Denikyy Denikyy komentáře u knih

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Tahle knížka je jedním slovem úžasná. Její úžasnou grafickou úpravu už snad ani nemusím zminovat. Opravdu se vám nestane, že se u téhle knížky budete nudit. Opravdu už potřebuju pokračování - a to HNED.

22.01.2017 5 z 5

Tahle kniha je hrozně zvláštní...
Na jednu stranu je napsaná hrozně milým způsobem plným metafor, s téměř naprostou absencí přímé řeči, ale který vás stále nutí číst dál. Na druhou stranu se v ní dějově nic moc neděje. Ačkoliv závěr je opravdu skvělý a nečekaný a kniha se mi celkově líbila, stále bych jí označila za dost rozplnuplnou.

24.09.2018 3 z 5

Rendez-vous v Paříži Rendez-vous v Paříži Deborah McKinley

Tahle knížka mě zaujala hlavně kvůli obálce. Ale později zjistíte, že ta obálka je na té knize asi to jediné dobré. Styl psaní není poutavý, děj roztahaný a Rendez vous v Paříži bych ji rozhodně nenazývala. Rozhodně jsem čekala něco víc.

27.12.2017 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

I přes kontroverzní hodnocení knížky jsem se rozhodla do ní pustit s nižším očekáváním, že mě třeba překvapí... A ono nic. Celý děj se strašně táhne, celou dobu se nic pořádného neděje. Možná je dobře, že vám autorka na začátku dává víc času na zorientování, vzhledem k tomu že je příběh psaný z pohledu tolika postav. Ale Do vody mě oproti Dívce ve vlaku zklamala.

01.08.2017 2 z 5