Davidoff21 Davidoff21 komentáře u knih

Škola úspěchu Škola úspěchu Frank Bettger

Tohle je skvělý manuál pro začínající ale i obchodníky veterány. Management, Leadership. Kdokoliv se točí kolem obchodu a to i prodavač na krámě tak by to měl přečíst. Já jsem spokojený nadšený a určitě aplikuji. Takže se uvidíme ????

06.01.2021 5 z 5

Ďábelská garda Ďábelská garda George Robert Elford

Kniha mě od začátku baví. Hned se jde na věc. Určitě dobré vědět

10.04.2020 5 z 5

Myšlením k bohatství Myšlením k bohatství Napoleon Hill

Jestli někdo odsuzuje tuto knihu pak je zvláštní, že po ní šahl. Je to legenda. Pakliže se pohybujete v obchodě pak je N.Hill legenda. Určitě si ji přečtěte jestli chcete pracovat se zaměřením ;-)

05.01.2024 5 z 5

Vzneste se s orly Vzneste se s orly Bill Newman

Podle mně je tato kniha ideální na start. Start do nového roku, na restart hlavy. Kdokoliv bude potřeba udělat svou inventuru, měla by být u toho tato kniha.

04.01.2024 5 z 5

Jednadvacet Shermanových zákonů řečnictví Jednadvacet Shermanových zákonů řečnictví Rob Sherman

Potřebuješ komunikaci k životu? Tak si to přečtěte. Je to moc dobrý pomocník. ;-)

26.12.2023 5 z 5

Minutový manažer Minutový manažer Spencer Johnson

Zase přečteno a zase jsem si z toho vzal. ;-)

09.04.2023

Jdi za svým cílem Jdi za svým cílem Peter B. Kyne

Je to jasné. Je dobré tuto knihu číst vícekrát za život a nasměrovat se. Super

09.03.2023 5 z 5

Prodávejte tam, kde kupují Prodávejte tam, kde kupují Miroslav Princ

Je to skvělý manuál na prospektovani.

07.03.2023 5 z 5

Jak člověk smýšlí Jak člověk smýšlí James Allen

Je super, číst by se měla alespoň jednou za půl roku ;-)

07.03.2023 5 z 5

Mít vše hotovo: umění produktivity bez stresu Mít vše hotovo: umění produktivity bez stresu David Allen

Je to skvělý manuál. Zapříčiní aby jste se zastavili, odstoupili, vrátili se, dali věci dohromady a hlavně se nad tím vším zamysleli. Za mně supr.

16.02.2023 5 z 5

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Náhodně jsem ji dostal ale byl jsem o to více překvapen. Je super

29.11.2022 4 z 5

Potřebujete víc peněz Potřebujete víc peněz Manero Matt

Mně to přijde vážně skvěle napsané. Určitě doporučuji. Je to super příručka a hlavně upřímně psaná.

29.11.2022 5 z 5

Milionářem nebo chudákem? Milionářem nebo chudákem? Keith Cameron Smith

Určitě přečíst. Třeba Vás to nasměruje přemýšlet jinak. Za mně tato kniha má smysl a učí. ????

02.02.2021 5 z 5

Zákazník má vždy pravdu Zákazník má vždy pravdu Tom Markert

Určitě by si to měl každý pročíst kdo se o obchod zajímá. Jsou tam užitečné postřehy

30.01.2021 3 z 5

V Hitlerově bunkru V Hitlerově bunkru Tim Carroll

Je to pohled na nacismus z očí dítěte které v tom vyrůstá. Dostane se k posledním dnům kde padá říše s Hitlerem. V té době je ve věku kdy stále obdivuje to k čemu byl veden. Velmi zajímavé postřehy z Bunkru a dění kolem pádu říše. Určitě stojí za přečtení je to čtivé :-)

19.01.2021 4 z 5

Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Oliver Sálus

Je to dobře napsané.
Celý jeho život je prokreslen do této knihy. Výborně popisuje přípravy a jak náročný je život bojovníka aby se uživil. Je zde i jeho život od mala až po zápas století. Pro milovníky bojových sportů je tato knížka skvělým dárkem. Jeho jméno asi každý zná a tak se dozvíte proč. ????

30.12.2020 5 z 5

Špión vypovídá Špión vypovídá Josef Frolík

Jestli Vás toto téma zajímá tak se určitě dozvíte zajímavé věci. I ti zkušenější ......

Umění prodávat Umění prodávat Tom Hopkins

Sice trochu náročnější čtení ale opravdu se vyplatí vydržet. Co kapitola to užitečná poučka. :-)

Prodávat je lidské Prodávat je lidské Daniel H. Pink

Ta kniha opravdu skvěle navede jak obchodovat. Doporučuji.

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Čekal jsem válečnou vřavu ale ona není tak úplně v bitvě ale i po bitvě v jejích životech kdy čekali na další úkol. Určitě stojí za přečtení.

10.06.2020 4 z 5