Denisa232623 Denisa232623 komentáře u knih

Lazar Lazar Lars Kepler

Tak to byla zase jízda. Příběh je překombinovaný a nereálný, ale přesně takový jak ho my fanoušci Keplerovců milujeme.!
Za mě opět top a já jen doufám, že další díl bude co nevidět :-)

06.11.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další super počtení od Bryndzy. Neměla takový spád jako moje první přečtená kniha od tohoto autora “Do posledního dechu”, ale moc se mi líbila. Nebýt komentářů na databázi tak nevím poslední oběť Nočního lovce. Měla jsem jiný typ..

02.09.2018 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Super knížka, těšila jsem se, že ji přečtu ještě než vyšla a tudíž jsem měla veliké očekávání. Po delší době je to kniha, které mne bavila. Od začátku do konce se něco děje takže vás to nutí číst dál a dál. Nejprve jsem netušila, že to bude mít na konci takový spád, ale postupně, když knihu čtete vám začnou věci docházet a vy si říkáte, že daná osoba hraje ve věci velkou roli. To se potvrdilo a bylo to velmi zajímavé.
Určitě doporučuji je to napínavé a smutné od začátku do konce :-)

13.04.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Po dlouhé době dobrá kniha od této spisovatelky. Čtení na jeden den. V knize je málo postav takže už od začátku tušíte kdo s čím bude mít co společné. Mě osobně se kniha moc líbila, ale čekala jsem dramatičtější konec. Celá kniha byla čtivá a místy i napínavá ale ten konec ten byl nudný a nijaký proto za mě 4*..

30.03.2018 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborná kniha!! Kepler nikdy nezklame!

27.12.2017 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Cobena mám hodně ráda a za mě další super knížka.

27.12.2017 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Musím říct, že se budu opakovat, když řeknu, že první díl série byl lepší. Chirurg měl napětí, čtivost, spád a spoustu dalšího. Kdežto v učedníkovi mi přijde, že děj plyne tak nějak pomaleji. Chybí tomu ta svižnost. A Jane Rizzoliová je už trochu otravná postava. Každopádně i druhý díl je poutavý a já si knihu užila od začátku do konce. A věřím, že brzy budu v sérii pokračovat dál.

09.12.2023 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

(SPOILER) Třetí a zároveň další ze série s Kim. Budu mezi těmi pár lidmi, kteří nechápou vysoké hodnocení.. Nic se nemění na tom, že je kniha svižná, má krátké kapitoly a dobře se čte. Ale bohužel byl tento díl zatím nejslabší.
Dlouhou dobu jen sedíme ve vyšetřovací místnosti u jednoho z párů, kterým bylo uneseno dítě a na konci se to vše dohání. Ikdyž ta část kdy je Kim zavřená s jedním s únosců v malé kobce je taktéž přitažená za vlasy..
Budu doufat, že další díly budou stejně dobré jako první a druhý.

Dodatek: za mě můžu říct, že mi do knihy vůbec nezapadaly kapitoly týkající se vyšetřování smrti Dewaina. Ani samotný příběh s tím spojený - gang.

10.03.2023 3 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

Kniha nebyla vůbec špatná, nicméné musím konstatovat, že tu nějaká malá ALE jsou. Čtivá, napínavá, ale věřím, že nikdo by nebyl tak naivní aby byl uvězněn dobrovolně ve sklepě. Škoda také takového rychlého závěru. Čekala jsem nějaký zvrat, nějakou zápletku nakonci a ne že se to tak rychle vyřeší. Každopádně knihu jako celek nehodnotím vůbec špatně.

22.01.2022 3 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Hodnotím tak nějak 50/50. Líbí se mi námět, čtivost a taky je tam spousta zvratů. Ale přikláním se ke spoustě z vás.. Ne jen, že ta malá neviděla 10 let světlo, ale ve 13 letech by takto nikdy nepřemýšlela. Chápu, že knihy musí být trochu přehnané aby se to dobře četlo, ale tohle mi trochu vadilo. A konec bych si také představovala jinak.

