stalo že jsem fandil záporákům . Byli vykresleni opravdu skvěle a jejich důvody proč dělaji to či ono byli velice pochopitelné . No nic kniha dočtena doporučuji všem a těším se na druhý díl na podzim .

25.03.2017 5 z 5

Legenda jménem Bruce Lee Legenda jménem Bruce Lee Zdeněk Kurfürst

Tato zajímavá publikace je psaná velice čtivě . Kniha je doplněna mnoha fotografiemi - Bruce je zde vykreslen jako velice ctižádostivá osoba která si jde za svým cílem . Pro jedny je to modla , pro jiné to byl arogantní člověk s kterým bylo vyjít velice nesnadné . Každopádně já mám Bruce rád hlavně za to co dokázal . Dojem z knihy kazí jen překlepy v textu či špatně přiřazená písmenka ke slovům. Kniha je dost krátká . Ale doporučuji všem co chtějí trochu poznat fenomén jakým Bruce Lee dodnes je

06.03.2017 4 z 5

Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Freddie Mercury: Bohémská rapsodie jednoho života Lesley-Ann Jones

Tak co napsat ? Mám rád queen . Toto není první biografie Fredieho co mám doma . Je však první po které jsem sáhl. O této osobnosti se zde toho dozvíte opravdu hodně . Jaký ale doopravdy byl se dá jen těžko odhadovat . Kniha je napsána velmi pečlivě a čtivě . Jsem rád že je prokládána věcmi co frontman queen kdy řekl nebo co si myslel . Jsem rád že v knize mají místo i další členové kapely a ti co ho dobře znali . Čte se to velice dobře a doporučuji to nejen fandům queen . Kniha má pro mne však i dva zápory . Tím prvním je strašně dlouhá předmluva . Která mě skoro unudila k smrti . Tím druhým záporem je absence fotografií či obrázků v knize . Řekl bych že ikona jakou je Fredie a kniha samotná by si nějáké ty ilustrace určitě zasloužila.

25.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

No za mne začátek trochu nudnější . Pak to má slušné tempo . Celkem se to rozjede a plyne to velice dobře . Nemám to jak srovnat . První jsem přečetl tuto knihu a teď se chystám na film . Každopádně na mne od půlky knihy něco dolehlo . Začalo to ztrácet takový ten drive . Bylo to pak až do konce podle mého strašně utahané a natahované . Na 328 stran bych to rozhodně nedal . Začátek knihy byl opravdu fascinující . Příběh je velice zajímavý ale jak jsem psal před pár řádky od půlky to ztratilo dost šťávu . Každopádně na prvotinu autorky povedený kousek . Sám bych asi lepší první knihu nenapsal . Takže za mne kniha neurazí . Rozhodně příjemné čtení

24.11.2016 3 z 5

Začínat od nuly Začínat od nuly Johnny Allen Hendrix

Naprostá dokonalost . Kniha se čte opravdu dobře . Nebojím se napsat dokonale . To že je sestavena z toho co Hendrix řekl ji dodává opravdu neuvěřitelné grady . Ze začátku jsem o něm nic nevěděl . Proto mne také tato publikace zaujala a doslova jsem ji hltal . Ještě mam dvě knihy o tomto umělci . Také na ně jsem zvědav . Kniha tohoto zpracování ma u mne to nejkladnějši hodnocení co mohu dat a všem ji doporučuji

31.10.2016 5 z 5

Michael Jackson - Tajemství ztraceného ráje Michael Jackson - Tajemství ztraceného ráje Kevin J. Fox

Kniha byla dost krátká to je snad jediné co bych jí dokázal vytknout . Jinak se četla překvapivě až příliš dobře . Nevím zda jsem se o MJ dozvěděl něco zásadně nového . Určitě tam ale pár věcí bylo . Nevím jaké je tajemství ztraceného ráje . Tak aspoň doufám, že to věděl samotný Jackson

05.07.2016 5 z 5