DarylDixon DarylDixon komentáře u knih

Těžká cesta zpět Těžká cesta zpět Robert Kirkman

Tohle byla opravdu nuda. Už předchozí příběh poukázal na to, že tento svět, svět zombie, může být rozmanitý a scénárista se sem tam odskočí někam jinam. Dávám jen tři hvězdy, ale není to proto, že by to byl nějak špatný příběh, jen se mi to zdá trochu prodlužování.

16.05.2019 3 z 5

Život mezi nimi Život mezi nimi Robert Kirkman

Cesta za snem, tak by se dal nazvat tento příběh v neprosto úžasné sérii. Byla to taková odpočinková zábava.Žádné posunutí děje, prostě jen odnož. Ale i tak to bylo velmi povedené.

16.05.2019 4 z 5

Střez se lovců Střez se lovců Robert Kirkman

Já nevím, co k tomu napsat. Tohle je tak perfektní sérii, že se chci stát zombíkem, abych si to alespoň chvilku užil na vlastní kosti.

03.04.2019 5 z 5

Čím se stáváme Čím se stáváme Robert Kirkman

Tohle je bomba. Člověk, tedy čtenář, je zvyklej na takové ty vlnovky. Jednou je příběh dobrý, po druhé klesá až na samé dno, třetí je ucházající, čtvrtý....atd. Živí mrtví se dostalo na vrchol a bude asi hodně složité, sestřelit ho dolu. A vlastně proč to dělat, když je tohle naprostá bomba. Ještě jsem snad nezažil sérii, která by byla tak vyrovnaná. Jsem prostě tím, čím jsme. A pánové Kirkman - Rathburn jsou živí mrtví bozi.

03.04.2019 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Tak to jen potvrdilo, co už bylo řečeno. Ani závěrečný díl nevynesl celkový příběh do nějakých závratných výšin. Prostě to zůstalo jen na průměru.

08.02.2019 3 z 5

Smutek nás pozůstalých Smutek nás pozůstalých Robert Kirkman

Asi není problém následovat své mrtvé, ale aby oni nepronásledovali nás. Tak tedy otevřete tu tajemnou konzervu, ale pozor na jed.

Zrozeni k utrpení Zrozeni k utrpení Robert Kirkman

Takhle to dopadá, když si myslíte, že vězení vás ochrání. Kurva! Blam!!!!!

Ticho před bouří Ticho před bouří Robert Kirkman

Kirkman, Adlard a Rathburn jsou rozjetý, jako když kryse hoří ocas. A to je tento díl celkem klidnej, v úvozovkáchů je to jen čekání na bouři. Zas o krůček blíž k normálu?

Život plný utrpení Život plný utrpení Robert Kirkman

V jednu chvilku už se mi ani nechtělo psát komentář. A nebo se specializovat je na vybraná slova: Boží, Brutální, Bukvicoví...dobrý den paní Williemsová! Lidi jsou schopní všeho a co teprv zombíci? Doporučuji!!!!

Nejlepší obrana Nejlepší obrana Robert Kirkman

Nejlepší obranou je útěk, nebo útok?
Opět pěkná dávka drsné reality a konfrontace názorů.
Jdu na další.

16.12.2018 5 z 5

Touha je slepá Touha je slepá Robert Kirkman

Tady není co řešit, dvě dávky. Zhltnu vždy dva sešity pěkně za sebou. Masakr, krev, brutalita, knechtovní kresba a bomba scénář. A to jsem teprv na počátku.

16.12.2018 5 z 5

Bezpečí za mřížemi Bezpečí za mřížemi Robert Kirkman

Opět ponuré a plné beznaděje. Tuhle sérii jsem si velmi oblíbil. Hurá na další zombiemetal.

09.12.2018 5 z 5

Míle a míle Míle a míle Robert Kirkman

Tak jsem se bál, že jiný malíř = průser. Sice mi to trochu vadilo, ale už po pár stranách jsem uznal, že to bude lepší. A bylo - je.

09.12.2018 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Pro mě je to stále furt průměr. Sice se to dobře čte, ale jistá zmatennost v tom je. Navíc některé výroky jsou až zarážející. Ale zcela určitě se pustím do další knihy.

09.12.2018 3 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

Tohle je prostě bomba. Není nad to, prožít si to znova.

28.11.2018 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Celkem pomalu se to rozjíždí a hlavní hrdinka je zpočátku dost nevýrazná a taková ušmudlaná. Doufám, že se vyvine v něco brutusáčtějšího.

29.10.2018 3 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Tak nevím. Bylo to tak, nebo je to převyprávěné k "obrazu svému"? Velmi těžká kniha a ještě těžší volba. Cítil jsem smutek, ale i rozhořčení.

19.10.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Možná to bylo takové uvolněnějšé než příběhy předešlé a možná to i bylo dobře. Jenže laťka už byla dána vysoko a je třeba trochu zůstat při zemi. Tohle se mi četlo lehce, neztrácel jsem se v pojmech (asi už jsem si zvykl) a bavilo mě to. Není to však nejlepší příběh mistra Browna.

24.09.2018 4 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Někdy jsem měl pocit, že už jsem to četl. A není se co divit. I když se pan Hnědý snaží příběh posouvat dál, je někdy nutné se vrátit. Peklo je to v tom, že opravdu to pak budí pocit známosti. Příběh je však zase napínavý, plný záhad a tajemna.

11.09.2018 4 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Ztracený symbol je tak trochu Da Vinciho Kód obráceně. Někde jsem se dost ztrácel a někde mi to připadalo ujeté. A čtenáře asi pomalu začíná unavovat to náboženské prostředí. Tuhle knihu jsem z těcj třech přečtených četl nejdéle. Ale celkově je to dobré.

11.09.2018 4 z 5