Delitka Delitka komentáře u knih

Mourek - Příběh toulavého kotěte Mourek - Příběh toulavého kotěte Peter Holeinone

Nádherná kniha pro děti, plná úžasných obrázků.

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Na mě moc depresivní příběh. Úplně dobře mi z toho nebylo. Kniha se ale dobře četla.

20.07.2020 3 z 5

Život plný iluzí Život plný iluzí Katarína Gillerová

Kniha se dobře čte, jen se děj táhnul. Konec knihy ale nabral na otáčkách a vše do sebe zapadlo. Jedná hvězda dolů za ten táhlý začátek.

22.05.2020 4 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Krásná romantická oddechovka.

20.04.2020 5 z 5

Dívka, která četla v metru Dívka, která četla v metru Christine Féret-Fleury

Tak tohle opravdu ne. Kniha mě bohužel nudila.

27.02.2020 odpad!

Olivie se snaží Olivie se snaží Emily Phillips

Ne, tohle nebyl můj šálek kávy. Nudné a jak už tu psali jiní Olívie si pořád stěžuje.

15.12.2019 2 z 5

Jadranská snoubenka navždy Jadranská snoubenka navždy Blanka Čechová

Celá trilogie je krásné letní vtipné odlehčené čtení. Miluju to.

21.09.2019 5 z 5

Autismus - Praktická příručka pro rodiče Autismus - Praktická příručka pro rodiče Alan Yau

Toto je kniha, kterou by měl rodič číst jako první. Měla by se doporučit všem od první chvíle, kdy si začnou všímat odlišností u svého dítěte. Krátká a plná faktů. Velice pěkně napsaná.

22.04.2019 5 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Do 80. strany jsem váhala, zda knihu vůbec dočtu, ale pak se děj rozhýbal a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Moc pěkně uzavřený příběh, který se táhl přes tři knihy. Zajímalo by mě, kam by to v dalších dílech dotáhla Marie a kam se posune život Kitty.

22.04.2019 4 z 5

Krtek a orel Krtek a orel Hana Doskočilová

Text se čtyřletému dítěti nečetl dobře, tak jsme si k přenádherným obrázkům text upravili.

11.02.2019 4 z 5

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Není to žánr, který by mě oslovil. Proto jen 3 hvězdy. Nalákala mě obálka knihy. Při čtení druhé povídky jsem si stále říkala, že to nemohla napsat žena. Autorka má skutečně veliké nadání podat pohled ze strany muže i ženy. Co se týče stylu psaní, ten se mi moc líbil, jen ten námět moc ne :-(

14.01.2019 3 z 5

Krtek a Vánoce Krtek a Vánoce Hana Doskočilová

Krásná kniha pro děti s nádhernými obrázky. Dlouhá tak akorát pro 3-5 let staré děti.

18.12.2018 5 z 5

Mrcha jemně uzená Mrcha jemně uzená Hana Švejnohová

Jak už tu někdo psal. Je to kniha pro ty co už mají něco "odžito". Kniha se četla rychle, ale úplně mě nezasáhla.

16.02.2021 3 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Tato kniha si nezaslouží nic jiného než plný počet hvězd. Velice napínavý příběh, který v tomto dílu vysvětlí proč právě Aelin byla k cestě za vykonáním zámku vybrána.

16.02.2021 5 z 5

O mašinkách O mašinkách Jiří Kahoun

Dětem se moc líbila. Pohádky jsou krátké a dobře se čtou.

31.12.2020 5 z 5

Čarodějka Winnie Čarodějka Winnie Valerie Thomas

Krásně ilustrovaná knížka, rychlé a pohodové čtení, jednoduchý a pěkný příběh. Dětem se velice líbila.

30.10.2020 5 z 5

Hrob kolibříka Hrob kolibříka Jennifer Skutelsky

Nevím proč, ale toto nebyl šálek mé kávy. Nalákal mě obal i popis knihy, ale děj mě nechytil. Škoda :-(

23.08.2020 2 z 5

Pohádky na dobrou noc Pohádky na dobrou noc Laura Driscoll

Tato kniha se nám s dětmi dobře nečetla. Ale je plná krásných obrázků.

23.08.2020 3 z 5

Traktůrek Zetůrek Traktůrek Zetůrek Zuzana Neubauerová

Krásná kniha pro děti. Ty naše si ji velice oblíbily.

Střípky času Střípky času Petra Slováková

Kniha jsem četla jedním dechem. Těším se na další příběhy od autorky.