Denisa31 Denisa31 komentáře u knih

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Tento díl byl pro mě docela zklamání. Bavilo mě tak posledních pět kapitol. Skoda.

08.06.2022 3 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Nebylo to špatné, ale první díl se mi líbil víc.

22.11.2020 3 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Neuvěřitelný. Nejde dat nic jiného než 5 hvězd. Sarah je skvělá spisovatelka.

17.11.2020 5 z 5

Proměna Mary Dyerové Proměna Mary Dyerové Michelle Hodkin

Za mě dobře čtení. Ale nechápu, jak vydavatelství muže vydat jen dva díly a třetí, který je zásadní nepřeloží.

20.10.2020 3 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

No, úplně nevím co si o té knize myslet. Takový lepší průměr. Docela mi vadilo, to časté zmiňovaní špatné hygieny. Navíc na to, ze postavam bylo ke 30, tak to na mě působilo, ze čtu něco o pubertacich. Chyběla mi tam určitě i nějak zápletka. No, tato kniha ve mě asi nic zajímavého nezanechá.

31.05.2020 3 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Podle nízkého hodnocení jsem knihu dlouho odkladala. Ale teď vím, ze to byla chyba. Přečteno za dva večery :)

06.01.2020 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Prvni díl jsem nečetla. Ale tato kniha je takový průměr na jeden večer. Začátek knížky byl pro mě takový povrchní. Nakonec se to pohnulo lepším směrem. Určitě mi, ale více sedel hlavní hrdina, než hrdinka.

20.12.2019 3 z 5

Ve stínu Hvozdu Ve stínu Hvozdu Naomi Novik

Podle komentářů jsem čekala něco skvělého. Ale byla jsem celkem zklamaná. Kniha mě bavila až cca od 30 kapitoly. Přišlo mi, ze se kniha zbytečně natahuje, navíc jsem čekala i něco více z dua Drak a Agnieszka. Skoda.

28.07.2019 2 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Zajímavé číst knihu čistě z mužského pohledu. Za mě takové oddychové čtení.

05.06.2019 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Přišlo mi to ve stylu 50. odstínu. Každopádně četlo se to dobře, ale stačilo jednou. :)

16.01.2019 4 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Zajímavá kniha. Libilo se mi, ze se vlastně pořad něco dělo. A i když už se trosku dalo předvídat kdo je ten zaporak. Bylo to dobre sepsane, ze to člověka nenudilo.

21.12.2018 4 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Podle mě zatím nejslabší. Až na par posledních kapitol, kde se konečně něco začalo dít. Se knizka lehce vlekla.

11.12.2018 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

super kniha, vlastně celá série. Je tu spousta zvratu, nechybí láska, opravdové kamarádství. :)

05.11.2018 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Upřímně nejslabší ze všech, ale jen z toho důvodu, ze se tam vlastně nic moc nestalo. I tak to ovšem stojí za precteni????

05.11.2018 3 z 5

Odpusť mi! Odpusť mi! Gabriella Smith

Téma bylo celkem zajímavé, ale dle mě to bylo tak trochu celé nešťastně sepsané. Skoda.

31.07.2023 2 z 5

Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje? Shani Petroff

No, nejspíš to není špatná kniha. Pro mladší čtenářky.

06.04.2022

Temnota Temnota Kiersten White

Čekala jsem od toho daleko víc. Některé odstavce jsem rovnou přeskakovala. Z postav mi byl nejvíc sympaticky jen Nikolaj. Budu se hodně rozmyslet zda vůbec budu pokračovat v dočítání série. :-/

27.11.2020 2 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Taková oddechovka na jedno odpoledne. Neurazí, ale ani nenadchne.

23.11.2020 3 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Pár odstavců jsem přeskakovala a to z důvodu, že se opakoval dialog akorát z pohledu druhé postavy. Maddox jako hlavní postav mi seděl asi více.

19.08.2020 3 z 5

O jedné holce O jedné holce Lindsey Kelk

První kniha od této autorky. Za mě lepší průměr. Určitě si přečtu další díl :).

12.08.2020 3 z 5