Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Řekla bych, ze je to na stejně úrovni jako první díl. Jen ten konec mě trochu překvapil. Asi bych i věřila, ze bude třetí díl.

28.05.2020 4 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Za me hodně povedena kniha. Určitě plus bylo, ze ač bylo hlavní hrdince 16 let, její chování tomu neodpovídalo. Romantická linka mezi hlavními postavy byla skvělá. A teď hurá na další díl.

26.05.2020 4 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Podle mě, se dalo daleko víc pracovat s hlavními postavami. Dat jim trosku více akce, tajemství a podobně. Za mě průměr.

09.05.2020 3 z 5

Andělská tvář (1) Andělská tvář (1) Hana Marie Körnerová (p)

Nebylo to úplně špatné, ale není to nic co bych si chtěla přečíst znovu.

28.04.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Přečteno najednou, ale za mě kniha která neurazí, ale ani nenadchne. Četla jsem od této autorky už tři knihy a ta to je podle mě nejslabší.

25.03.2020 3 z 5

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Jak už tu bylo psáno, je to fajn oddechovka. Knížka se dá přečíst za jeden den. Každopádně mě potěšilo, ze to nebylo klasické klišé, kdy se hlavní postavy nesnášejí, ale už spolu nějaký vztah měli. Takže za mě určitě povedené čtení.

05.12.2019 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Skvělá kniha. Moc se mi libi styl psaní, jak nenásilně je ten příběh vyprávěn z obou pohledu hlavních postav. Doporučuji

14.06.2019 4 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Celá série mě tedy moc nenadchla. Dočetla jsem hlavně kvůli tomu, ze nemám rada nedoctene knihy. Par pasáži bylo super, ale ten konec mě celkem zklamal.

29.03.2019 3 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Dobrý vývoj herce heterosexuala. :) Libilo se mi jak v průběhu knihy oba dospěli.

19.02.2019 3 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Vůbec jsem nečekala, ze mě bude bavit celá série, ale je to tak. Doporučuji :)

11.02.2019 4 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Super, za mě lepší jak první díl. :)

08.02.2019 4 z 5

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Podle mě nejlepší díl z cele série. Jen nevím co si myslet o epilogu. Asi si dokazu představit, ze tam není. Na druhou stranu to bylo i fajn si zjistit jak to dopadlo dal.

23.11.2018 3 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

zajimave, dobre napsaný příběh, kde není vse tak jak se muže na první pohled zdát :)

11.11.2018 2 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Paráda, celá série je pecka.

05.11.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Neskutečný, série Dvoru je proste pecka.

05.11.2018 5 z 5