dexterman dexterman komentáře u knih

Nejnebezpečnější hrdinové světa Nejnebezpečnější hrdinové světa Doug Mahnke

Je to fajn . Sice hodně sráží dolu tento sešit jedna. Věc . Že tam je nacpany zase kus velké trojky což mi dost vadí a vynechal jsem to . Nicméně se to čist da ale až na par výjimek to aspoň pro mne nebylo tak zaživne jako klasická liga spravedlnosti

22.04.2018 3 z 5

Trůn Atlantidy Trůn Atlantidy Geoff Johns

První kapitola se Supermanem a Wonder Woman byla dost parádní . Aquaman zde dostal opravdu prostor . Jelikož to však není má oblíbená postava tak jsem se docela nudil . Ilustrace byla fajn . Celkově sem to však čekal o mnoho mnoho lepší

19.04.2018 3 z 5

Zrození zla Zrození zla Geoff Johns

O něco málo slabší než první díl . I přes to si to udržuje svou kvalitu . Tato Série mě hodně baví . Jsem zvědav na nadcházející příběhy . Kresba je dost povedená . Jen příběh je takový trošku předvídatelný . Jsem zvědav jak se bude vyvíjet romance Supermana a Wonder Woman

14.04.2018 4 z 5

Počátek Počátek Geoff Johns

Je to prostě boží . Mé první setkání a JLA nezklamala. Má to grády , tempo , akci a hlavně nadprůměrnou ilustraci . Jde vidět že je to děláno pro mladé a možná i začínající čtenáře comicsů . Což ale vůbec nevadí . Náramně jsem si to užil . Doporučuji číst tohle než koukat na nepovedené filmové zpracování . I když kdo koukal předem na film jako já tak u ví co asi od tohoto čtiva může čekat .

06.04.2018 5 z 5

Wolverine: Starej dobrej Logan Wolverine: Starej dobrej Logan Mark Millar

Super čtení . Kresba je top . Řekl bych že na Marvel to je dost brutální . Což se ale dalo přece jen čekat . Příběh je zasazený do fantastické doby . Logan už nechce bojovat ale na konec naposled je nucen vytáhnout své drápy a pustit se do posledního boje .

14.03.2018 4 z 5

Popel a prach Popel a prach Brian Azzarello

Tento díl je pro mne osobně ten nejhorší z této dějové linky . Celkově jsem trochu zklamaný z celé této serie která měla dobře našlápnuto . Asi je to jen můj dojem ale čekal jsem něco jiného . Něco jako byl filmovej Constantine nebo ten seriál. Prostě něco akčnějšího víc kouzel , víc magie bojování proti důchům a tak . Celkově však nelituji koupě . Když už je jisté že pokračování se konat a vydávat u nás nebude . Buďme rádi za to co u nás vyšlo,

11.03.2018 2 z 5

Potopa Potopa Brian Azzarello

Tak tohle už opravdu sedlo . Podle mne zatím nejlepší díl ze serie . Bavil jsem se prostě skvěle . Od poslední knihy opravdu očekávám velké věci . Tak snad se dočkám stejně kvalitního nebo i lepšího příběhu jako byl tento.

08.03.2018 5 z 5

Zamrznutí Zamrznutí Brian Azzarello

Pohřbený bylo parádní dílko . Chtělo to podle mého dostat více prostoru . Zamrznutí ušlo . Rozhodně se člověk tak moc nenudí . Ten poslední příběh byl tak trochu navíc . Jediné co mne opravdu mrzí je že Constantine nepoužívá magii trochu více . Aspoň mne to v těchto příbězích znatelně chybí . Jinak fajn počtení

06.03.2018 3 z 5

Dobré úmysly Dobré úmysly Brian Azzarello

Tak o čem to vlastně bylo ? No Constantine se jede omluvit vdově a skončí to u Nechutného porna ? Kresba je úžasná ale popravdě pořád čekám na nějáký super příběh ve kterém si užiji i trochu té magie . Ale čte se to prakticky samo což je fajn .

02.03.2018 4 z 5

Těžké časy Těžké časy Brian Azzarello

Zasazení děje do vězení je parádní nápad . Nicméně Constantinovo vyobrazení v tomto díle bylo za mne opravdu hrozné . Aspoň můj názor . Zbytek ilustrací byl fajn a děj sem přímo hltal . V té věznici si opravdu prožil těžký časy.

