dasvos dasvos komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

O půl druhé v noci jsem dočetla. Tak mě ta třetí část vtáhla do děje, že jsem nemohla přestat číst. Skončila jsem totálně rozrušená, že jsem nemohla usnout (pomohl mi prášek). Hned jsem vyhledala mapu a chystám se najít další odkazy. A určitě to není poslední knížka od autora, kterou si přečtu.

01.08.2018 4 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Napínavá a čtivá už od první stránky, těším se na další

29.06.2018 5 z 5

Suzanne Renaud Suzanne Renaud Lucie Tučková

Díky čtenářské výzvě jsem se dostala k životopisné knize Suzanne Renaud, která pobývala část života až do své smrti na Vysočině v Petrkově. Vysočina je mé oblíbené místo a Ve Svatém Kříži , kde je pohřbena, jsem trávila prázdniny a vracím se tam dodnes. Kolem hrobu, kde je pochovaná se svým mužem B.Reynkem jsem často chodila, ale neměla jsem tušení o jejím pohnutém životě. Díky Lucii Tučkové za pěkně zpracovanou knihu.

08.05.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Asi tak. Neurazí, nenadchne. Kniha Prvok, Šampón, Tečka a Karel se mi líbila víc.

18.10.2018 3 z 5

Přestože cestopisy nečtu, kniha mě hodně bavila.

11.02.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Napínavé, čtivé, ale příliš překombinované

24.04.2019 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Spíš povídka než kniha, zvláštní příběh připomínající sen a krásné ilustrace

20.08.2018 3 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Tak do poloviny mě kniha nebavila, do konce už to mělo trochu spád. Celkem jsem byla zklamaná, tolik negativních postav, že si teď musím přečíst nějakou oddechovku.

22.04.2018 3 z 5

Možná že odcházíme Možná že odcházíme Jan Balabán

Není to můj šálek kávy, kniha mě moc nenadchla.

11.02.2018 3 z 5

Má rozkošná Múza s hadrem v ruce Má rozkošná Múza s hadrem v ruce David Jan Novotný

Ke knize jsem se dostala v rámci Čtenářské výzvy. Bylo to příjemné odpočinkové čtení s trochou humoru.

09.01.2020 4 z 5

Prodám manžela... Zn. spěchá Prodám manžela... Zn. spěchá Alena Jakoubková

Taková lehká oddechovka. Děj se točí pořád kolem jídla, snad mohu knihu zařadit do čtenářské výzvy na téma - kniha o jídle.

15.05.2018 3 z 5

Sedm mínus jedna Sedm mínus jedna Arne Dahl (p)

Začetla jsem se až po třetině, kolem tajné služby zbytečně komplikované, do konce už to mělo spád. Zkusím ještě další díl.

06.04.2018 3 z 5

Královna Dagmar Královna Dagmar Hana Parkánová-Whitton

Kdybych knihu nepotřebovala do čtenářské výzvy, asi bych ji nedočetla. Vyloženě červená knihovna, nebavilo mě to.

18.03.2018 2 z 5

Poučná i zábavná