Čarodějka Winnie

Čarodějka Winnie https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77769/carodejka-winnie-77769.jpg 5 23 7

Čarodějka Winnie žije v černém domě. Má černá křesla a černé schody, černé podlahy a černé dveře. Potíž je v tom, že její kocour Wilbur je taky černý. Winnie bude potřebovat nějaká ta kouzla, aby se už nestalo, že se Wilbur v té černotě ztratí...

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Winnie the Witch , 1987

muchomurka
muchomurka
09.03.2022 4 z 5

Náhodou jsme s Bambulkou na tuto knížku narazily v knihovně a zaujala nás. Knížka je super, hezky ilustrovaná s mile vtipným příběhem. Docela jsem se u ní nasmály. Až je mi líto ji vrátit.

Delitka
Delitka
30.10.2020 5 z 5

Krásně ilustrovaná knížka, rychlé a pohodové čtení, jednoduchý a pěkný příběh. Dětem se velice líbila.

Litocha
Litocha
21.12.2019 5 z 5

Čarodějka Winnie nás okouzlila a už jsme přelouskali všechny její příběhy. Škoda, že jich v češtině nevyšlo víc. Vtipný, vypointovaný příběh doplněný krásnými ilustracemi – to je něco pro mě. (A Wilbur bude asi má nejoblíbenější literární kočka.)

Zuzaninek
Zuzaninek
08.06.2018

Nejvíc se mi líbilo, jak Winnie přeměnila Wilbura na zeleno a na barevného kocoura. Obrázky byly moc hezké. Líbila se mi celá knížka. I ten konec, ten byl nejhezčí.

peteveli
peteveli
21.10.2016

Dcera je nadsena. Dostala ji k vanocum v prvni tride a sama ji behem dvou dnu precetla. A casto se k ni vraci a z pokojicku se ozyvaji vybuchy smichu ;-)

zuzi1162
zuzi1162
02.04.2016 5 z 5

Krásné ilustrace, chytlavý příběh se zajímavým podtextem. Nám se líbilo hodně.

vakuloid
vakuloid