28.02.2018 4 z 5

Syn člověka Syn člověka Garth Ennis

No čekal jsem že mé první setkání s Constantinem dopadne lépe.Kresba je fajn ale příběh mne popravdě moc neoslovil . Docela mne šokovalo jak vůlgárně je tohle dílo napsaný . Asi na to nejsem zvyklí . No hodnotím to celkově dobře ale má očekávání byla o dost větší . Doufám že další příběhy budou lepší

24.02.2018 3 z 5

Hrdinové - Největší příběhy české kopané Hrdinové - Největší příběhy české kopané Ondřej Fuczik

Velice krásně napsaný průřez Československým a Českým fotbalem . Kniha popisuje fotbal už od jeho počátků až do současnosti . Do toho je krásně vložená comics ilustrace . Musím se přiznat že ze začátku jsem se trochu nudil . Pak se to ale parádně rozjelo a já jsem nadšen . Knihu doporučuji všem a velice si jí cením

17.02.2018 5 z 5

Johnny Cash: I See a Darkness Johnny Cash: I See a Darkness Reinhard Kleist

Johnny Cash v komiksu ? Byla to Paráda . To neříkám jen pro to že jsem jeho Fanda . Dobře se to četlo . Ač černobíle tak to má své kouzlo .Jediné co bych vytkl je to , že je tam pak dost velký časový skok . Ještě tam mohlo být napsáno spoustu věcí . Škoda jen že u nás Zatím nevychází víc věci o osobnostech hudby vyprávěné formou komiksu . Pro fandy Cashe povinnost

26.01.2018 4 z 5

Kapitoly o dabingu Kapitoly o dabingu Sylva Talpová

Hezká kniha o dabingu . Pohlíží i na jeho vývoj a historii . Také je zde téma dabing či titulky . Pro toho kdo se tím zabývá je tohle jistě dost zaživné čtení .

20.01.2018 3 z 5

Leonardo DiCaprio - Životopis Leonardo DiCaprio - Životopis Nancy Krulik

Počtení to je docela fajn . Vzhledem k datu vydání však velice neaktuální . Což nemůžu hodnotit kladně . Už by to chtělo něco novějšího o tomto herci . Přece jen se od doby natočení filmu Titanic stala spousta věcí .

07.01.2018 3 z 5

Co jsem zaslechl, když jsem mluvil sám se sebou Co jsem zaslechl, když jsem mluvil sám se sebou Alan Alda

No Nevím jestli tahle kniha už není tak trošku navíc . Alan se zde vykresluje ovšem jako muž mnoha talentů . Vášnivý řečník , politolog , a nesmírně oddaný otec rodiny .
Snaží se vštípit vše dobré svým dcerám a jejich dětem . Nicméně tento díl už pro mne nemá takový spád jako první kniha tohoto jistě super člověka . Na druhou stranu zastavil ten Orient Expres opravdu originálně . No co říct na konec ? Za mne by jedna kniha bohatě stačila . Tahle není vůbec zlá ale ta předchozí mě bavila více.

02.12.2017 4 z 5

Batman: Kameňák a další příběhy Batman: Kameňák a další příběhy Alan Moore

Lepší než Batman ticho aspoň pro mne . Mám to s čím srovnávat protože jsem viděl animovanou podobu Kameňáku , Oba příběhy v tomto sešitu jsou naprosto luxusní . Joker se rozjíždí do MEGA psychologických rozměrů . Nemám ani co vytknout . |Ilustrace skvostná . Prostě lahoda a paráda .

13.11.2017 5 z 5

Klony útočí - Filmový příběh Klony útočí - Filmový příběh Jane Mason

Hodnotím stejně jako Skrytou hrozbu . Je to vlastně to samé , akorát pokračování které jsem taky jako dítě dostal . Vůbec se to neliší od předešlého dílu . Málo textu a hodně obrázků z daného filmu .

11.11.2017 3 z 5

Epizoda I: Skrytá hrozba - Podle filmového příběhu Epizoda I: Skrytá hrozba - Podle filmového příběhu George Lucas

Tak tohle jsem četl opravdu velice dávno . Tím že je to pro děti je jasné že to není žádná velká literární věc . Spíše málo textu a hodně hezkých obrázků aby se to dětem dobře četlo . Pamatuji si že mi to tenkrát udělalo velikou radost

11.11.2017 3 z 5

Major Zeman - Jak to vidím dnes Major Zeman - Jak to vidím dnes Petr Bošnakov

Toto je velice dobré knižní dílo . Kniha je složena z dlouhého rozhovoru . Hlavní slovo zde má herec Vladimír Brabec . Dozvíte se zde hodně o zákulisí seriálu a postřehy a osobní názory pana Brabce . Krom něj například v knize dostává slovo Rudolf Jelínek, Jaroslava Obermaierová a další herci kteří popisují jak se k seriálu dostali . Doporučuji všem . Publikace je velice zajímavá . Nenudil jsem se ani na moment . Všem doporučují . Je nutné ocenit i krásné ilustrace ze samotného seriálu. Je na to velice bohatá. Autor si dal na tomto knižním díle opravdu záležet.

08.11.2017 5 z 5