07.01.2022 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Jako vždy napínavé a čtivé se zajímavou zápletkou. Jen tedy k té zápletce. Absolutně nemám problém s homosexuály. Takový lidé mi nevadí, každý jsme nějaký. Ale mám pocit, že tohle téma je teď v každém filmu, seriálu, knize a já už jsem ho dost přesycena. Nicméně pro mě zatím nejlepší díl, kde je hlavní postavou Kate a Tristan. Závěr, vlastně ani celá kniha nemá žádný wow efekt, krásně to plynne, ale ten kdo má rád knihy od p. Bryndzy tak nebude zklamaný :-)

05.01.2022 4 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Tak musím říct, že tahle kniha od pana Freemana byla trochu jiná, ale moc dobrá. Skvělá zápletka a líbilo se mi, že nás autor nechával stále v napětí. Neustále jsem nad příběhem přemýšlela, měla jsem různé teorie, ale ani jedna správná. A ten konec.. Mám ráda poutavé, zajímavé konce a tady až skoro slza ukápla.
Výborná kniha, ale to ostatně jsou všechny Freemanovi.

28.09.2021 5 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

Nádherná obálka, ale děj už tak veselý není. Na mě trošku depresivní čtení, ale moc pěkný příběh ze života. Jen mě nepřestane nikdy udivovat jak se my lidé necháme ovládat. Jak tak lehce dopustíme aby nás náš partner nebo kdokoliv jiný ovládal a dirigoval život. Vím že to mnohdy není tak jednoduché, ale z tohodle pana Josefa se mi zvedal tep..

10.07.2021 3 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Musím říct, že začátek se docela vlekl. Kniha se čte dobře, má spád, ale zápletka se nevyvíjela tak rychle. Nicméně tak od 3/4 příběhu až dokonce už obracíte stránky a čtete co nejrychleji abyste rozlouskli jak to vlastně všechno bylo.

12.04.2021 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Další skvělá Carterovka!! Musím říct, že mě tyhle knihy velice baví. Zatím v žádném dílu nechybělo napětí ani brutalita. Jen musím podotknout, že mi malinko vadí stále se opakující pasáže jako například vyjímečné dítě Hunter nebo nesmrtelný Hunter, který řeší vše sám.
Nicméně v tomto díle musím vypíchnout konec, ten byl opravdu vydařený.

03.03.2021 4 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Nemůžu si pomoct, ale jsem zklamaná. Knihy pana Miniera miluju, ale tohle za mě ne. Jedna věc je, že umělé inteligenci nerozumím a moc mě tohle téma nezajímá. A další věc je, že tahle kniha nebyla vůbec napínavá. Když už jsem se po 3/4 knihy prokousala technickými údaji a začalo to být trochu zajímavé tak přišel konec.. Za mě tedy můžu říct, že už se nemůžu dočkat Servaze, popřípadě jiného vyšetřovatele. Každopádně “starý” styl Miniera je mi bližší.

31.05.2020 2 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Nejsem moc na čtení romantických knih, ale příběh Lea a Molly mě bavil. Čtení o velké lásce,zklamání a druhých šancích. Je zde vidět že o manželství se musí pečovat a nedostatek komunikace vede k záhubě vztahu.

09.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Příběh Kanibala z nine elms jsem zhltla velice rychle. Většinou je to tak že čím víc knih autor napíše tím je to horší, ale pan Bryndza je opravdu mistrem ve svém oboru a moc se těším na pokračování a jeho další knihy.

24.11.2019 5 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Knihy s tímto tématem jsou všechny úžasné. Nebo jak to říct.. Všechny jsou osobité. Za každou takovou knihou se skrývá příběh těžce zkoušených lidí. Přibližují nám těžký život, který si ani po přečtení nedovedeme představit. I tento příběh je velmi smutný a v některých místech dost ošklivý. (Popis pitev a prací, které musel pan doktor provádět). Ale pak jsou tu i místa u kterých jsem se zarazila. Přišlo mi, že pan dr. se chvílemi až chlubil s dobře odvedenou prací. Proto strhávám jednu hvězdu. Nějakým způsobem mi to v celém vyprávění vadilo.
Jinak musím říct, že knihy s tímto tématem by měly být povinné, aby si někteří uvědomili jak krásný život můžeme dnes žít.

12.11.2019 4 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Tak tohle byla jízda!! Napínavé od začátku až do konce. Jen mě mrzí, že jsem tento díl četla jako první a vím přesně co bylo v díle předchozím aniž bych ho četla.
Každopádně mě kniha překvapila a jsem nadšená!!

27.09.2019 5 z 5